Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119059 razy)

Offline Safari

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #435 dnia: 03 Lipiec, 2017, 15:54 »
Kochani, miło było Was zobaczyć po raz pierwszy na żywo. :) Ze względu na rodzinę, przeszłam obok Was tylko raz, nie dając po sobie poznać, że w moich żyłach płynie odstępcza krew.
Kawał dobrej roboty!

Wiedziałam ze byli ludzie których to podniosło na duchu! Nast razem można byloby przygotować taki jakby tlum z czarnych sylwetek i nawet wkleić forumowe zdjęcia na nich i napisać ze jest wielu którzy chcieliby tam być ale nie mogą sie ujawnić...
Poziomka, świetnie ze napisalas :P
 
Czekamy w Nowym Świecie ;-) czyli po drugiej stronie Strażnicy ;-)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Enmebaralugalzagesi

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #436 dnia: 03 Lipiec, 2017, 19:02 »
W sumie tez byłem, ale po cywilnemu i na chwilę. Za bardzo się wstydzę ;D Z drugiej strony część osób w moim środowisku nic nie wiedziało o manifestacji, dopóki ich o to nie zapytałem.


Offline Overthinker

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #437 dnia: 04 Lipiec, 2017, 01:43 »
Chciałbym od siebie podziękować organizatorom za zrobienie tak szerokiej akcji. Chociaż nie mogłem zjawić się osobiście, byłem duchem i w internecie z wami. DZIĘKUJĘ!  :-*
Świadkowie nie są w stanie zrozumieć, że żaden szatan nie kieruje działaniami tzw odstępców. To są zwykli ludzie, którzy mają swoje życie i bezinteresownie poświęcają czas aby zrobić coś dobrego dla nich. Do tego uśmiechnięci, wcale nie wyglądający na kłamców, morderców i gwałcicieli. Samo zobaczenie odstępcy na żywo budzi dysonans poznawczy u betonowego Świadka Jehowy - może być to iskrą powodującą proces wybudzania.
Osobiście jestem wdzięczny takim aktywistom, sam kilka miesięcy temu zrozumiałem jak szkodliwa jest dla psychiki człowieka wiara w Organizację. Potrzebując informacji o praktykach WTS, nie miałem kłopotu ze znalezieniem dobrych materiałów w internecie. Za rok widocznym efektem protestu będą podziękowania od kolejnych osób na tym forum. Wydostawanie się spod kontroli umysłu jest czasochłonne ale wystarczy obudzić chęć dążenia do świadomości i procesu tego nie da się już zatrzymać. Niedługo pojawią się kolejni wolni ludzie, którzy po prostu zaczną ŻYĆ. I to jest piękne.
Machiny łatwego dostępu do informacji i rosnącej świadomości społecznej nie da się zatrzymać. Dziękuję, że bierzecie aktywny udział w jej rozwoju.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Iza

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #438 dnia: 04 Lipiec, 2017, 09:35 »
Jeszcze odnośnie reakcji SJ na stadionie:
Padły dwa ( jakże znane mi   z czasów pionierskich  ;D) zarzuty:
Weźcie się lepiej za robotę jakąś
Oraz
A ile wam za to zapłacili?
 :D
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #439 dnia: 04 Lipiec, 2017, 09:47 »
Cytuj
A ile wam za to zapłacili?
Wnerwiają się, jak ktoś im mówi, że im Ameryka płaci, że płaca im od "duszy" zwerbowanej, a innym stawiają ten sam zarzut. :)

Jak ja działałem w latach 1989-2013 w założonej przez siebie poradni religijnej, zajmującej się problemami sekt,, to też słyszałem zarzut, że jestem opłacanym przez KK. ;D

A hasło: "weźcie się za robotę", to odwieczne hasło CK na wszelkie bolączki: najlepszą decyzją jest głoszenie, zwiększone głoszenie, letnie, zimowe, wiosenne, jesienne, niedzielne, ranne, wieczorne, urlopowe, wakacyjne itp. :)
Powtarzają to co sami słyszą u siebie i odnoszą do innych. :-\


