Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie  (Przeczytany 8385 razy)

Offline mobydick

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec, 2017, 15:42 »

Proponuję zamknąć temat.
Aga.Pozamykajcie wszystkie tematy bo wam nie pasuje. ;D
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline justys734

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lipiec, 2017, 15:52 »
Czy Świadek z krwi i kości słucha katolickiego radia? I mówi że w niedzielę należy pójść do kościoła pomodlić się.
Podopieczny mowił mi że sluchal w radiu audycji o małżeństwie. I że mądrze mówili.
A sam nie chodzi na zebrania ani nie głosi.
I co mam na to powiedzieć?


Offline Sebastian

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Lipiec, 2017, 16:18 »
owszem, to że ktoś kto uważa kult maryjny za balwochwalstwo słucha "balwochwalczej" rozgłośni (a więc "współuczestniczy w balwochwalstwie") może wydawać się dziwne...

ale (wbrew strażnicowej propagandzie) świadkowie Jehowy wcale nie są tacy "wszyscy z jednej foremki" jak chciałaby strażnica...

część z nich interesuje się tematyką biblijną i słuchając radia Maryja poszerza swoje horyzonty...
inny chcą poznać u źródła argumentację przeciwnika (czyli Kościoła Katolickiego który zwalczają)
jeszcze innym podoba się interaktywny społecznościowy charakter tej rozgłośni...

można powiedzieć że to niestandardowy świadek Jehowy.
Kto wie, może pójdzie moimi śladami?! (Ja też byłem ŚJ a potem wróciłem do Kościoła Kat.)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Startek

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Lipiec, 2017, 16:39 »
Czy Świadek z krwi i kości słucha katolickiego radia? I mówi że w niedzielę należy pójść do kościoła pomodlić się.
Podopieczny mowił mi że sluchal w radiu audycji o małżeństwie. I że mądrze mówili.
A sam nie chodzi na zebrania ani nie głosi.
I co mam na to powiedzieć?
Musisz brać poprawkę że są to starsze osoby ,  to że zachęca by w niedzielę  pójść do kościoła nie widzę nic wtym złego  . A nawet trzeba posłuchać dobrej rady .  Sam nie chodzi na zebrania i do głoszenia , trudno jest iść do ludzi i głosić pierdoły made in Warwick .  Katolicy są dużo bliżej Chrystusa niż świadkowie .


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lipiec, 2017, 16:42 »
Katolicy są dużo bliżej Chrystusa niż świadkowie .


Jakimi jednostkami to mierzymy?  Czy uwzględniamy ruch obrotowy Ziemi?


Offline Startek

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Lipiec, 2017, 17:07 »

Jakimi jednostkami to mierzymy?  Czy uwzględniamy ruch obrotowy Ziemi?
  Jak można uwzględniać ruch obrotowy ziemi  skoro jest płaska . ☺


Offline Sebastian

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Lipiec, 2017, 17:28 »
Jak można uwzględniać ruch obrotowy ziemi  skoro jest płaska
a czy obiekt płaski nie może się obracać (jak talerz w mikrofalówce)?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Światus

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Lipiec, 2017, 17:54 »
Musisz brać poprawkę że są to starsze osoby

Pierwszy - SK - Stary Kawaler
Drugi "amant" mieszka z żoną, z którą jest w separacji.

Nie szukaj drzazgi... zwłaszcza na tej stronie  ;D ;D ;D
http://piotrandryszczak.pl
Jestem ciekawy, co to za belka, którą należy usunąć?

Justyna.
Chyba ci dwaj tacy Ci się trafili. Obaj nie dostają w domu "obiadu", to próbują "ugryźć" co mają pod ręką  ;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Lipiec, 2017, 17:59 »
masz alergię na to słowo? Przecież sensem wypowiedzi było jak wygląda opieka nad seniorami...
Nie ja mam, ale Ty skoro 9 razy powtarzasz. :)
Poza tym imię to, nic nie wnosi do sprawy. :-\


Offline Roszada

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Lipiec, 2017, 18:04 »
okey, będę pisać "jak strażnica"... pewna pani pracująca w pewnym domu spokojnej starości w pewnym mieście w pewnym europejskim kraju... teraz lepiej? :)
Nikt na tym forum nie rzuca imionami żon, teściów, szwagrów.
Jeden tylko wiceszef Wyzwolonych. ;)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Lipiec, 2017, 20:38 »
  Jak można uwzględniać ruch obrotowy ziemi  skoro jest płaska . ☺

Chodzi mi o to, że Jezus znajduje się w konkretnym miejscu. Więc każdy ruch ziemi (płaskiej, kulistej jakiejkolwiek innej) powoduje, że pewne jej elementy są czasem bliżej a czasem dalej niż inne od Jezusa. Zatem w jakich jednostkach mierzysz to, że katolicy są bliżej niż SJ?
:D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lipiec, 2017, 21:11 »

Przez cale swe życie myślałam że Świadkowie są w porządku,czyli: uprzejmi, mili i życzliwi.Do zeszłego roku.
W zeszłym roku miałam pod opieką Pana który jest Świadkiem Jehowy.Straszny brudas i cham.

 Z tego co wiem, większość ( a może i wszystkie) religie zachęcają do poprawności życiowej, czystości ciała i umysłu.  A to czy ktoś się myje czy nie, to już indywidualna sprawa, wyznanie nie ma nic do tego.
Nie słyszałam o księdzu, pastorze czy batiuszce którzy zachęcali do niemycia, a więc idealizowanie świadków jest błędem, to tylko ludzie. Może trochę narcystyczni, ale tylko ludzie.  ;)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Startek

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Lipiec, 2017, 23:42 »
Chodzi mi o to, że Jezus znajduje się w konkretnym miejscu. Więc każdy ruch ziemi (płaskiej, kulistej jakiejkolwiek innej) powoduje, że pewne jej elementy są czasem bliżej a czasem dalej niż inne od Jezusa. Zatem w jakich jednostkach mierzysz to, że katolicy są bliżej niż SJ?
:D
    Kaiser ja mierze bardzo wysoko , litr na głowę i jest spoko . Za więcej już nie odpowiadam bo potem głowa może boleć . Myślę że ta jednostka miary odpowiada takze i tobie , możemy zatem przejść do rozpatrzenia tego zagadnienia  .


Offline HARNAŚ

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Lipiec, 2017, 07:33 »
Justys , pewnie jest tak jak piszesz . Z osobami starszymi różnie się dzieje. Moja teściowa np. świadkiem jest od 1975 r broniąca organizacji z całym zapałem , ale gdy trafił jej się udar to poszła do kaplicy szpitalnej na mszę niedzielna i jeszcze na tace rzuciła , bo tak ładnie ksiądz mówił. Choroba robi różne spustoszenia zatem i nachalność seksualna może się przytrafić .


Offline Sebastian

Odp: Świadkowie Jehowy a nieodpowiednie zachowanie
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Lipiec, 2017, 19:03 »
Nikt na tym forum nie rzuca imionami żon, teściów, szwagrów.
Jeden tylko wiceszef Wyzwolonych. ;)
sprostuję: wiceszef Wyzwolonych ani razu nie użył imienia Krzysztof (mój szwagier) ani imienia Elżbieta (moja teściowa) ani imienia Henryk (mój teść) ani imienia Lidia (moja szwagierka) ani imienia Ewa (moja druga szwagierka) ani imienia Agnieszka (moja trzecia szwagierka)

tak więc czepiasz się bezpodstawnie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)