Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Moja Historia.  (Przeczytany 10890 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 15:20 »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 15:21 »
A dziadków?
Pradziadkowie, czyli rodzice dziadków ;)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 16:57 »
Padlo pytanie gdzie byl Bog? Tam gdzie Zawsze :)



Nie cytowałam wszystkiego , ale taką argumentację już znam ,już to przerobiłam , nie mówię , że boga nie ma , tylko , że jeżeli jest to biernie patrzy na krzywdę wielu ludzi w tym małych dzieci , zwierząt . Taka postawa przez ludzi stworzonych przez Niego i na jego wzór nazywa  się , współwinnymi przestępstwa . Jeżeli będziesz biernie stała i patrzyła jak ktoś krzywdzi Twoje dziecko bo zbiło mu szybę nazwie Cię współwinnym , czy pozwolisz by ten człowiek tak postąpił?
Osobiście nie chciałabym mieć takich przyjaciół , którzy mówili by tylko , że są przyjaciółmi a kiedy ich potrzebuję to oni pozostają bierni .

Forum na którym jesteś , to zbiór ludzi wierzących i niewierzących ale ich celem jest najpierw poznanie prawdy o wts a potem działanie , jedni w mniejszym inni w większym stopniu . Są też tacy co organizują manifestację , poświęcają czas i środki by pokazać kłamstwa wts . Nie pozostają bierni a przecież mogliby w całości zająć się swoim życiem , tylko czy wtedy inni mogliby się  o tym wszystkim dowiedzieć?
Ale to nie ten watek :)
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline viola

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 16:58 »
dobrze gadasz Roma swiat zszedl na psy >:(


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:01 »
On , ten świat pewnie zawsze taki był , nie było tylko interneta  :) który zmniejszył go do wielkości wioski .
Nie chciałabym np żyć w średniowieczu .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Reskator

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:08 »
On , ten świat pewnie zawsze taki był , nie było tylko interneta  :) który zmniejszył go do wielkości wioski .
Nie chciałabym np żyć w średniowieczu .
A jako księżniczka u sułtana,czy macharadzy?


Gorg

  • Gość
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:27 »
Ariel górny przeczytałem twoją historię jest przykra jak każdego z nas wszyscy w pewnym stopniu tego doswiadczylismy przykrości ze strony rodziny jak wstepowalismy w szeregi organizacji i niema na to usprawiedliwienia tu na tym forum są ludzie życzliwi którzy chcieli by ci pomóc a zachowywanie się po CHAMSKU jest bardzo nie smaczne i nie na miejscu pozdrawiam.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 17:57 »
Witaj :)

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Gorg

  • Gość
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:00 »
Pomyliłem adresy chciałem dobrze a wyszło jak zawsze.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:09 »
Pomyliłem adresy chciałem dobrze a wyszło jak zawsze.

Nie przejmuj się, z czasem ogarniesz ten majdan. ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Reskator

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:17 »

Nie cytowałam wszystkiego , ale taką argumentację już znam ,już to przerobiłam , nie mówię , że boga nie ma , tylko , że jeżeli jest to biernie patrzy na krzywdę wielu ludzi w tym małych dzieci , zwierząt . Taka postawa przez ludzi stworzonych przez Niego i na jego wzór nazywa  się , współwinnymi przestępstwa . Jeżeli będziesz biernie stała i patrzyła jak ktoś krzywdzi Twoje dziecko bo zbiło mu szybę nazwie Cię współwinnym , czy pozwolisz by ten człowiek tak postąpił?
Osobiście nie chciałabym mieć takich przyjaciół , którzy mówili by tylko , że są przyjaciółmi a kiedy ich potrzebuję to oni pozostają bierni .

Forum na którym jesteś , to zbiór ludzi wierzących i niewierzących ale ich celem jest najpierw poznanie prawdy o wts a potem działanie , jedni w mniejszym inni w większym stopniu . Są też tacy co organizują manifestację , poświęcają czas i środki by pokazać kłamstwa wts . Nie pozostają bierni a przecież mogliby w całości zająć się swoim życiem , tylko czy wtedy inni mogliby się  o tym wszystkim dowiedzieć?
Ale to nie ten watek :)
Czytam Cię jak piszesz Bóg z małej litery to widzę Twoje wątpliwości w istnienie w Niego?
Jeśli Go przyjmijmy że nie ma to  jaki sens ma nasze życie?80 lat i piach!?
To NIEMOŻLIWE by nasze życie było bez sensu.


Gorg

  • Gość
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:27 »
Tazła ty zawsze dodajesz mi otuchy aż miło się pomylić


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:36 »
A jako księżniczka u sułtana,czy macharadzy?

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D tez nie

Czytam Cię jak piszesz Bóg z małej litery to widzę Twoje wątpliwości w istnienie w Niego?
Jeśli Go przyjmijmy że nie ma to  jaki sens ma nasze życie?80 lat i piach!?
To NIEMOŻLIWE by nasze życie było bez sensu.

Ma sens , w każdym dniu , cieszyć się nim , realizować swoje pragnienia , marzenia , budować coś nowego fajnego .
Czy coś się z nami stanie po śmierci ? nie wiem , mrzonka o nowym świecie pękła jak bańka mydlana .
Czy bóg , czy Bóg zbudzi nas z martwych , nie wiem
 
Kiedy piszę bóg z małej litery to myślę o tym bogu , który jest głuchy na wołanie gwałconych dzieci , bitych kobiet , maltretowanych zwierząt , o tragediach osób wykluczanych przez sąd kapturowy , który wg wts są ustanowieni przez Boga z dużej litery?
PO co to wszystko ? po to by ludzie  przekonali się , że teraz  świat należy do szatana , że kiedy Bóg przejmie władzę to zapanuje raj . Moje pytanie brzmi Boże ile jeszcze krwi potrzebujesz ?

Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Reskator

Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:48 »
;D ;D ;D ;D ;D ;D tez nie

Ma sens , w każdym dniu , cieszyć się nim , realizować swoje pragnienia , marzenia , budować coś nowego fajnego .
Czy coś się z nami stanie po śmierci ? nie wiem , mrzonka o nowym świecie pękła jak bańka mydlana .
Czy bóg , czy Bóg zbudzi nas z martwych , nie wiem
 
Kiedy piszę bóg z małej litery to myślę o tym bogu , który jest głuchy na wołanie gwałconych dzieci , bitych kobiet , maltretowanych zwierząt , o tragediach osób wykluczanych przez sąd kapturowy , który wg wts są ustanowieni przez Boga z dużej litery?
PO co to wszystko ? po to by ludzie  przekonali się , że teraz  świat należy do szatana , że kiedy Bóg przejmie władzę to zapanuje raj . Moje pytanie brzmi Boże ile jeszcze krwi potrzebujesz ?
Myślę że to ludzie ludziom zgotowali ten los.
Bóg dał DEKALOG!
Nie zabijaj! i inne przykazania czyli mapy drogowe przez życie!
To nie Jego wina !Takie mam odczucia!


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Moja Historia.
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Czerwiec, 2017, 18:53 »
Tazła ty zawsze dodajesz mi otuchy aż miło się pomylić

 Sokrates powiedział...Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. A ja dodam od siebie, że się mylą jak każdy, tylko idą w zaparte.  ;D

Każdy z nas kiedyś  był tu  nowy i robił mniejsze i większe błędy. Pamiętam sama jak to było, nim się nauczyłam poprawiać już opublikowane posty, wstawiać filmiki, obrazy czy inne cuda.
Niczym się nie przejmuj, trening czyni mistrza.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec, 2017, 19:03 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).