Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW Broadcasting - czerwiec 2017  (Przeczytany 9177 razy)

Offline Helleboris

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Czerwiec, 2017, 13:56 »
Chyba to jest tak, że wykazują wzrost nie biorąc pod uwagę ŚJ, którzy umarli i odeszli/zostali wykluczeni. Stopień wzrostu odnosi się do poprzedniego roku. Więc tak naprawdę wzrostu nie ma. Z każdym rokiem jest coraz mniej ochrzczonych i to jest najważniejsze.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Estera

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Czerwiec, 2017, 14:25 »
Chyba to jest tak, że wykazują wzrost nie biorąc pod uwagę ŚJ, którzy umarli i odeszli/zostali wykluczeni. Stopień wzrostu odnosi się do poprzedniego roku. Więc tak naprawdę wzrostu nie ma. Z każdym rokiem jest coraz mniej ochrzczonych i to jest najważniejsze.
   Oczywiście, że nie ma.
   W Polsce, dane te jasno pokazują.
   Przeciętna liczba głosicieli, przy czym jest tu ujęta również liczba nieochrzczonych głosicieli.
   Co odpowiednio zawyża te statystyki.
   Bo zdarza się, że ci nieochrzczeni głosiciele, nie dochodzą do chrztu, ale policzeni już są.
   I tak:

   2016 rok     121 018 os.
   2017 rok     118 947 os.

   W tych cyferkach, jasno widać, co jest grane.
   W Polsce wzrostu nie ma, a raczej trzeba liczyć na spadki, po akcjach informacyjnych działających odstępców.
   I mam apel do myślących świadkow Jehowy.
   Kochani, wszystko sprawdzajcie, czy tak się rzeczy mają, jak mówią Dz.A. 17:11
   Bądźcie, jak ci, szlachetniej usposobieni, starannie badajcie, czy tak jest? Jak mówi "strażnica".

   Według zachęty biblijnej, żeby was nikt nie wykołował.
   I sami myślcie i sami wyciągajcie swoje zdrowe wnioski.
   Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2017, 14:58 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline M

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Czerwiec, 2017, 14:27 »
Chyba to jest tak, że wykazują wzrost nie biorąc pod uwagę ŚJ, którzy umarli i odeszli/zostali wykluczeni.

Dokładnie to robią. I najlepsze, że Świadek Jehowy od razu powie że przecież to prawda, że codziennie przybywa 700 nowych, bo technicznie rzecz biorąc to zdanie jest prawdziwe. Jest prawdziwe, ale jednocześnie jest manipulacją, bo celowo pomija spadek wywołany odejściami/wykluczeniami/śmiercią.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Czerwiec, 2017, 15:28 »
Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że co miesiąc przybywa mi 5.000zł (np. wynagrodzenie, liczba przypadkowa), ale to nie oznacza, że po 12 miesiącach mam w kieszeni 60.000zł, tylko raczej bliżej zera, bo jednak większość przejadam.


Offline petuel

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 08:19 »
Witajcie,

a mi się akurat podobało, jak opowiedzieli o pomocy humanitarnej. Cieszę się, że to robią.

To mój pierwszy post, także witam wszystkich. Przeglądam to forum od dłuższego czasu, by poznawać alternatywne opinie co do dogmatów i poczuć, że nie jestem z tym sam.
Są rzeczy w org które rozumiem, ale i wiele nie rozumiem i nie popieram. Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...


yanco

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 08:28 »
Mnie pani przy stojaku powiedziała, że nie samym chlebem człowiek żyje.

No to po co wrzucają dudki do skrzyneczki. Przecież oni pokarm mają. Ciekawe czym się żywi niewolnik?


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 08:36 »
No to po co wrzucają dudki do skrzyneczki. Przecież oni pokarm mają. Ciekawe czym się żywi niewolnik?

pokarmem duchowym wyprodukowanym przez siebie. Samowystarczalny jest.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Gorszyciel

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 10:10 »
Witajcie,

a mi się akurat podobało, jak opowiedzieli o pomocy humanitarnej. Cieszę się, że to robią.

To mój pierwszy post, także witam wszystkich. Przeglądam to forum od dłuższego czasu, by poznawać alternatywne opinie co do dogmatów i poczuć, że nie jestem z tym sam.
Są rzeczy w org które rozumiem, ale i wiele nie rozumiem i nie popieram. Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

Cześć! Czekam na Twoje posty zatem ;)


Offline Dianne

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 21:37 »
Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

W takim razie po co?
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Światus

Odp: JW Broadcasting - czerwiec 2017
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Czerwiec, 2017, 23:13 »
Są rzeczy w org które rozumiem, ale i wiele nie rozumiem i nie popieram. Jestem i będę w org od urodzenia, choć będzie mnie to kosztować pewnie wiele niepokoju wewnętrznego za cenę spokoju w rodzinie...

Cześć.
Jeśli masz wątpliwości a chcesz zostać w org. to masz 2 wyjścia. Nie brać do serca nauk lub przestać myśleć i przyjmować wszystko jak leci. Jeśli będziesz myślał samodzielnie to w końcu nie wytrzymasz.
Jeśli czytałeś forum wcześniej to zapewne zauważyłeś, że "dzięki" organizacji niektórzy przestali wierzyć...
Trzymaj się  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?