Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119055 razy)

Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #210 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 16:41 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !


Przekora i swarliwość silniejsze niż
posłuszeństwo wobec Twoich liderów?
:)
Przeanalizuj proszę, dlaczego przyszedłeś na to forum
nam to napisać :)
Dużo to mówi o Tobie.
Ale jeżeli mają rację, jak twierdzisz, to
dlaczego uznajesz ich rację tylko w tym,
co jest dla Ciebie wygodne?

w11 15.7 ss. 15-19 Czy usłuchasz wyraźnych ostrzeżeń Jehowy?
ak.7

Z czym się wiąże unikanie fałszywych nauczycieli? Nie przyjmujemy ich w naszych domach ani ich nie pozdrawiamy. Nie czytamy ich literatury, nie oglądamy programów telewizyjnych z ich udziałem, nie przeglądamy ich stron internetowych ani nie dodajemy komentarzy na ich blogach. Z czego wynika taka stanowcza postawa? Z miłości. Kochamy „Boga prawdy”, dlatego nie interesują nas pokrętne nauki, które przeczą Jego prawdomównemu Słowu (Ps. 31:5; Jana 17:17). Kochamy też organizację Jehowy

Ty nieposłuszny!
Oj, coś widzę że chyba jednak tutaj to Twoje nerwy puszczają ;)
Ale nie martw się, też kiedyś taki byłem :)
To dobry znak!
Życzę Ci otwartego umysłu - to bardzo szlachetna cecha.



Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #211 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 17:29 »
A ten film to na powaznie byl?

No, nieeee ! Ten z okularami  to takie jaja byly...

Ale ten  to juz na powaznie : jak reagowac na brata , ktory zasypia z nudow na Kongresie ?

;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #212 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 20:03 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !
Jeśli będziesz w Warszawie, to zapraszamy, wyjdź do nas. Każdy z nas uściśnie Twoją wyciągniętą w geście powitania rękę. Porozmawia z Tobą i na pewno nie będzie Ciebie traktował jak Twoi współwyznawcy nas, czyli jak powietrze. I kto tu jest negatywnie nastawiony? Osoby które opuściły organizację, chętnie rozmawiają z osobami z wewnątrz, chociaż sytuacji do rozmów jest niewiele i to nie z naszej strony. A gdyby ta religia głosiła naprawdę prawdę, to nie bała by się garstki osób negującej jej przesłanie. Podobno prawda sama się obroni. Ale jak jest się czcicielem kolosa na glinianych nogach, to trzeba uważać, każdy najmniejszy wstrząs może go powalić.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Światus

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #213 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 20:36 »
Dziwne, dziwne.
Para_bellum, myślisz, że im bardziej pojedziesz, tym bardziej będziesz miał rację?  ;D
To tak nie działa.

Myślę, że taki jednorazowy "mały strumyk" jak akcja informacyjna,  nie wypłucze betonu ze zborów.
Jedynie złoto  ;)

PS. Czy po Armagedonie, mógłbyś mnie wrzucić do "grobu ludzkości" na końcu? (Byle nie za "koniec") Może się okazać, że jednak przeżyłem...
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2017, 20:38 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Matylda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #214 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 21:36 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !
:) To i ja dołożę kamyczek do twojego ogródka.
I nawet nie będę się wypierać że mi nerwy puszczają bo puszczają tylko chyba z innego powodu niż się Tobie wydaje.
Ponad trzydzieści lat temu kiedy ja jeszcze byłam w twojej Organizacji odstępcom nie podawało się ręki,nie jadało się z nimi przy stole albo przynajmniej grzecznie prosiło żeby opuścili pomieszczenie na czas modlitwy i wiesz co,To nawet było do zaakceptowania.Można było znaleźć uzasadnienie dla takiej postawy i przyjąć że to taka rytualna praktyka Organizacji i wypełniana jest wola Jehowy. Czyli że skoro nie jesteś jednym z nas to nie mozesz uczestniczyć w pewnych obrzędach.

Teraz drogi Parabelumie infantylna a zarazem okrutna i obrzydliwa amaerykańska maniera dotarła na nasz kontynent i Organizacja rozbija i demoluje rodziny.
Teraz jak świadkowi Jehowy sąsiad miedzę zaorze to świadek idzie do światusowego sądu i tam dochodzi swoich praw ale jak temu samemu świadkowi brat straszy zgwałcił dziecko to kwestię winy rozstrzyga grono starszych w osobach hydraulika,kominiarza i kowala
 :(
Jak świadka Jehowy dopadnie starość i choroby to się jemu radzi żeby się zwrócił o pomoc do swoich nawet i wykluczonych dzieci bo tak mu prawo gwarantuje ale te same prawo nie działa kiedy to wykluczone dziecko zwraca się o pomoc finansową do rodzica,Wtedy taki rodzic wiedziony radami organizacji woli do skrzynki wrzucić,na dojazd do miejsc zgromadzeń wydać albo nadzorce ugościć.
Kiedy wykluczeni członkowie rodziny chorują i potrzebują pomocy i choćby dobrego słowa to wtedy świadek stosuje zasadę że nie wolno się kontaktować z wykluczonymi.
Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy w Art.87  mowi wyraźnie że rodzice i dzieci są obowiązani do wzajemnego szacunku i wspierania się"
Nooo ale to przecież prawo światusów >:(
Nie dziw się że mi nerwy puszczają że moi bliscy żyją w takim rozdwojeniu jaźni bo dali się zwieść wujkom z ameryki >:(

Życzę jednak miłego odbioru papki kongresowej.
Pozdrawiam :)


Offline Brat Jaracz

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #215 dnia: 09 Czerwiec, 2017, 23:24 »
Wasza "akcja protestacyjna" powoduje , że tym bardziej chętnie pojadę na tegoroczny Kongres....jednak Świadkowie Jehowy mają rację co widać po tym, że odstępcom naprawdę puszczają już nerwy !
Pozdrawiam !
Witaj, Kałaszku, na bratnim forum! Tutaj jeszcze nie masz moderacji? Wszystko kwestią czasu :)
Ps. Zmień tę płytę z "puszczaniem nerwów, bo stajesz się bardziej rozpoznawalny :)

Ps.2: Szanowni forumowicze, stanowczo odradzam dyskusję z tym użytkownikiem. Szkoda czasu, zdrowia i zaangażowania. Klasyczny przypadek sekciarskiego zabetonowania umysłu, na razie bez szans na rekonwalescencję...
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2017, 23:29 wysłana przez Brat Jaracz »
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Helleboris

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #216 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 01:02 »
Tam Kalasznikov a tu Parabellum. Chyba lubi broń palną. Ignorować trola
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #217 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 12:55 »
Ale serdecznie zapraszam na Kongresy, posłuchajcie prawdy o Jehowie !
Serdecznie zapraszamy na manifestację, posłuchasz prawdy o religii która rzekomo czci tego boga. My na kongresach bywaliśmy, to znamy tamtą "prawdę".
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Mikolaj

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #218 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 13:14 »
Ale serdecznie zapraszam na Kongresy, posłuchajcie prawdy o Jehowie !

zabłąkany/a  istoto pomyliłeś fora.
Nie marnuj tu czasu, bo się ośmieszasz ,lepiej poszukaj dobrego lekarza to ci wyjaśni w jakim jesteś stanie i co się z tobą dzieje  :-\ Boś tego nie świadom  :-\
Może jednak nie jesteś bez szans na wyzdrowienie  ;D
My za takich jak ty się modlimy.
A jak już tak bardzo chcesz namawiać na zlot nieszczęśników  na Stadionie NASZEJ WIELKIEJ Legii i daje ci to spec - doznania to lepiej dopilnuj ,żebyś ty i członkowie twojej rodziny i inni braciszkowie dotarli na czas i żebyście nie zapomnieli ,,dobrowolnie,,  dosypać do skarbonek na utrzymanie siedmiu klaunów z CK   ;D   


Offline Michu72

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #219 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 14:13 »
A niech sobie zaprasza,to jest forum też i dla obecnych sj,mi to nie przeszkadza,tak jak Nemo napisal my tez ich bedziemy zapraszac,ale czy skorzystaja z tego? Oby jak najwiecej osób skorzystało,moze wtedy otworza sie im oczy i zobacza kto naprawde błądzi.


Offline Salome

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #220 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 14:30 »
A mi się marzy, żeby wynająć stadion Legii i zrobić kongres dla odstępców. To by było super - zapełnić wszystkie sektory uśmiechniętymi szczęśliwymi WOLNYMI ludźmi.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Helleboris

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #221 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 14:39 »
Obiło mi się o uszy że dzisiaj zaczęła się kampania rozdawania zaproszeń na zgromadzenie
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Brat Jaracz

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #222 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 15:45 »
Ale serdecznie zapraszam na Kongresy, posłuchajcie prawdy o Jehowie !
Uważaj, bo jeszcze braciszkowie z jw.org uznają, że robisz im konkurencję i zhakują ci konto :D

Na marginesie: funkcjonuje już informacja prasowa ze strony centrali, w zasadzie rozsyłana gdzie wlezie, jako spam. Że zapraszają na kongresy, że można będzie wysłuchać bezpłatnego programu i takie tam. Tyle tylko, że robią to bardzo, ale to bardzo nieprofesjonalnie. Nie chodzi mi o samą formę komunikatu, tylko o fakt, że osobiście kasuję codziennie ze swojej skrzynki kilkadziesiąt sztuk takiego spamu. Nie adresują wiadomości do konkretnego odbiorcy, tylko do sekretariatów, działów marketingu, sekretarzy redakcji itp. W ten sposób wiadomość nie dociera praktycznie do nikogo. No ale to już ich problem :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Światus

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #223 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 17:10 »
Obiło mi się o uszy że dzisiaj zaczęła się kampania rozdawania zaproszeń na zgromadzenie


Wolę Pamiątkę. Tylko mam nadzieję, ze emblematy będą świeże... Nie chciałbym sobie połamać zębów na chlebie.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec, 2017, 17:17 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #224 dnia: 10 Czerwiec, 2017, 17:13 »
napisałam takiego mądrego posta a on sie nie wysłał
była u nas siarczysta burza i pewnie temu mój LTE nie zadzialał

skoro para_bellum tutaj sie zalogował to może potraktujmy go jak przyszłego odstępcę?
po drążmy skałę co?