Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119056 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 11:36 »
Moyses: szczerze mówiąc nie wiem, chodzi o to że chciałbyś go podpisać ale w innym miejscu, terminie?

Tak, o to chodzi. Myślę, że sporo takich by się znalazło. A jeśli Apel ma odnieść skutek, to warto mu dać szansę 8-).
Czym więcej podpisów tym lepiej.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #136 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 12:56 »
Tak czytam , rozterki o roku 1975 , że nie jest wyraźnie napisane  że miał być koniec .
 Wts jest tak zuchwały w tej manipulacji , że ludzie nie widzą wyznaczania dat ,. Na zgromadzeniu będzie ( chyba się nie mylę ) film  , który poruszy temat  „samowolnych decyzji” jak sprzedawanie mieszkań i tym podobne  ,a potem obrażenia na organizację , podkreślony zostanie fakt , że ci ludzie  kierowali się   samolubnymi pobudkami .

Przerzucają odpowiedzialność na głosicieli. Mówią , że ck nigdy nie wyznaczało daty , podejrzewam , że ta pokrętna argumentacja odniesie skutek.
 Przeprowadziłam kilka takich rozmów pokazując literaturę niestey bez rezultatu , osoba NIE WIDZIAŁA tej manipulacji .
 

Może więc zamiast unikać tematu, głośno podkreślić te szczegóły , które pomagają wts zaprzeć się takiego wyznaczania dat? Wykazać ich manipulację?
Te celowe niedopowiedzenia ? 

Coś w stylu:

Organizacja chce  Wam powiedzieć , Nigdy nie wyznaczaliśmy daty !
             ...i tu  nasze argumenty?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #137 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 14:02 »
Po manifie mamy zamiar zabrać się za temat, jest już na tapecie. Teraz za dużo się dzieje :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #138 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 12:22 »
Spotkaliśmy się ostatnio w kilka osób, by omówić lipcową akcję i doszliśmy do wniosku, że warto by wydać nową ulotkę specjalnie na to wydarzenie. Chcemy w niej zawrzeć krótkie informacje o kilku tematach, o których szeregowi ŚJ mogą nie wiedzieć, a które mogą sprowokować ich do myślenia. Poniżej lista tych tematów:

    - Komisja Australijska
    - ONZ
    - Inwestycje w koncerny zbrojeniowe - Ford
    - Niespełnione proroctwa - 1925, 1975, XX wiek
    - Zagrabienie majątków braci - sale królestwa, finansowanie
    - Zakazy szczepień i przeszczepów z przeszłości i ich ofiary

Każdy z tych tematów będzie skrótowo omówiony, a na ulotce będzie odnośnik do specjalnej podstrony na www.przerywamymilczenie.pl na której chcemy zebrać więcej materiału na te tematy.

I tutaj prośba do Was. Przydałaby nam się pomoc w zbieraniu linków do takich materiałów (oczywiście po Polsku), które w sposób rzeczowy omawiają powyższe tematy. Odnośniki te zamieścimy na stronie i każdy będzie mógł w swoim tempie zgłębić dany temat. Tak samo jeśli macie propozycje tematów, które są dobrze opracowane, a które mogą trafić do szeregowych ŚJ to piszcie śmiało.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #139 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 12:36 »
1975:
Armagedon w 1975 'możliwy' czy 'prawdopodobny'?
link: http://piotrandryszczak.pl/armagedon_w_1975_mozliwy_czy_prawdopodobny.html


Przynależność Strażnicy do ONZ
http://www.jwfacts.com/watchtower/polish/straznica_onz.php


Bułgaria, Strażnica i transfuzja krwi
http://www.jwfacts.com/watchtower/polish/bulgaria.php


Związki Strażnicy ze światem polityki i biznesu (akcje, fundusze inwestycyjne itp)
http://www.jwfacts.com/watchtower/polish/polityka.php


Letter to Hitler & Declaration of Facts - niestety po angielsku
https://jwfacts.com/watchtower/hitler-nazi.php
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2017, 12:44 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #140 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 12:47 »
Kurcze , cegła , a juz myślałam , że mogę się na coś przydać , :) rozwiałeś moje , myślałam
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #141 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 13:10 »
Kurcze , cegła , a juz myślałam , że mogę się na coś przydać , :) rozwiałeś moje , myślałam

Dawaj, dawaj może znajdziesz ciekawsze i lepiej opracowane.  :D

Albo sama opracuj  :P :D



Deklaracja Faktów PO POLSKU w książce naszego szanownego Włodzimierza + skany rocznika ŚwJ. Po prostu PETARDA:
http://piotrandryszczak.pl/w-obronie-wiary-aneksy-a.html
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2017, 13:15 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #142 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 13:27 »
Świetny pomysł z tą ulotką!

To będzie bomba atomowa dla organizacji w Polsce biorąc pod uwagę środki przekazu jakie zostaną użyte !!!

Po tej akcji to chyba jakiś brat króla przyjedzie posprzątać w Polskim biurze w Nadarzynie  ;D ;D ;D



Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #143 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 13:40 »
Świetny pomysł z tą ulotką!

To będzie bomba atomowa dla organizacji w Polsce biorąc pod uwagę środki przekazu jakie zostaną użyte !!!

Po tej akcji to chyba jakiś brat króla przyjedzie posprzątać w Polskim biurze w Nadarzynie  ;D ;D ;D

Znowu porządki??? Może tym razem zlikwidują Biuro Oddziału. Żeby porządki zrobić w polskim biurze musieli by przyjechać Niemcy ze swoim ornungiem, "Rausss stąd".
A sorki zapomniałem, jednym już się nie udało.

