Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy  (Przeczytany 15825 razy)

Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:38 »
Nie załapałem sarkazmu.

Ja sarkastycznie ale obawiam się, że twoi znajomi naprawdę wierzą w to, że państwowa służba zdrowia w Polsce ma się dobrze. Widac to po tym jak próbują powielać mity o tym, że palcówki MSWiA mają się świetnie.


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:49 »
Cytuj
Widac to po tym jak próbują powielać mity o tym, że palcówki MSWiA mają się świetnie.

Pieprzysz trampek za przeproszeniem
Gdzie ty mieszkasz chłopie?
Na wsi?

Ja mieszkam w Gdańsku i u mnie szpital MSW lepiej się trzyma niż twoja kieszeń.
Częściowo państwo w niego łoży, częściowo prywatny biznes mają.
I nie ucz człowieku ludzi paciorka bo doświadczeniem nie bijesz tu nikogo.
Widać żeś młodziak. ;D


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:54 »
Pieprzysz trampek za przeproszeniem
Gdzie ty mieszkasz chłopie?
Na wsi?

Ja mieszkam w Gdańsku i u mnie szpital MSW lepiej się trzyma niż twoja kieszeń.
Częściowo państwo w niego łoży, częściowo prywatny biznes mają.
I nie ucz człowieku ludzi paciorka bo doświadczeniem nie bijesz tu nikogo.
Widać żeś młodziak. ;D

Czy mieszkanie na wsi jest czymś złym dla ciebie ? Jakaś dziwna nienawiść wieje od ciebie . Skoro wiesz lepiej jaki poziom leczenia jest w MSWiA to ok. Ja wiem, ze niczym się nie rózni od innych placówek leczniczych.
A to, że świadkowie leczą się w różnych placówkach nie wiem dlaczego jest tu omawiane. No chyba, że nie masz pomysłów na sensowną dyskusję.


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:55 »
Ano pewnie że nienawidzę mądrzących się trampków. :)
Przyszedłeś tu na forum śmiecić swoimi głupstwami.
Nie cierpię takich wszystkowiedzących jak ty.

Na jw.org czekają na ciebie a ty tu czas marnujesz. ;D


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:57 »
Ano pewnie że nienawidzę mądrzących się trampków. :)
Przyszedłeś tu na forum śmiecić swoimi głupstwami.
Nie cierpię takich wszystkowiedzących jak ty.

Na jw.org czekają na ciebie a ty tu czas marnujesz. ;D

Prawda o Jehowie mocno boli, wiem to . Widac to po tobie jak na dłoni.


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Lipiec, 2017, 18:59 »
Prawda o Jehowie mocno boli, wiem to . Widac to po tobie jak na dłoni.
Jakim Jehowie?
Jehowa nie istnieje.

W ST Bóg objawił sie pod imieniem Jahwe a nie jako jakaś Jehowa.
Jehowa to bóg plemienny ŚJ.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec, 2017, 19:37 wysłana przez Roszada »


Offline Helleboris

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lipiec, 2017, 19:35 »
Drogi Trampku.
Po pierwsze - Helleboris to imię żeńskie, to oznacza, że jestem kobietą.
Po drugie - byłam w szpitalu MSWiA w Warszawie, na reumatologii. W 4 dni zrobili mi srylion badań, opieka bez zarzutów. W wojskowym szpitalu na Szaserów opieka medyczna jest na wysokim poziomie.
Po trzecie - nie zauważyłam istotnych zmian w służbie zdrowia odkąd panuje nam Pan Prezes
Po czwarte - w mniejszych miejscowościach idzie to jakoś bardziej sprawnie. Np moja koleżanka w Warszawie musiałaby czekać co najmniej 2 lata na leczenie SM interferonem, a w Siedlcach leczenie od ręki.

A jakiej Ty jestem opcji Trampku że tak z tym Jehową wyjechałeś?
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline dziewiatka

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lipiec, 2017, 22:43 »
Będzie offtop, ale muszę.
Czy możesz wskazać konkretne działania PISu, które spowodowały, że na kardiologa nie czeka się już miesiącami?
Ja zostałem przyjęty przez kardiologa 7 lipca po czterech miesiącach oczekiwania cho ć na skierowaniu było napisane pilne,teraz na echo mam czekać następne cztery miesiące.Do neurologa czekałem siedem miesięcy.To wszystko za czasów k.....j zmiany.Już boję się jak będzie wyglądała sytuacja gdy zostanę skierowany do szpitala.Na rehabilitację w szpitalu czeka się cztery lata.Ale co mi tam jak się jest gorszym sortem o zdradzieckiej mordzie bolszewikom nie podskoczy. ;D


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Lipiec, 2017, 07:48 »
Ja potwierdzam. W małych miastach służba zdrowia działa super. Leczyłem się w kilku już, bo nie chciało mi się rok czekać w mieście wielkim, w którym mieszkam ;)


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Lipiec, 2017, 10:41 »
Ja potwierdzam. W małych miastach służba zdrowia działa super. Leczyłem się w kilku już, bo nie chciało mi się rok czekać w mieście wielkim, w którym mieszkam ;)
To bywa w Gdańsku tak:

wchodzisz do jednej przychodni a ci mówią kilka miesięcy.
wchodzisz do drugiej i za miesiąc jesteś przyjęty.

