Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 19595 razy)

Gorg

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #75 dnia: 17 Październik, 2017, 18:42 »
Krzychu jest to prawda co piszesz.Wts ma duży wpływ na moją połowę też myślę że nie da się jej przekonać bo w organizacji ma wszystko to co do szczęścia było by jej potrzebne przyjaciół jak twierdzi choć ja uważam inaczej i żadne argumenty do niej nie przemawiają.Mi było łatwiej dlatego ze mam dużo kolegów  którzy nie należą do wts u.Ja jestem narazie śj teoretycznie praktycznie juź nic mnie z organizacją nie łączy czuje wstręt do tego wszystkiego co mieni się religią prawdziwą myślę o wts-ie.Kropla drąźy skały choć to proces długi nie wiem czy dam radę czekać. To co powinnismy robić w małżeństwie z rodziną razem,przeleci między palcami.Ty piszesz że przegrałeś jest to bardzo przykre.organizacja ma taki wpływ na rodziny ale co to obchodzi 7 dziadków z warwik.pozdrawiam gorg


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #76 dnia: 06 Grudzień, 2018, 12:27 »
Gorg- ciężko dycham ale do Ciebie bez rózgi zawitam MIKOŁAJ


Gorg

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #77 dnia: 29 Maj, 2019, 11:39 »
Wszystko ma swój czas. Teraz właśnie nadeszła chwila,aby pożegnać się z forum. Przyszedłem tutaj jako Swiadek Jehowy,wychodzę jako odstępca od "jedynej prawdziwej" ;D.Dzięki forum upewniłem się że moja decyzja o opuszczeniu sekty była słuszna. Dziękuję wszystkim którzy zamieszczali wartościowe posty,listy do starszych i artykuły demaskujące prawdziwe oblicze organizacji. Wasza praca jest wartościowa i bardzo przydatna.Chciałbym podziękować wszystkim osobom,z którymi zdarzyło mi się wymieniać poglądy na priw. Cieszę się, że was poznałem i z niektórymi mam nadzieję utrzymywać kontakt telefoniczny.W tych" dniach ostatnich " ;D miałem przyjemność pisać z mądrą, inteligentną forumowiczką. Okazuje się, że czasami warto lepiej kogoś poznać, bo pozory mogą mylić. Pozdrawiam cię, będzie mi brakowało ciekawych dyskusji. Tak dobrze się ułożyło w moim życiu, że jak pewne wiecie, nie jestem już swiadkiem Jehowy, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję że moja kochana żona też się kiedyś wybudzi i odejdzie z tej przeklętej organizacji nie mającej nic wspólnego z Bogiem. Tak jak napisałem na początku wszystko ma swój czas, czas więc zostawić przeszłość za sobą i skupić się na tym co najważniejsze na rodzinie, pracy oraz hobby.                                      Nie mówię "Żegnajcie" ale do zobaczenia w realu  ;D Gorg
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2019, 12:03 wysłana przez Gorg »


Offline Villa Ella

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #78 dnia: 29 Maj, 2019, 12:04 »
Powodzenia na dalszej drodze życia!
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Xevres

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Maj, 2019, 12:18 »
Wszystko ma swój czas. Teraz właśnie nadeszła chwila,aby pożegnać się z forum. Przyszedłem tutaj jako Swiadek Jehowy,wychodzę jako odstępca od "jedynej prawdziwej" ;D.Dzięki forum upewniłem się że moja decyzja o opuszczeniu sekty była słuszna. Dziękuję wszystkim którzy zamieszczali wartościowe posty,listy do starszych i artykuły demaskujące prawdziwe oblicze organizacji. Wasza praca jest wartościowa i bardzo przydatna.Chciałbym podziękować wszystkim osobom,z którymi zdarzyło mi się wymieniać poglądy na priw. Cieszę się, że was poznałem i z niektórymi mam nadzieję utrzymywać kontakt telefoniczny.W tych" dniach ostatnich " ;D miałem przyjemność pisać z mądrą, inteligentną forumowiczką. Okazuje się, że czasami warto lepiej kogoś poznać, bo pozory mogą mylić. Pozdrawiam cię, będzie mi brakowało ciekawych dyskusji. Tak dobrze się ułożyło w moim życiu, że jak pewne wiecie, nie jestem już swiadkiem Jehowy, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję że moja kochana żona też się kiedyś wybudzi i odejdzie z tej przeklętej organizacji nie mającej nic wspólnego z Bogiem. Tak jak napisałem na początku wszystko ma swój czas, czas więc zostawić przeszłość za sobą i skupić się na tym co najważniejsze na rodzinie, pracy oraz hobby.                                      Nie mówię "Żegnajcie" ale do zobaczenia w realu  ;D Gorg

Wszystkiego najlepszego Gorg! Samych błogosławieństw od naszego Stwórcy :) trzymamy kciuki za Twoja Żonę 👍🏻👍🏻👍🏻
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Światus

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #80 dnia: 29 Maj, 2019, 13:04 »
Pisze, że prawda was wyzwoli, ale jak widać, można też się wyzwolić od "prawdy"  ;D
Mam nadzieję, że Twoja małżonka również wyjdzie z "nałogu".  ;)
Powodzenia Gorg.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Maj, 2019, 13:16 »
Wszystkiego dobrego życzę. Oby i małżonka się wybudziła.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Cytryna

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #82 dnia: 29 Maj, 2019, 14:51 »
Kochaj żonę,bez względu na to czy odejdzie z org. Nie daj się tym bezdusznym,chorym starcom  z Warwick,którzy furtkę w postaci separacji wymyślili.Żałuję,że odchodzisz ,bo ja dopiero weszłam na forum,ale każdy ma swój czas.POWODZENIA !


Offline Światus

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #83 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 18:40 »
„Weselcie się z tymi, którzy się weselą.”

   Jako, że utrzymuję z Gorgiem, za pomocą kanału łączności, stały kontakt, chciałbym w jego imieniu ogłosić dobrą nowinę. Otóż, udało mu się uratować ze szponów organizacji swojego syna, który usilnie i namolnie był przygotowywany do pełnego zanurzenia, zwanego „chrztem”.  ;) Syn Gorga oświadczył starszym, że nie chce być świadkiem Jehowy, nie będzie chodził na zebrania i do służby, oraz że nie życzy sobie żadnego nagabywania. Chłopak jest mądry i nie daje sobie dmuchać w kaszę.  :o Chyba nie muszę nikogo przekonywać, jaka to radość dla rodzica odzyskać dziecko. I tak oto kolejny głosiciel mniej w statystykach WTS, kolejna osoba, z której nie udało się zrobić marionetki. To dobry powód, żeby się cieszyć.
   Ateistów proszę o trzymanie kciuków (swoich lub cudzych  ;D ), wierzących o modlitwę, aby i żona Gorga opuściła to bagno.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #84 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 18:49 »
wiem co może czuć rodzina,niby to taka małoznaczna decyzja dla osoby z tzw świata ,ale ŚJ który odszedł bez rodziny wie o czym piszesz ,
sam nie dawno byłem nie wiedząc co się świeci na łebku szpilki , w zasadzie jestem ale ..gratuluje świadomej mądrej decyzji


Offline lukier

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Wrzesień, 2019, 18:58 »
Ha! wiedziałam Światusie, że jeszcze kiedyś nas odwiedzisz ;) a tu taka wiadomość :) pogratuluj gorgowi i oby Jego żona dołączyła już wkrótce, trzymam kciuki!