Tak mi się teraz nasunęła myśl. Zawsze ta biedna Polska jest łojona przez zagraniczniaków. Wszyscy chcą wprowadzać swój porządek, teraz nawet te świnki z Nowego Orgu.
No i co? Znowu Polacy muszą wszystkim udowodnić, że mają jaja. Niech Europa bierze z nas przykład. Zawsze to my musimy pierwsi rozpi... jakiś system.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2017, 13:44 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #144 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 16:09 »
Znowu porządki??? Może tym razem zlikwidują Biuro Oddziału. Żeby porządki zrobić w polskim biurze musieli by przyjechać Niemcy ze swoim ornungiem, "Rausss stąd".
A sorki zapomniałem, jednym już się nie udało.
Tak mi się teraz nasunęła myśl. Zawsze ta biedna Polska jest łojona przez zagraniczniaków. Wszyscy chcą wprowadzać swój porządek, teraz nawet te świnki z Nowego Orgu.
No i co? Znowu Polacy muszą wszystkim udowodnić, że mają jaja. Niech Europa bierze z nas przykład. Zawsze to my musimy pierwsi rozpi... jakiś system.
   CEGIEŁKO
   Wygląda na to, że to tak już jest ...
   Że Polska, to taki pionier, w tych systemach, ale to chyba nie jest źle.
   Odnosimy zwycięstwa, skoro po zborach jest tyle "cichych", wybudzonych.
   
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2017, 16:33 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Matylda

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #145 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 16:18 »

No i co? Znowu Polacy muszą wszystkim udowodnić, że mają jaja. Niech Europa bierze z nas przykład. Zawsze to my musimy pierwsi rozpi... jakiś system.

Żeby tak Twoje słowa okazały się prorocze!!!!!!

Mam nadzieję że zabije tych sku...synów ich własna propaganda i że infantylne filmiki i przedstawionka z ostatnich kongresów staną się początkiem ich końca.

O ile jeszcze osoby dobrze czy chociaż jako tako wyedukowane mają szansę bo wystarczy że powstanie iskra i gdzieś nastąpi mały wyłomik to już dalej takie osoby zostaną poprowadzone przez własną inteligencję. Ale w sekcie tkwi kupa półanalfabetów,ludzi którzy ani słowa nie rozumieją z tej propagandy :( tym bardziej nie zrozumieją kontrpropagandy.Dla takich ratunkiem jest tylko jakaś całkowita rozpierducha i to raczej w sferze obyczajowej niż w wierzeniach,kolejnych światłach czy logicznych argumentach.



Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #146 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 20:56 »
"Pusty" stadion podczas kongresu 2017 Qualcomm w San Diego.
Stadion pomieści 70 000 osób. Ciekawe ile jest tutaj na ostatniej pieśni w niedzielę? Sami oceńcie. W ogłoszeniach podali podobno liczbę 14 000.
Link do filmiku na facebook. Czy można było się aż tak pomylić i wynająć tak duży stadion na taką ilość osób?

https://m.facebook.com/groups/xjwrg3/permalink/10154657356480835/

Gdyby tak wyglądały wkrótce stadiony podczas kongresów w Polsce, spełniłoby się marzenie wielu Exów.




M: Zmieniłem rozmieszczenie zdjęć

.....i ciekawy filmik chyba na tym samym kongresie, jednego aktywisty. "Grubo pojechał".... odważny gość...choć jego metoda i porównania bardzo kontrowersyjne.

« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2017, 21:09 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline M

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #147 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 21:01 »
Czy można było się aż tak pomylić i wynająć tak duży stadion na taką ilość osób?

Co tam, głosiciele zapłacą.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #148 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 22:05 »
Uważam że np. porównanie Organizacji do Nierządnicy jest krzywdzące. Nie uwłaczajmy nierządnicom takimi porównaniami.

Co innego porównywanie Organizacji która ma krew na rękach do Jimiego który ma krew na rękach. To jest zasadne a w zasadzie trochę krzywdzące dla Jimiego który ma mniejszą liczbę osób na sumieniu.

APELUJĘ O SKOPIOWANIE POMYSŁU NA TEJ MANIFESTACJI LUB W PRZYSZŁOŚCI.


Offline Lechita

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #149 dnia: 02 Czerwiec, 2017, 23:35 »
Znowu porządki??? Może tym razem zlikwidują Biuro Oddziału. Żeby porządki zrobić w polskim biurze musieli by przyjechać Niemcy ze swoim ornungiem, "Rausss stąd".
A sorki zapomniałem, jednym już się nie udało.

Tak mi się teraz nasunęła myśl. Zawsze ta biedna Polska jest łojona przez zagraniczniaków. Wszyscy chcą wprowadzać swój porządek, teraz nawet te świnki z Nowego Orgu.
No i co? Znowu Polacy muszą wszystkim udowodnić, że mają jaja. Niech Europa bierze z nas przykład. Zawsze to my musimy pierwsi rozpi... jakiś system.

Mam gorącą nadzieję, że przyjedzie tu , któryś z "braci króla" , ale tylko po to by "zgasić światło" w Nadarzynie!

Nie pierwszy to i pewnie nie ostatni raz gdy Polacy, jako pierwsi stają do walki i jako pierwsi - jak piszesz -  rozbijają system.

A jak myślicie, dlaczego zachód tak bardzo chce nas skłócić z Rosją? Bo oni doskonale wiedzą, że zjednoczona słowiańszczyzna będzie niezwyciężoną potęgą gospodarczą i militarną.
Wybaczcie wkręt polityczny  ;)

Akcje informacyjną popieram jak najbardziej, żałuję, że jeszcze nie mogę oficjalnie się do niej przyłączyć. Ale przyjdzie taki czas, że wyjdę z "podziemia" :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper