Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jacy? to ludzie ... PCHAJĄ SIĘ ... do tego RAJU na ziemi?? Jacy?? Kim oni są??  (Przeczytany 14159 razy)

Offline Stanisław Klocek

Wszyscy błogosławieni wymienieni w Mt 5, otrzymają nagrodę w niebie, włącznie z tymi z Mt 5, 5:
5 Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Biorę hipotetycznie w oparciu o własność zapisaną w hipotece przez Notariusza, czyli w "księdze wieczystej", tej z Ap 20:12. Wynika to na taki scenariusz. Tusia będzie w niebie właścicielem działki na ziemi, na której obecnie mieszkam i mam akt jej własności. Równocześnie informuję, że nie zamierzam się jej pozbyć. Mam pytanie do radców prawnych na tym forum. Czy będzie to legalne zawłaszczenie obcego terytorium przez Tusię?  :-\ :'(  Jak mogę przeciwdziałać na bezprawny zabór mej działki? ;)
Znalezione obrazy dla zapytania ratunku gif


Offline Startek

Biorę hipotetycznie w oparciu o własność zapisaną w hipotece przez Notariusza, czyli w "księdze wieczystej", tej z Ap 20:12. Wynika to na taki scenariusz. Tusia będzie w niebie właścicielem działki na ziemi, na której obecnie mieszkam i mam akt jej własności. Równocześnie informuję, że nie zamierzam się jej pozbyć. Mam pytanie do radców prawnych na tym forum. Czy będzie to legalne zawłaszczenie obcego terytorium przez Tusię?  :-\ :'(  Jak mogę przeciwdziałać na bezprawny zabór mej działki? ;)
Znalezione obrazy dla zapytania ratunku gif
.Stanisławie  po pierwsze Tusia już nie ma chrapki na twoją działkę ,  koordynator grona starszych  z Twojego dawnego zboru  będzie ją miał w nagrodę za dobrą liczbę godzin i lojalność wobec organizacji . Znasz plan organizacji  wobec odstepcow ! ..


Offline Stanisław Klocek

.Stanisławie  po pierwsze Tusia już nie ma chrapki na twoją działkę ,  koordynator grona starszych  z Twojego dawnego zboru  będzie ją miał w nagrodę
No niby tak. Według Tusi w piekle otrzymam działkę, a według koordynatora zboru, nie na ziemi, tylko w ziemi nieśmiertelnym robakom na pożarcie. Ale mam miłą wiadomość, Nie wdzieram się gwałtem do raju w niebie, więc jakaś miła niespodzianka mnie czeka Łuk 16:15-16, nie w raju na ziemi, nie w raju w niebie, ale w jakimś raju obok trzeciego nieba 2 Kor 12:2-4. Tylko jeszcze nie wiadomo czy w ciele, czy bez ciała? A może to raj koraniczny z 72 hurysami?


Tusia

  • Gość
Według Tusi w piekle otrzymam działkę

Proszę o konkretny cytat, że tak powiedziałem. Jeśli nie znajdziesz, to przeproś.


Offline Startek

No niby tak. Według Tusi w piekle otrzymam działkę, a według koordynatora zboru, nie na ziemi, tylko w ziemi nieśmiertelnym robakom na pożarcie. Ale mam miłą wiadomość, Nie wdzieram się gwałtem do raju w niebie, więc jakaś miła niespodzianka mnie czeka Łuk 16:15-16, nie w raju na ziemi, nie w raju w niebie, ale w jakimś raju obok trzeciego nieba 2 Kor 12:2-4. Tylko jeszcze nie wiadomo czy w ciele, czy bez ciała? A może to raj koraniczny z 72 hurysami?
  Stanisławie raj koraniczny z 72 hurysami jest zarezerwowany dla męczenników którzy się wysadzą w powietrze . Wtedy dostają te swoje dziewice  i zawsze dziewice bo ich urwana męskość niestety została gdzieś na latarni .



Offline Stanisław Klocek

Według Tusi w piekle otrzymam działkę,
Proszę o konkretny cytat, że tak powiedziałem. Jeśli nie znajdziesz, to przeproś.
Przepraszam. To ja powiedziałem i włożyłem w Twe usta, których nie powiedziałeś. Takiego sposobu kłamania nauczyła mnie Biblia np. Prorocy wielokrotnie mówili: "Tak mówi Bóg". Tymczasem w innym miejscu pisze, że prócz Mojżesza nikt nie słyszał głosu Boga. Pwt 4:33 Czy słyszał jakiś naród głos Boży z ognia, jak ty słyszałeś, i pozostał żywym?