Tak miałem z wizyta u urologa. Szok. Jedna przychodnia blisko mnie mówi w połowie roku, że zapisy na ten rok zakończone, a druga w sąsiedniej dzielnicy w ciągu miesiąca przyjmuje.
Tylko ta pierwsza to pozostałość po komunie, a ta druga to prywatna, mająca kontrakt z NFZ, a więc też za darmo.

Nie wiem czy to renoma wchodzi w rachubę czy co?
Może ludzie starej daty tylko chodzą do tych starych.


Offline trampek

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lipiec, 2017, 12:35 »
A wracając do tematu to dlaczego to Świadkowie Jehowy nie mogą korzystać z opieki zdrowotnej w placówkach MSWiA ? To np zwiedzać kościołów mi jako świadkowi też nie wolno ? Czy mi jako świadkowi z biblii wydanej przez kościół katolicki tez nie wolno korzystać ? 


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Lipiec, 2017, 12:55 »
Zadajesz chłopie same pytania?
Ja skądś ciebie znam.
Tu taki był. Pewnie pod innym nickiem się skryłeś.Jego wyrzucili za śmiecenie i nieprzyzwoite zachowanie.
Zaraz zgłoszę moderatorowi


Offline Helleboris

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Lipiec, 2017, 13:34 »
Oj trampuś, zadajesz głupie pytnia. Powinnam Ci równie głupio odpowiedzieć.
Jeśli chodzi o Świadków i szpitale wojskowe to tak trochę słabo. No bo są one finansowane również przez armię. Neutralność itd...
Nie wiem jak jest z kościołami, ale gdy byłam dzieckiem i jeździłam na wycieczki szkolne to miałam ograniczać zwiedzanie takich miejsc.
Co do ostatniego pytania to sam powinieneś wiedzieć. Całkiem niedawno był o tym artykuł w Strażnicy. Oj chyba ktoś się nie przygotował albo nie był na zebraniu...nieładnie :D
"To repeat the same action and expect different results is madness."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Lipiec, 2017, 13:38 »
A wracając do tematu to dlaczego to Świadkowie Jehowy nie mogą korzystać z opieki zdrowotnej w placówkach MSWiA ? To np zwiedzać kościołów mi jako świadkowi też nie wolno ? Czy mi jako świadkowi z biblii wydanej przez kościół katolicki tez nie wolno korzystać ?

Oczywistym jest że prawdziwy chrześcijanin nie powinien pójść na kompromis w kwestiach wielbienia Boga. Czy dla szczerego chrześcijanina stosownym by było korzystanie z opieki zdrowotnej - nawet w sytuacjach zagrożenia życia - w instytucjach finansowanych przez system polityczny świata Szatana, albo popierających wojny?
Każdy chrześcijanin mający odpowiednio wyszkolone na Biblii sumienie będzie wiedział jaką decyzję powinien podjąć.

Strażnica 1 stycznia 2117 roku, strona 10, akapit 4.


Offline Roszada

Odp: Szpitale wojskowe i MSW a Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Lipiec, 2017, 13:49 »
Cytuj
Czy mi jako świadkowi z biblii wydanej przez kościół katolicki tez nie wolno korzystać ? 
Po pierwsze, nie jesteś ŚJ, bo jesteś wykluczony. To widać i czuć.
Po drugie, ŚJ piszą Świadkowie a nie świadkowie
Po trzecie, ŚJ piszą Biblia a nie biblia
Po czwarte, wolno ci czytać Biblie katolicką i wszędzie czytać krzyż, Pan a nie Jehowa, przyjście Jezusa a nie obecność.
Po piąte nie słuchasz instrukcji organizacji:

„Obecnie słudzy Jehowy nieczęsto mają do czynienia z odstępstwem w zborze. Kiedy jednak zetkniemy się z niebiblijnymi naukami – bez względu na ich źródło – musimy stanowczo je odrzucić. Niemądrze byłoby wdawać się w dyskusje z odstępcami, czy to osobiście, czy przez komentowanie ich blogów, czy też komunikując się z nimi w jakikolwiek inny sposób. Taka rozmowa – nawet gdyby miała służyć udzieleniu pomocy danej osobie – byłaby sprzeczna z omawianą tutaj radą biblijną. Jako słudzy Jehowy bezwzględnie się wystrzegamy odstępstwa, czyli je odrzucamy” (Strażnica 15.07 2014 s. 14).

„Chociaż może to nie być łatwe, musimy unikać kontaktów z wykluczonymi krewnymi – przez telefon, SMS-y, listy, mejle czy portale społecznościowe” (Strażnica październik 2017 s. 16).