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #440 dnia: 04 Lipiec, 2017, 12:54 »
Chciałbym od siebie podziękować organizatorom za zrobienie tak szerokiej akcji. Chociaż nie mogłem zjawić się osobiście, byłem duchem i w internecie z wami. DZIĘKUJĘ!  :-*
Świadkowie nie są w stanie zrozumieć, że żaden szatan nie kieruje działaniami tzw odstępców. To są zwykli ludzie, którzy mają swoje życie i bezinteresownie poświęcają czas aby zrobić coś dobrego dla nich. Do tego uśmiechnięci, wcale nie wyglądający na kłamców, morderców i gwałcicieli. Samo zobaczenie odstępcy na żywo budzi dysonans poznawczy u betonowego Świadka Jehowy - może być to iskrą powodującą proces wybudzania.
Osobiście jestem wdzięczny takim aktywistom, sam kilka miesięcy temu zrozumiałem jak szkodliwa jest dla psychiki człowieka wiara w Organizację. Potrzebując informacji o praktykach WTS, nie miałem kłopotu ze znalezieniem dobrych materiałów w internecie. Za rok widocznym efektem protestu będą podziękowania od kolejnych osób na tym forum. Wydostawanie się spod kontroli umysłu jest czasochłonne ale wystarczy obudzić chęć dążenia do świadomości i procesu tego nie da się już zatrzymać. Niedługo pojawią się kolejni wolni ludzie, którzy po prostu zaczną ŻYĆ. I to jest piękne.
Machiny łatwego dostępu do informacji i rosnącej świadomości społecznej nie da się zatrzymać. Dziękuję, że bierzecie aktywny udział w jej rozwoju.

Pięknie napisane  :)
Na spokojnie sobie ziarnko zakiełkuje w sercach dobrych ludzi.
Aktualnie pali się bardzo bardzo krótki ląt OGROMNEJ BOMBY albo i bomb. Ta największa bomba to kimisja austraulijska. My sobie poczytaliśmy o tej komisji część na tym forum jest właśnie dzięki tej komisji i faktom ujawnionym.

Ale kochani jeszcze większa grupa do dzisiaj ma kaca moralnego po tym co się dowiedzieli ale jeszcze tkwią w środku i tłumaczą sobie że organizacja to jednak prawda.
Komisja nie powiedziała ostatniego słowa. Rozebrali na czynniki pierwsze organizację i teraz czekamy na poprawę WTS ale się nie doczekamy oraz czekamy na ogromne odszkodowania.

Odbiegłem od tematu ale już łączę wątki : Wielu chwieje się w wierze w Organizację z powodów wymienionych powyżej a teraz Manifestacjami wprawiacie ich w jeszcze większy dysonans. Są dwa wyjścia: albo upadną aby powstać albo organizacja odmieni swe oblicze i przejdzie transformację.

TRZECIA DROGA (W POŁĄCZENIU Z PIERWSZĄ) TO NIEUCHRONNA: SCHIZMA


Offline Asturia

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #441 dnia: 04 Lipiec, 2017, 13:14 »
Jeszcze odnośnie reakcji SJ na stadionie:
Padły dwa ( jakże znane mi   z czasów pionierskich  ;D) zarzuty:
Weźcie się lepiej za robotę jakąś
Oraz
A ile wam za to zapłacili?
 :D

Iza szkoda, że nie było to możliwie ale można było odpowiadać, płacą nam tyle sam co wam za wasze teokratyczne spacerki po parkach z traktatami, a a jeżeli chodzi o robotę to robimy dokładni to co wy, to jest najlepsza robota aby uratować szczerych osób z niewolnictwa WTS, czy może być inna lepsza praca niż uratowanie bliźniego?  ;D ;D ;D


Offline Dietrich

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #442 dnia: 04 Lipiec, 2017, 13:37 »

TRZECIA DROGA (W POŁĄCZENIU Z PIERWSZĄ) TO NIEUCHRONNA: SCHIZMA


Biorąc pod uwagę fakt, że na obecne wydarzenia WTS reaguje bardzo histerycznie i co za tym idzie niespójnie, co widać nawet w publikacjach, śmiem przypuszczać, że schizma jest jak najbardziej prawdopodobna. Na jednym biegunie jest władza i kasa, na drugim posłuszeństwo i wiara braci.
Balans został już dawno utracony w stronę tego pierwszego i raczej nie zanosi się na odzyskanie równowagi. A śruby nie da się przecież dokręcać bez końca. 
Moim zdaniem, co już wielokrotnie powtarzałem - jak nic wszystko to zmierza do rozłamu.


