Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119078 razy)

Offline pies berneński

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #375 dnia: 02 Lipiec, 2017, 05:46 »
Może nie spodoba się to co napisałam ale ubiór jest tym co sprawia , że mój mąż, a myślę , że nie tylko on nie potrafi słuchać .
Niestety organizacja wszczepiła pewne standardy i nie sposób się z tego uwolnić . Chociaż czy akurat to jest negatywne ? Moim zdaniem NIE. 
Nie tylko organizacja podkreśla znaczenie ubioru.Na szkoleniach NLP zakresu rozwoju zdolności negocjacyjnych,prowadzenia kampanii wyborczych oprócz sposobu formułowania myśli podkreśla się znaczenie ubioru.
A to przynajmniej z dwóch powodów:
1.Dobry wygląd jest kluczem do sukcesu.To od miłej aparycji zależy,czy ktoś się zdecyduje wejść z Nami w kontakt.
2.Kolor ubioru świadczy wiele o rozmówcy.Chcąc nie chcąc przekazujemy pewne komunikaty.

Moim zdaniem prowadzący swoim wyglądem przełamują barierę nieufności.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline gerontas

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #376 dnia: 02 Lipiec, 2017, 06:07 »
Osobiście jestem ogromnie dumny z odwagi uczestników akcji.
Wśród świadków Jehowy jest wielu, którzy myślą sobie, że z organizacją jest coś nie tak. Dlatego takie akcję pobudzą je jeszcze bardziej do
myślenia i szukania prawdy o "prawdzie". Ponad to, pomyślcie jak zareagują zainteresowani, którzy przyszli na ten kongres i przyjdą jeszcze
w dniu jutrzejszym, albo Ci co dostali zaproszenie...  :) Na pewno będą bardziej ostrożni w stosunku do śJ, będą im zadawać trudne pytania,
będą też bez skrępowania (typowego dla śJ) szukać informacji w internecie na ich temat.
Myślę, że tego rodzaju akcję będą miały duży wpływ na napływ nowych do organizacji. Będzie po prostu ich coraz mniej, a to już ogromny sukces.


Offline HARNAŚ

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #377 dnia: 02 Lipiec, 2017, 07:15 »
Banery reklamowe i plakaty maja moc , zrobiły robotę . Wywiady pierwsza liga , bez jadu i nienawiści , bardzo rzetelny przekaz.
Teraz nagraną płytkę powinna dostać pani premier i inni odpowiedzialni ludzie w kraju. Niech mają świadomość , co kierownictwo świadków wyprawia i jaki przekaz wysyła w swoich wewnętrznych dyspozycjach do zborów.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 07:18 wysłana przez HARNAŚ »


yanco

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #378 dnia: 02 Lipiec, 2017, 07:35 »
Banery reklamowe i plakaty maja moc , zrobiły robotę . Wywiady pierwsza liga , bez jadu i nienawiści , bardzo rzetelny przekaz.
Teraz nagraną płytkę powinna dostać pani premier i inni odpowiedzialni ludzie w kraju. Niech mają świadomość , co kierownictwo świadków wyprawia i jaki przekaz wysyła w swoich wewnętrznych dyspozycjach do zborów.

To słowo ma moc a że mówi przez banery i plakaty :) .....  Premier i inne osoby powiedzmy znaczące to wiedzą w czym rzecz. To owieczki które zabłąkały się do WTSu potrzebują innego spojrzenia. Spojrzenia prawdziwego . No ewentualnie jeszcze potencjalni kandydaci na SJ. Odgórne zakazy to nie tędy droga. Trzeba ludzi uświadamiać i wybór im pozostawić.

Ps. Podziękowania szacunek i wielkie uznanie dla wszystkich którym się chciało i chce uświadamiać .
Niech te manifestacje przyniosą owoc . Dobry owoc
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 08:26 wysłana przez yanco »


Offline Reskator

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #379 dnia: 02 Lipiec, 2017, 08:38 »
Wynajęcie samolociku rozrzucającego w przerwie ulotki nad stadionem to koszt chyba zbyt duży dla eksów.
Ale taki specjalny dronik z ulotkami i kamerą jak bracia chwytają pokarm na czas bardzo słuszny jest chyba możliwy.
Zapomniałem o paralotniarzach,są napewno i inne sposoby na uświadamianie "inwazyjne".
Można też pokazać w tv papiery z akcjami w jakie inwestują śj,pokazać wydarzenia z Australii,i wiele innych spraw.
Tego nikt jeszcze nie widział w całym kraju,to by dopiero otworzyło puszkę...i wybudzenie.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 09:15 wysłana przez Reskator »


