Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy  (Przeczytany 15824 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lipiec, 2017, 16:42 »
Oczywistym jest że prawdziwy chrześcijanin nie powinien pójść na kompromis w kwestiach wielbienia Boga. Czy dla szczerego chrześcijanina stosownym by było korzystanie z opieki zdrowotnej - nawet w sytuacjach zagrożenia życia - w instytucjach finansowanych przez system polityczny świata Szatana, albo popierających wojny?
Każdy chrześcijanin mający odpowiednio wyszkolone na Biblii sumienie będzie wiedział jaką decyzję powinien podjąć.

Strażnica 1 stycznia 2117 roku, strona 10, akapit 4.

Temat rozwiązany Trampek. Nie możesz się leczyć w szpitalach wojskowych.


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Lipiec, 2017, 11:58 »
Temat rozwiązany Trampek. Nie możesz się leczyć w szpitalach wojskowych.

Moje sumienie pozwala mi chodzić do placówek MSWiA bo pracują tam lekarze jak wszędzie a do tego też finansowani z NFZ.
Ortodoksja prowadzi tylko do wypaczeń i do niepotrzebnego myślenia o nieistotnych rzeczach zamiast rozmyślać o Jehowie.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Lipiec, 2017, 12:06 »
Moje sumienie pozwala mi chodzić do placówek MSWiA bo pracują tam lekarze jak wszędzie a do tego też finansowani z NFZ.
Ortodoksja prowadzi tylko do wypaczeń i do niepotrzebnego myślenia o nieistotnych rzeczach zamiast rozmyślać o Jehowie.

W WTSie twoje sumienie nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko i wyłącznie to czy jesteś bezwarunkowo posłuszny CK.
Dowód: spróbuj powiedzieć starszemu: moje sumienie pozwala mi rozmawiać z wykluczonymi. Po 3 upomnieniach twojego sumienia wylatujesz na zbity pysk.


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Lipiec, 2017, 12:08 »
W WTSie twoje sumienie nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko i wyłącznie to czy jesteś bezwarunkowo posłuszny CK.
Dowód: spróbuj powiedzieć starszemu: moje sumienie pozwala mi rozmawiać z wykluczonymi. Po 3 upomnieniach twojego sumienia wylatujesz na zbity pysk.
Unikanie rozmów z wykluczonymi jest doradzane w piśmie świętym więc nie jest to wymysł starszych ale zalecenie biblijne.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec, 2017, 12:15 wysłana przez trampek »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Lipiec, 2017, 13:00 »
Unikanie rozmów z wykluczonymi jest doradzane w piśmie świętym więc nie jest to wymysł starszych ale zalecenie biblijne.

1. Nie ma takiego fragmentu w biblii
2. Nawet jeśli uznamy że jakiś-tam mówi o unikaniu, to biblia nie mówi by za nieunikanie wykluczyć


Offline Dietrich

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Lipiec, 2017, 13:15 »
Unikanie rozmów z wykluczonymi jest doradzane w piśmie świętym więc nie jest to wymysł starszych ale zalecenie biblijne.

Jest tak samo doradzane jak unikanie brody, spodni rurek oraz wyższego wykształcenia.  ;D


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Lipiec, 2017, 14:46 »
Ja tam se już trampka odpuszczam.
To człowiek który już tu był pod innym nickiem.


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Lipiec, 2017, 11:08 »
Jest tak samo doradzane jak unikanie brody, spodni rurek oraz wyższego wykształcenia.  ;D

Powstrzymywanie się od krwi czy nierządu są nakazem pochodzącym od Jehowy.
Doradzanie aby unikać np wyższego wykształcenia jest a może już było tylko i wyłącznie zaleceniem.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Lipiec, 2017, 13:14 »
Powstrzymywanie się od krwi czy nierządu są nakazem pochodzącym od Jehowy.
Doradzanie aby unikać np wyższego wykształcenia jest a może już było tylko i wyłącznie zaleceniem.

Mam wrażenie, że ostatnio własnie bardziej jest czymś więcej niż zaleceniem aniżeli było dawniej. Problem polega na tym, że zalecenia pochodzące od Organizacji są tożsame z nakazem Jehowy w tej religii. Od kiedy to nakazem Jehowy jest zakaz zawodowego uprawiania boksu? A przecież za to się wyklucza!


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lipiec, 2017, 13:22 »
Powstrzymywanie się od krwi czy nierządu są nakazem pochodzącym od Jehowy.
Doradzanie aby unikać np wyższego wykształcenia jest a może już było tylko i wyłącznie zaleceniem.
Jak zwykle gościu kłamie.
Zalecenie zaleceniem ale tak stanowczym, że to nakaz:

„3) Wskazówki organizacji Jehowy, od których będzie zależało nasze życie, według ludzkiej oceny mogą się wtedy wydać niepraktyczne. Wszyscy musimy być gotowi usłuchać każdego polecenia, jakie otrzymamy, bez względu na to, czy z naszego lub strategicznego punktu widzenia będzie ono rozsądne, czy też nie. 4) Teraz jest czas, żeby ci, którzy pokładają ufność w świeckim wykształceniu, dobrach materialnych albo ludzkich instytucjach, zmienili swój sposób myślenia. Starsi powinni być gotowi pomóc każdemu, kto się chwieje w wierze” (Strażnica 15.11 2013 s. 20).

