Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Moja Historia.  (Przeczytany 10885 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 19:04 »
Myślę że to ludzie ludziom zgotowali ten los.
Bóg dał DEKALOG!
Nie zabijaj! i inne przykazania czyli mapy drogowe przez życie!
To nie Jego wina !Takie mam odczucia!

Ale cieszył się jak Jael wbiła kołek w skroń Sysery , którego zwiodła  by ten ufnie położył głowę na jej kolanach a wtedy ona puk puk młoteczkiem palik , musiał być zaostrzony bo inaczej nie wszedł by tak łatwo . Nie mógł też od razu przestać żyć , bo mózg nie jest organem zatrzymującym funkcje życiowe . Ciekawe , jak to było dalej . Ale Bogu podobało się to , że była dzielną kobietą , dziś co prawda nie każe wbijać palików wykluczonym ale nie odbierać telefonów , wyrzucić z domu , traktować jak martwych to już tak . W przyszłości kiedy w wojnie armagedonu koło wiernego świadka będą zabijani ludzie , może ich matki , dzieci , to oni ci wierni świadkowie będą dumni , że pozostali wierni.
 Od tej chwili mogą już  żyć wiecznie.
 
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2017, 19:06 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Gorg

  • Gość
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 19:13 »
Tazła choć nie jestem jeszcze starym dziadkiem to nowinki techniczne nigdy mnie nie interesowały jak ktoś posiadał smartfon to się dziwiłem jak można z tego korzystać sam posiadałem telefon klawiszowy a dziś bez tych nowinek żyć nie idzie myślę że dojdę do wprawy


Offline Roma

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 20:08 »
Ludzie ludziom to pieklo zgotowali (Ale ci co zyskiem tylko zyja i dopuszczaja sie tego dla mnie nie sa ludzmi tylko demonam).Co do pewnych historii z Bibli to gdy Czytam sama Biblie nie jest Ona pelna. Czytam takze uzupelniajace fakty np. Flawiusza. Wtedy zaczyna cala historia w Bibli miec sens I odpowiedzi np. Historia Ezawa I Jakuba. Kanon ktory jest w Bibli jest nie kompletny. Tylko po to by dostosowac Biblie do swoich nauk. Kazda religia to robi.  Napisalas mi ze sa tu tacy co udowadniaja klamstwa WTS , urzadzaja manifestacje, itd. Skad wiesz ze ja tego nie robilam??? Moze wlasnie dlatego jestem w innym kraju niz Polska? Nie znasz mnie. Nie stoje BIERNIE. A co do zabijanych, martletowanych, glodnych dzieci itd. To mam pytanie zrobilas cos w tym kierunku??? Poswiecilas chociazby tydzien ze swojego wygodnego zycia by wybrac sie do Afryki i podawac dzieciom miski z ryzem lub wode? Ratowac je przed drastycznym , obrzezaniem? Czy uswiadamiac jezeli chodzi o ciemnote? Czy dalas dzieciom z Indi szkole , szanse na lepsze zycie?  Ja poswiecalam troszke siebie?


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 20:16 »
Ludzie ludziom to pieklo zgotowali (Ale ci co zyskiem tylko zyja i dopuszczaja sie tego dla mnie nie sa ludzmi tylko demonam).Co do pewnych historii z Bibli to gdy Czytam sama Biblie nie jest Ona pelna. Czytam takze uzupelniajace fakty np. Flawiusza. Wtedy zaczyna cala historia w Bibli miec sens I odpowiedzi np. Historia Ezawa I Jakuba. Kanon ktory jest w Bibli jest nie kompletny. Tylko po to by dostosowac Biblie do swoich nauk. Kazda religia to robi.  Napisalas mi ze sa tu tacy co udowadniaja klamstwa WTS , urzadzaja manifestacje, itd. Skad wiesz ze ja tego nie robilam??? Moze wlasnie dlatego jestem w innym kraju niz Polska? Nie znasz mnie. Nie stoje BIERNIE. A co do zabijanych, martletowanych, glodnych dzieci itd. To mam pytanie zrobilas cos w tym kierunku??? Poswiecilas chociazby tydzien ze swojego wygodnego zycia by wybrac sie do Afryki i podawac dzieciom miski z ryzem lub wode? Ratowac je przed drastycznym , obrzezaniem? Czy uswiadamiac jezeli chodzi o ciemnote? Czy dalas dzieciom z Indi szkole , szanse na lepsze zycie?  Ja poswiecalam troszke siebie?

TO chyba do mnie , jeżeli tak to zrozumiałaś to przepraszam , nie miałam na celu Ciebie urazić nie mówiłam personalnie , raczej ogólnie .
Nie zamierzam się też tłumaczyć, mówić o swoich zasługach , bo to moja sprawa . Nie musisz krzyczeć .
Pozdrawiam serdecznie
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline sawaszi

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 22:06 »
Roma witam i pozdrawiam Ciebie -wiele w swoim życiu przeżyłaś i doświadczyłaś  :'(  .Może Ty więcej  niż ja - nie to mam teraz na myśli (kto więcej przeżył negatywów życia wedle zachowań religijnych otoczenia tkzw. 'wiernych' ? ) .Co Ci teraz powiem ?? - oto Ci powiem że JHWH (znaczenie proste -Stworzyciel). Jezus po hebrajsku (ma wiele imion) .Prawda ta obiektywna może się różnić od tej subiektywnej (odczuwanej) . Ale relatywnie rzec biorąc pod uwagę naukę i doświadczenia ludzkie na planecie Ziemia - to jesteśmy jeszcze 'w przedszkolu' -poznania Tego Który i Tego Którego (posłał na Ziemie) .Myślenie jest także darem  :) . Pozdrawiam Serdecznie - :)


Offline HARNAŚ

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Czerwiec, 2017, 09:05 »
Rodzice.
Jasiu i Danusia dawno temu.


Offline sawaszi

Odp: Moja 'niesamowita' historia
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Lipiec, 2017, 21:24 »
Witam Wszystkich - nie jestem ekstremistą religijnym i pozdrawiam Wszystkich ,(wierzących oraz tych wątpiących w zbawienie)- nie moją rzeczom jest ocena i sąd nad ludzmi obecnie żyjącymi ,oraz tymi którzy umarli i odeszli "z tego świata" - wiara to temat 'delikatny' - jak miłość . Wersetów z Biblii nie cytuje . Pozdrawiam Wszystkich . :) :) :)