Offline Fantom

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #380 dnia: 02 Lipiec, 2017, 09:19 »
 Dodam,że na akcji informacyjnej był prawie niewidomy chłopak(były ŚJ)wspomagający się białą laską dla niewidomych.Brał udział w akcji we Wrocławiu,a teraz jest w Warszawie.
Zrobił na mnie wielkie wrażenie.Dlaczego?W tą daleką podróż wybrał się sam.Sam musiał dojechać na dworzec kolejowy,sam podróżował,sam potem musial dojechać na stadion Legii.Nie widział innych uczestników akcji,nie widział plakatów,nie widział przygotowanych publikacji,nie widział postronnych osób,które podchodziły.Stał i sluchał.Wspomniał,że może na następnej akcji będzie miał również coś do powiedzenia.Dla mnie jako osoby widzącej, to wykazał się wielką determinacją,odwagą i oddaniem sprawie.Wybudzić się takiej osobie z ograniczeniami dostępu do papierowych publikacji,materiałów w internecie uważam za wielki wyczyn.Brawo TY!!!
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 09:57 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Reskator

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #381 dnia: 02 Lipiec, 2017, 09:57 »
Dodam,że na akcji informacyjnej był prawie niewidomy chłopak(były ŚJ)wspomagający się białą laską dla niewidomych.Brał udział w akcji we Wrocławiu,a teraz jest w Warszawie.
Zrobił na mnie wielkie wrażenie.Dlaczego?W tą daleką podróż wybrał się sam.Sam musiał dojechać na dworzec kolejowy,sam podróżował,sam potem musial dojechać na stadion Legii.Nie widział innych uczestników akcji,nie widział plakatów,nie widział przygotowanych publikacji,nie widział postronnych osób,które podchodziły.Stał i sluchał.Wspomniał,że może na następnej akcji będzie miał również coś do powiedzenia.Dla mnie jako osoby widzącej, to wykazał się wielką determinacją,odwagą i oddaniem sprawie.Wybudzić się takiej osobie z ograniczeniami dostępu do papierowych publikacji,materiałów w internecie uważam za wieli wyczyn.Brawo TY!!!
Jego doświadczenia opowiedziane reporterowi napewno by dały wiele argumentów dla śj.


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #382 dnia: 02 Lipiec, 2017, 10:00 »
   Posłuchałam, wywiady fajne, konkretne, poruszające kwintesencję problemów.
   Oby poruszyły serca szczerych, wątpiących.
   A zapewne, znajdą się tacy.
   Młodsi napewno zajrzą na stronę internetową, ciekawość ich do tego popchnie.
   I oby. Pozdrawiam i powodzenia dziś.
   :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #383 dnia: 02 Lipiec, 2017, 10:25 »
Izunia musiała zdiąć ukulary do wywiadu rozumiem żeby było profesjonalnie
opaliło ją na całej buzi prócz okularów ( ja też nie ruszam się bez)
śliczna osoba z wyglądu i z serca tak czuję


Offline Safari

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #384 dnia: 02 Lipiec, 2017, 10:27 »
Jest tu ktos kto siedzi na programie i potajemnie czyta nasz watek ? :D
 

Mam nadzieje :D jesli to przeczytales/as poślij nam najszerszy wirtualny uśmiech jaki można ;-)  haha
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Gorg

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #385 dnia: 02 Lipiec, 2017, 10:37 »
Pełny szacunek dla organizatorów również uczestników aż serce się raduje tak trzymać.Niech jak najwieksza liczba osób zacznie się budzić z tego letargu.Choć niemoge być z wami to trzymam kciuki za siły i determinację.


Offline chcebycrozsadny

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #386 dnia: 02 Lipiec, 2017, 11:19 »
Jest tu ktos kto siedzi na programie i potajemnie czyta nasz watek ? :D
 

Mam nadzieje :D jesli to przeczytales/as poślij nam najszerszy wirtualny uśmiech jaki można ;-)  haha

Są tacy co teraz siedzą na zebraniu i na strażnicy czytają to forum :) :)


Offline Safari

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #387 dnia: 02 Lipiec, 2017, 11:27 »
Są tacy co teraz siedzą na zebraniu i na strażnicy czytają to forum :) :)
Ty? ;) poważnie pytam ;)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Caecus

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #388 dnia: 02 Lipiec, 2017, 12:04 »
Ja rozważałem przez chwilę bytność na manifie, ale, że nie jestem byłym śJ i mało bym się przydał, ani do Warszawy blisko nie mam, to mogę was tylko wspomóc słowem zachęty. Czekam na podobną akcję w Krakowie. Wiem, że u świadków wszystko szybko się roznosi, więc być może tylko czekać na kolejne wielkie wybudzenia. Pozdrawiam.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #389 dnia: 02 Lipiec, 2017, 14:57 »
Zobaczcie ja dużo osób słucha programu manifestacji :D



Po sposobie przemawiania Stanisława mam wrażenie, że kongres przeniósł się poza stadion.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2017, 15:07 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.