Tak więc bajki może opowiadać swoim dzieciom, jak je ma. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Lipiec, 2017, 14:18 »
Powstrzymywanie się od krwi czy nierządu są nakazem pochodzącym od Jehowy.
Doradzanie aby unikać np wyższego wykształcenia jest a może już było tylko i wyłącznie zaleceniem.
Człowieku co ty pleciesz. Starsi tracą przywileje kiedy utrzymują dziecko w domu które studiuje w trybie dziennym. Dochodzi do tego że Starsi obmyślają fortele:

1.) Dzieli się Studia na Licencjat + dokładka = Wyższe wykształcenie. Licencjat na garnuszku rodziców tłumaczony jako nie wyższe + dokładka jak latorośl wyjdzie za mąż.
2.) Opuszczenie domu rodzinnego tylko po to aby udawać że dziecko nie jest na utrzymaniu rodzica a jest i tak na utrzymaniu.

Powiedz człowieku jak to wygląda z boku? Jakie to jest porąbane w oczach ludzi racjonalnie myślących?

Ponadto na spotkaniu dla usługujących wyraźnie Nadzorca Obwodu mówił !!!   Starszy - Sługa czyli usługujący który by zachęcał dziecko do zdobycia wyższego wykształcenia TRACI KWALIFIKACJE DO USŁUGIWANIA



Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Lipiec, 2017, 14:32 »
Człowieku co ty pleciesz. Starsi tracą przywileje kiedy utrzymują dziecko w domu które studiuje w trybie dziennym. Dochodzi do tego że Starsi obmyślają fortele:

1.) Dzieli się Studia na Licencjat + dokładka = Wyższe wykształcenie. Licencjat na garnuszku rodziców tłumaczony jako nie wyższe + dokładka jak latorośl wyjdzie za mąż.
2.) Opuszczenie domu rodzinnego tylko po to aby udawać że dziecko nie jest na utrzymaniu rodzica a jest i tak na utrzymaniu.

Powiedz człowieku jak to wygląda z boku? Jakie to jest porąbane w oczach ludzi racjonalnie myślących?

Ponadto na spotkaniu dla usługujących wyraźnie Nadzorca Obwodu mówił !!!   Starszy - Sługa czyli usługujący który by zachęcał dziecko do zdobycia wyższego wykształcenia TRACI KWALIFIKACJE DO USŁUGIWANIA

Sam niedługo będę bronił pracę magisterską, studia stacjonarne. Nikt nigdy  nie zarzucił mi, że źle robię kształcąc się.
Naprawdę dużo z tego co tu piszecie jest nieprawdą. A to, że ktoś nie może pełnić w zborze funkcji wymagającej dyspozycyjności a studia czy zawód przeszkadzałyby mu w tym to słuszne postępowanie starszych.

Co do uprawiania boksu - wyzwala on naprawdę wiele złych emocji i naraża nasze ciało na mocne urazy. Ja uprawiam judo i nikt też nie robi mi z tego żadnych zarzutów. Wcześniej biegałem.


Offline Helleboris

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Lipiec, 2017, 15:16 »
To znaczy trampuś że Twoje bycie Świadkiem Jehowy jest co najmniej wątpliwe. Przeczytaj sobie książkę "Paście trzodę Bożą" i zobaczysz kto tu nie ma racji.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Lipiec, 2017, 16:21 »
Powstrzymywanie się od krwi czy nierządu są nakazem pochodzącym od Jehowy.
Doradzanie aby unikać np wyższego wykształcenia jest a może już było tylko i wyłącznie zaleceniem.

Pisałem w innym wątku, ale zignorowałeś, dlatego copy-paste tu:

To się kurna powstrzymuj od tej krwi.
Jak ci WTS mówi, że masz się powstrzymywać od nierządu to ile ci wolno:
1. popatrzeć
2. złapać za cycka
3. uprawiać seks w gumce
?

Powstrzymywanie się to ponoć powstrzymywanie się, bez wyjątków.
A ty wpieprzasz kiełbasy i mięcho w których na 1000% krew jest. I guzik mnie obchodzi twoje sumienie, bo ci biblia mówi że masz się powstrzymywać. Jak od nierządu. CAŁKOWICIE.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Lipiec, 2017, 16:23 »
Sam niedługo będę bronił pracę magisterską, studia stacjonarne. Nikt nigdy  nie zarzucił mi, że źle robię kształcąc się.
Naprawdę dużo z tego co tu piszecie jest nieprawdą. A to, że ktoś nie może pełnić w zborze funkcji wymagającej dyspozycyjności a studia czy zawód przeszkadzałyby mu w tym to słuszne postępowanie starszych.

Co do uprawiania boksu - wyzwala on naprawdę wiele złych emocji i naraża nasze ciało na mocne urazy. Ja uprawiam judo i nikt też nie robi mi z tego żadnych zarzutów. Wcześniej biegałem.
Wszystko już jasne. Ty jesteś Trolem.
Pozostaje tylko odpowiedź na pytanie czy ktoś ci za to płaci czy też nie  :o

Kaiser masz 100% racji w kwesti oceny sumień niestety wielu-większości Świadków Jehowy  Na 100% gdyby Ciało Kierownicze uznało seks w gumce za coś na poziomie żucia gumy to wielu by na to poszło.    Dla potwierdzenia weźmy kwestie dopingu sportowców.
Świadek Jehowy tenisistka Wiliams dostała zgodę na branie koksów to brała  :o   Proste !!!
Jutro będzie zgoda na branie transfuzji a Trampek będzie na stole operacyjnym pojutrze i weźmie krew !!!  Tak trolusiu trampusiu ?
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec, 2017, 16:27 wysłana przez Efektmotyla »