Tusia

  • Gość
Przepraszam. To ja powiedziałem i włożyłem w Twe usta, których nie powiedziałeś. Takiego sposobu kłamania nauczyła mnie Biblia np.

Kłamiesz i usprawiedliwienia szukasz w Biblii?

"Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie niedouczeni i mało utwierdzeni opacznie tłumaczą, tak samo jak i inne Pisma, na własną swoją zgubę." (2 P 3, 16)

Odpowiedzialność: to tylko kwestia czasu.


Offline dziewiatka

Według KrK piekło to stan a nie miejsce.Dlatego Tusia choć źle Ci życzy to działki by tam nie zaproponował, najwyżej udział w piekle.


Offline Sebastian

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Jacy ludzie pchają się do raju? Tacy, którzy go z jakiegoś powodu potrzebują.
   To, że potrzebują, to nie ma dwóch zdań.
   Dowodem na to, jest te 8,5 mln ochrzczonych śj na całym świecie.
   Tylko jaką oni tam wnosić chcą osobowość? Do tego raju?

   Pamiętam z wykładów, że mówiło się, że wskrzeszenie będzie z taką świadomością, z jaką się umrze.
   I z takimi cechami charakteru, na ile się je wypracuje.
   I że Jehowa na "pstryk" nie da nowej osobowości, tylko trzeba ją będzie wypracować w sobie.

   
   I jeśli ktoś dziś nie pozbywa się przywar, które w sobie ma.
   To niech nie liczy na to, że w raju obejdzie się bez pracy nad sobą.
   Albo i w ogóle do tego raju się nie dostanie, bo przez przywary, zginie w armagedonie.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Helleboris

Czyli 1000 letnie panowanie będzie koszmarem.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline HARNAŚ

Czyli 1000 letnie panowanie będzie koszmarem.
Już tylko 900 lat i to nie całe , bo od 1914 już panuje , a koszmary jak były tak są.


Offline Estera

Czyli 1000 letnie panowanie będzie koszmarem.
   No cóż?
   Helleboris ...
   Nie wiem, czy pracę nad pozytywnym rozwojem swojej osobowości, można nazwać koszmarem.
   Ja bym tak tego nie postrzegała.
   Koszmar, to byłby, wtedy, jak ktoś z premedytacją byłby perfidny i po drodze krzywdził by i niszczył innych ludzi.
   To byłaby mniej więcej taka sytuacja, jaka panuje obecnie w zborach śj.
   Poszczególne klany rodzinne, prześcigują się, kto ma lepsze układy w tej "prawdzie".
   Gdyby to tak miało wyglądać, to ja, w takim raju nie chcę być.

Już tylko 900 lat i to nie całe , bo od 1914 już panuje , a koszmary jak były tak są.
   I to ... Harnasiu ...
   Właściwie nie ma większego znaczenia, czy to trwałoby 1000 lat, czy 900.
   Koszmarem byłoby przebywanie w towarzystwie takich ludzi.
   Już dziś takich omijam z daleka, nie wspomnę, że nawet jeszcze będąc w zborze, urywałam takie kontakty do zera.
   Gdy się przebywa w miłym towarzystwie, czas szybko leci.
   Ale, gdy jest nieprzyjemne, to się szybko człowiek urywa z takiego "bigosu".
   Nie wiem, jak inni, przynajmniej ja tak mam.
   :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec, 2017, 16:37 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

   I to ... Harnasiu ...
   Właściwie nie ma większego znaczenia, czy to trwałoby 1000 lat, czy 900.
   Koszmarem byłoby przebywanie w towarzystwie takich ludzi.
   :'( :'(
Każdy miał dostać 1000 lat na dochodzenie do doskonałości , obecnie niektórzy maja juz niecałe 900 więc są poszkodowani , bo w sto lat można wiele osiągnąć. Biorąc jeszcze pod uwagę , że Królestwo Boże nigdy na ziemię nie przyjdzie więc kolejna oszukańcza propozycja WTS , która jest nielogiczna i kłamliwa