Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119039 razy)

Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #120 dnia: 25 Maj, 2017, 18:56 »
Roszada pisał o tej książce w swoim "Armagedonie w roku 1975": http://www.piotrandryszczak.pl/armagedon_w_1975_dodatek_1.html
Tutaj fotokopie: http://www.piotrandryszczak.pl/armagedon_w_1975_dodatek_2.html

Komentarz jest trochę podkoloryzowany, bo nie ma w tej książce bezpośrednio napisane że "koniec musi nastąpić przed 75", ale jest to bardzo mocno zasugerowane.
A gdzie tam przy fotokopiach jest podkoloryzowane?
Proszę wskazać.
Poza tym dodatek o tej książce podaje, co o niej pisano i wszystkie cytaty z niej wymieniono.

Jeśli słowa z tej książki:

“Pieczętowanie ostatnich z ich grona, którzy już stanowią tylko pewien ostatek, ma być zakończone przed rozpoczęciem się tysiącletniego panowania ‘Baranka Bożego’, Jezusa Chrystusa. Z tego by wynikało, że członkowie ostatka (...) mieli być popieczętowani (...) pod koniec szóstego tysiąclecia istnienia rodzaju ludzkiego. Właśnie zbliżamy się do tej chwili! Wskazuje na to chronologia biblijna. Niebawem musi więc nastąpić burza światowa” (jw. s. 229);

1975 (...) Koniec szóstego 1000-letniego dnia istnienia człowieka (wczesną jesienią)” (jw. s. 25);

Jeśli to jest podkoloryzowaniem, to nie moim tylko Towarzystwa. :-\


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #121 dnia: 25 Maj, 2017, 20:01 »
Oj Roszada, nie pisałem o Twoich komentarzach z książki tylko o tym komentarzu z Youtube, który zacytował EfektMotyla, gdzie gość twierdził że w książce "Życie wieczne w wolności synów Bożych" jest zdanie "koniec musi nastąpić przed 75":

Pod filmem Alka zagrzewającym do boju jest ciekawy komentarz:

Marian Tomiczny2 dni temu

mam dziś 59 lat . Jako chłopiec  nasłuchałem i naczytałem się o roku 75 bardzo wiele , studiowalismy wtedy we wtorki książkę ,, życie wieczne w wolności synów Bożych ,,w której to pisze do dziś jak byk IŻ ,, koniec musi nastąpić przed 75,,..., panowała wtedy prawdziwa ,,gorączka 75,, którą wywołała ówczesna literatura Towarzystwa ...
         Mam dziś wielu znajomych w moim wieku i WSZYSCY mówią że tak NIEEE było . To jest fenomen ,, samozaklamania ,,!!! Tak tak , siebie samego teeeeż można okłamać !!!

Mamy skan ?


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #122 dnia: 25 Maj, 2017, 20:04 »
To wtedy okej.
Ale czemu piszą "przed" 1975, skoro naprowadza się na rok 1975, a nie przed.

Nie ma ani jednej publikacji, prócz Aid to Bible..., która może naprowadzać na rok 1974, bo podaje dwie daty stworzenia Adama 4026 i 4027.


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #123 dnia: 30 Maj, 2017, 11:03 »
Akcja:



Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #124 dnia: 30 Maj, 2017, 11:05 »
Babeczka ma jaja. Walczy tak od dawna już. I robi to z takim spokojem...
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #125 dnia: 31 Maj, 2017, 11:15 »
Tu jest film z całej akcji tej babeczki:


Wujaszki są bezradni  ;D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #126 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 09:58 »
Wydawanie świadectwa podczas kongresu 2017

Gdy ktoś chce porozmawiać ze Świadkami Jehowy na temat Biblii reagują identycznie jak ludzie, do których głosiciele Świadków starają się dotrzeć ze swoją nowiną podczas głoszenia.
To hipokryzja i obłuda w czystej postaci. Głoszenie Świadków Jehowy niestety odbywa się w jedną stronę.

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 10:12 »
Garść nowych informacji odnośnie akcji:

W dniu dzisiejszym złożyliśmy zgłoszenie o proteście do Warszawskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego (dzisiaj był najwcześniejszy termin dokonania takiego zgłoszenia, musi być to nie więcej niż 30 dni przed danym wydarzeniem). Wszystko zatem odbędzie się zgodnie z prawem i Świadkowie nie będą mogli nas stamtąd wygonić.

Oprócz tego możemy już poinformować, że zamówione zostały lawety z banerami reklamowymi w 12 miastach w Polsce, które będą pojawiały się przy obiektach kongresowych w dniach zgromadzeń. Pierwsze wystartują już 24 czerwca do Poznania i Torunia.

Podczas protestu uczestnicy będą mieli możliwość podpisania się pod Apelem do pani premier o zajęciem się sprawą psychomanipulacji w związkach wyznaniowych. Jeśli uda nam się zebrać trochę podpisów to jest szansa, że ktoś wreszcie się nad tą sprawą pochyli.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec, 2017, 10:13 wysłana przez mav »


Offline gedeon

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #128 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 10:23 »
Ja będę a TY...?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #129 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 10:39 »
Ja będę a TY...?

A ja nie, bo nie mogę pokazać twarzy.
Zaproszenie, choć zapewne napisane ze szlachetnych pobudek, może wywoływać poczucie winy :(
Nawet nie wiesz, jak bym chciał tam być.


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 10:43 »
Łojej jako problem wystąpić z pomalowaną twarzą i w peruce, jak ja na facebook. :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #131 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 11:00 »
No dla niektórych problem i rozumiemy to. Samo zakrycie twarzy nic nie da, bo przecież rodzina się będzie pytała gdzie ktoś jedzie, trzeba by się wykręcać a i tak byłoby spore prawdopodobieństwo wpadki, na którą wielu nie może sobie pozwolić.


Offline 0.00

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 11:05 »
Ja niestety też nie będę bo wiadomo (jeszcze siedzie w WTS) ale kto wie może za rok...  ;) Całym 'sobą' popieram tę akcję. Ja będę tylko w niedziele na legii i to też na 'koronie' będę przebywał bo nie zamierzał słuchać tych bzdur a idę tylko i wyłącznie dla rodziny. Maćku będziesz w W-wie? Jeśli tak to na pewno podejdę do Was  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec, 2017, 11:08 wysłana przez 0.00 »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #133 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 11:12 »
Podczas protestu uczestnicy będą mieli możliwość podpisania się pod Apelem do pani premier o zajęciem się sprawą psychomanipulacji w związkach wyznaniowych. Jeśli uda nam się zebrać trochę podpisów to jest szansa, że ktoś wreszcie się nad tą sprawą pochyli.

Jakie mają możliwości na podpisanie Apelu osoby, które nie będą fizycznie na proteście w mieście stołecznym?


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #134 dnia: 01 Czerwiec, 2017, 11:30 »
Ja niestety też nie będę bo wiadomo (jeszcze siedzie w WTS) ale kto wie może za rok...  ;) Całym 'sobą' popieram tę akcję. Ja będę tylko w niedziele na legii i to też na 'koronie' będę przebywał bo nie zamierzał słuchać tych bzdur a idę tylko i wyłącznie dla rodziny. Maćku będziesz w W-wie? Jeśli tak to na pewno podejdę do Was  :D

Oczywiście będziemy, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, więc wpadaj śmiało.

Moyses: szczerze mówiąc nie wiem, chodzi o to że chciałbyś go podpisać ale w innym miejscu, terminie?