Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: nowi kretyni  (Przeczytany 7731 razy)

Offline gangas

nowi kretyni
« dnia: 28 Czerwiec, 2017, 17:22 »
 Drodzy konsumenci tego forum, na którym już jestem jakiś czas powiedzcie, co nam z takiego kolejnego patafiana, który obraża, ubliża i wprowadza totalną destrukcję?
 Było ich wielu (ale żaden nie śmiał zagrać przy Jankielu) obchodzimy się z takim jak z jajkiem, bo to bidny okaleczony napisze swą podkoloryzowaną historyjkę a dalej jedzie na maxa wszystkim.
 Aż mi wstyd, że odpisywałem takiemu np; arielowi. Co Wy na to?
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 17:27 »
Popieram.Tacy ludzie potrzebują paliwa jak tego zabraknie zgasną
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Dietrich

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 17:33 »
Drodzy konsumenci tego forum, na którym już jestem jakiś czas powiedzcie, co nam z takiego kolejnego patafiana, który obraża, ubliża i wprowadza totalną destrukcję?
 Było ich wielu (ale żaden nie śmiał zagrać przy Jankielu) obchodzimy się z takim jak z jajkiem, bo to bidny okaleczony napisze swą podkoloryzowaną historyjkę a dalej jedzie na maxa wszystkim.
 Aż mi wstyd, że odpisywałem takiemu np; arielowi. Co Wy na to?

Ano nic. Tamten wątek zamknięty, więc nikt już nie popisze. Poczekajmy, czy Ariel założy jakiś nowy, czy skończy się na tym, że tylko nabluzgał witającym go.  Choć z dwojga złego lepszy pewnie szczery wróg niż fałszywy przyjaciel.  ;)


ravasz

  • Gość
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 18:09 »
Ludzie z Katowic lub okolic , może powiecie coś więcej o człowieku małego formatu, którego wychowywała Łucja Jasińska i Jacek Jasiński, który podobno jest już w piachu. 
Powiem szczerze, intryguje mnie jego osoba. Kojarzy mi się z biednym , zaszczutym kundlem , który gryzie każdego bo myśli , że znowu zostanie skopany.



Offline Reskator

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 18:27 »
Ludzie z Katowic lub okolic , może powiecie coś więcej o człowieku małego formatu, którego wychowywała Łucja Jasińska i Jacek Jasiński, który podobno jest już w piachu. 
Powiem szczerze, intryguje mnie jego osoba. Kojarzy mi się z biednym , zaszczutym kundlem , który gryzie każdego bo myśli , że znowu zostanie skopany.
Zastanawia mnie jakby Jezus postąpił gdyby Ariela spotkał na swojej drodze,co by mu odpowiedział,na to co nam napisał.?"


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 18:34 »
Zastanawia mnie jakby Jezus postąpił gdyby Ariela spotkał na swojej drodze,co by mu odpowiedział,na to co nam napisał.?"

Może by go uzdrowił???

albo

Powiedział: zejdź mi z oczu Szatanie???


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 19:14 »

  Ostatnio powiedziałam, że zadymiarzy, ludzi przez których są wojny i wojenki podrzucają nam świadkowie, aby rozwalić forum od środka.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Reskator

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 20:05 »
Może by go uzdrowił???

albo

Powiedział: zejdź mi z oczu Szatanie???
JEZUS-Piotra,Judasza,czy tych dwóch  co szarpało się który będzie ważniejszy po jego odejściu-TOLEROWAŁ.
Tylko Jezus miał autorytet,a Ariel ma wszystkich nas w nosie.To on musi się zmienić nie my.


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 21:12 »
Aż mi wstyd, że odpisywałem(...)
Nie żałuje żadnego dobrego słowa wypowiedzianego, bez względu na to co z nim zrobi adresat.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec, 2017, 21:19 wysłana przez A »
...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 21:29 »
  Ostatnio powiedziałam, że zadymiarzy, ludzi przez których są wojny i wojenki podrzucają nam świadkowie, aby rozwalić forum od środka.  ;D
A wiesz że to może być prawda. Ale osobniki Arielo, Szituso i para bellumo  podobne raczej nie mają tutaj racji dłuższego bytu. A osobnicy ci rzeczywiście prezentują swoimi wpisami kulturę betonu świadkowiego.  >:(
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Brat Jaracz

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 21:36 »
A wiesz że to może być prawda. Ale osobniki Arielo, Szituso i para bellumo  podobne raczej nie mają tutaj racji dłuższego bytu. A osobnicy ci rzeczywiście prezentują swoimi wpisami kulturę betonu świadkowiego.  >:(
Co do para bellum mam taką teorię: został wykluczony, być może słusznie (dlatego może sobie przesiadywać na odstępczych forach), ale aspiruje do przyłączenia i stara się usprawiedliwić wewnętrzne wyrzuty sumienia atakami na odstępców. To tylko teoria, ale na bratnim forum dawał takie popisy, że szybciutko musiał zostać sprowadzony do parteru...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Exodus

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 21:59 »
Może by go uzdrowił???

albo

Powiedział: zejdź mi z oczu Szatanie???

Sam osobiście krzywdy pewnie by jemu nie zrobił.
Ale pewnie znając jego siłę zaproponował by z całych swoich sił zacisnął swoją pięć, po czym gdy już by to zrobił powiedział by jemu :
  Arieul....synu wiatru i kurzu... tumanie jeden !
 Teraz możesz się je.....nąć w ten swój głupi ŁEB !


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 22:04 »
To tylko teoria, ale na bratnim forum dawał takie popisy, że szybciutko musiał zostać sprowadzony do parteru...
Serio, wreszcie kałacha uciszyli? Ale nie trwało to "szybciutko". Rozwijał się strasznie w swoich przemyśleniach.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Brat Jaracz

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 22:06 »
Serio, wreszcie kałacha uciszyli? Ale nie trwało to "szybciutko". Rozwijał się strasznie w swoich przemyśleniach.
No tak, co racja, to racja, trochę to trwało, ale już jest pozamiatane :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Estera

Odp: nowi kretyni
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 22:08 »
Serio, wreszcie kałacha uciszyli? Ale nie trwało to "szybciutko". Rozwijał się strasznie w swoich przemyśleniach.
  Nemo
  Czemu tak długo kopał?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.