Offline salvat

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #443 dnia: 04 Lipiec, 2017, 14:31 »
Rewolucji w org. nie będzie.
Masowych odejść też nie.
Natomiast to że ludzie tam będący myśleć zaczną jeszcze bardziej nad absurdami tam istniejącymi - jak najbardziej. Ta grupa powiększy się, może nawet znacznie, lecz nadal będzie w mniejszości wobec betonu. Przebudzonych dużo rzeczy trzyma formalnie w WTSie lub stan "nieczynności" jest im po prostu na rękę.
Akcja pokazała, że wątpiący nie są pozostawieni samym sobie. Mają możliwość zasięgnięcia informacji. Jak zareagują na fakty? Czas pokaże. Oby wybrali dobrze.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #444 dnia: 04 Lipiec, 2017, 15:27 »
Rewolucji w org. nie będzie.
Masowych odejść też nie.
Natomiast to że ludzie tam będący myśleć zaczną jeszcze bardziej nad absurdami tam istniejącymi - jak najbardziej.
   Po materiałach, jakie mój syn przedstawił swojemu przyjacielowi nt. WTS.
   I bieżące wiadomości o Watch Tower, takie, jak ta akcja, a wcześniej Wrocław, spowodowały, że przerwał studium biblijne.
   I bacznie się wziął za obserwację tej "szanownej pani".
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #445 dnia: 04 Lipiec, 2017, 17:01 »
   Po materiałach, jakie mój syn przedstawił swojemu przyjacielowi nt. WTS.
   I bieżące wiadomości o Watch Tower, takie, jak ta akcja, a wcześniej Wrocław, spowodowały, że przerwał studium biblijne.
   I bacznie się wziął za obserwację tej "szanownej pani".
Biorąc pod uwagę relacje Izy o zainteresowanych przy stoliku robiących wielkie oczy słysząc Prawdę o Organizacji i twojej Estero relacje to na zgromadzeniach obwodowych będą sytuacje braku chętnych do chrztu a na Okręgowych pomiędzy 5-15 osób. A te 20 lat temu to tłumy brały chrzest na okręgowych zgromadzeniach.

Będzie zatem pianie na temat wzrostu: ilości wybudowanych sal (bez podawania ilości sprzedanych), ilości wystrzyżonych trawników z ukazaniem wzrostu rok do roku +5%, ilości pobranych załączników z jw.org traktowanych jako czasopisma, szkoda klawiatury żeby pisać o tym co będzie  :)

Ponadto przekonałem się już w przeszłości że moje najśmielsze=nieprawdopodobne przepowiednie wchodzą w życie więc nie będę im podpowiadał  :P

Osobiście czekam jak przyjedzie ktoś z Warwick z działu ,,pomocnych pucybutów" i dokręci śrubę chłopakom w Betel, potem jak ruszą w teren dokręcać śrubki starszym i sługom pomocniczym to wielu nie wytrzyma i rzuci podanie rozwiązujące usługiwanie w trybie natychmiastowym.

Będzie rewelacja. Każdy zbór będzie miał ,,spadochroniarzy z Betel" a to kosztuje  8-)
W Warwick zaś mają tabelę zysków i strat. Jak Polska zaświeci się nie tylko w ludziach na minusie ale jeszcze w kasie  ;D ;D ;D

Sprzedadzą więc Betel i wywalą całą ekipę w teren, dadzą michę przez pierwszy rok a potem zaproponują aby z wsparciem Jehowy robili to samo pracując jednocześnie na etacie.

 ;D ;D ;D :P :P :PTak więc chłopaki z Betel robić szkolenia na wózki widłowe oraz T+E  (traktor + przyczepa) i dam wam robotę przy konserwacji zieleni w Parkach.
Przecież wiadomo że świadkowie nie kradną są uczciwi no i liście grabi się w dzień do 17.00 więc spokojnie na zebranie zdąrzycie


No chyba że ktoś zna Niemiecki to dostanie Nową Insignię w nowej budzie i będzie popylał na dywanik autostradą A2 lub A4 do Selters
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2017, 17:10 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #446 dnia: 06 Lipiec, 2017, 20:36 »
Cisza przed burzą. ;)
Czekamy na nowe ogłoszenie.
Już się pali pomarańczowe światełko, ale zielone inni włączą. :)
Nic więcej nie wiem. :-\


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #447 dnia: 07 Lipiec, 2017, 11:06 »
Chociaż główna akcja w Warszawie się skończyła, to kampania z lawetami trwa dalej. Dzisiaj lawety z banerami jeżdżą w dwóch miastach kongresowych - we Wrocławiu i Rzeszowie. Za tydzień - 14 lipca - będą jeździły w Łodzi i Szczecinie. Jeśli ktoś je zauważy to prosimy o fotkę pamiątkową :).


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #448 dnia: 08 Lipiec, 2017, 10:29 »
dla porównania jak przeprowadzono akcję w San Diego pod stadionem wstawiam filmik https://www.youtube.com/watch?v=R70UvRBIpWE  https://www.youtube.com/watch?v=RQHCdX8KfCE  Nasze akcje są na wysokim poziomie.Nie mamy czego sie wstydzić,a to dopiero początek:) Zdaje się,że śnieżna kula jest coraz większa.Zapewne w niedługim czasie takie akcje będą się pojawiać w następnych państwach.
 Ludzie w końcu się przebudzili i odważyli wyjść demaskować fałsz.
 Taki głośnik pod pachą dla każdego na akcji:) i przy każdym wejściu.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2017, 10:31 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #449 dnia: 08 Lipiec, 2017, 10:56 »
Don Kichot.
Podziwiam.
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".