Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017  (Przeczytany 119118 razy)

Offline Trinity

Nikt nie ma w znajomych jakiegoś dziennikarza?
 ruszyłaby lawina: jedna pani drugiej pani...
znałam kiedyś jednego ale dziś się już nie znamy
czasem go słysze w eterze.
jakby ktoś miał znajomego dziennikarza to ten mógłby pomóc
bedzie dobrze!!!
twardy elektorat sie otrzepie i poleci zajmować miejsca

miejsca i kanapki są ważne a nie jakieś odstępcze informacje  ;D


Offline ihtis

Pomyślałem, że może można by było skontaktować się z kimś z działu pisania artykułów w Strażnicy i Przebudźcie się. Oni tam mają sporo ludzi piszących, a i nakład gazety spory w 300 językach.
Nie mam tylko niestety osobistych kontaktów.


Offline salvat

No widzisz yanco a na innym wątku wrze :)
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2017, 20:07 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Chociaż jesteśmy z Alkiem i Izą na wakacjach, to lipcowy protest jest cały czas na naszych tapetach. Dzisiaj nagraliśmy krótki filmik zachęcający do udziału plus komentarz do materiałów wideo z nadchodzących kongresów. Przy okazji przypominam o zaznaczaniu chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku. Pozdrawiamy z Hiszpanii :).



Offline Trinity

co się stało Alkowi pod okiem?
powiem tak mój monsz ( sJ) był bardzo przeciwny manifestacji w marzcu myślał: szkoda dzieci świadków my sobie damy rade ale dzieci co? ,ej a ty jesteś świadkiem wiesz że to jest sekta bla bla a dziecko buuuu
a teraz mój mówi DOBRZE NIECH MÓWIĄ!
bardzo dobrze!



Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Trinity: Alka oślepił blask światła z filmów kongresowych ;)

Co prawda było już o tym na filmie, ale napiszę dodatkowo tutaj:

Ponieważ niektórzy pisali nam, że nie dadzą rady dotrzeć na protest w sobotę, zdecydowaliśmy przedłużyć akcję pod stadionem w Warszawie do niedzieli (2 lipca). Serdecznie zapraszamy wszystkich zarówno w sobotę jak i w niedzielę, ale jeśli ktoś nie może to warto pojawić się chociaż w jeden z tych dni :).

My osobiście znajdziemy sobie na miejscu nocleg żeby móc w pełni skorzystać z obu dni protestu.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2017, 11:38 wysłana przez mav »


Offline CEGŁA

Takich filmów więcej proszę. Super robota :)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Kwestia roku 1975 pokarmem na czas słuszny w roku 2017. Myśl przewodnia sympozjum: ,,Dlaczego miliony ludzi dały się zrobić w bambuko?"

Punkt   1 : Jakie są proroctwa o 1975 roku utrwalone w literaturze WTS?
           2 : Jak karkolomnie przerzuca się winę na zrobionych w rok 1975?
           3 : Jakie represje dotykały ludzi wątpiących w rok 1975 nim on nastał?
           4:  Jakie straty ponieśli ludzie w wyniku bezgranicznej ufności w rok 1975?

Gorąco zachęcamy wszystkich do robienia notatek tak aby z suto zastawionego stołu skarbami duchowymi odnieść pożytek np poprzez głoszenie na swoim osobistym terenie w miejscu zameldowania :)


Offline Estera

  Obejrzałam uważnie, wszystkie trzy części tego filmu o żonie Lota.
  I powiem tak.
  Gdybym to oglądała, jako gorliwy świadek Jehowy, to przyjęłabym to jako pięknie zawinięty "cukiereczek".
  Jako jedną, wielką przestrogę.
  No niestety, oglądając to jako osoba, która odkryła prawdę o tej sekcie, lód mrozi mózg, od tej ich psychomanipulacji.
  Brrrrrrrr ... aż ciary stają na na czubku włosa.
  :'( :'( :'( :'( :'(
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Brat Jaracz

Z tym 1975 rokiem robią się coraz bardziej bezczelni. Chyba mają nowego patrona - Josepha Goebbelsa - który słusznie twierdził, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. A może ten patron wcale nie jest już taki nowy...

Tak sobie myślę, że stać ich na coraz większą zuchwałość, bo pomału wykrusza się pokolenie, które przechodziło na własnej skórze cały ten cyrk. Za chwilę się okaże, że wszystkie skany literatury z lat 70. to fałszywki odstępców. Nieoficjalnie już tak się mówi. Tylko czekać, aż taki głos zabrzmi z kanału.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline Roszada

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Maj, 2017, 20:29 »
Z tym 1975 rokiem robią się coraz bardziej bezczelni. Chyba mają nowego patrona - Josepha Goebbelsa - który słusznie twierdził, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. A może ten patron wcale nie jest już taki nowy...
Choćby 1000 razy powtarzali, że Armagedon nie był zapowiadany na 1975 r., ale 1000 lecie było!!!:

Dziś piszą:

„Świadkowie Jehowy przez długi czas wierzyli, że Tysiącletnie Panowanie Chrystusa rozpocznie się po 6000 lat dziejów ludzkich” (Świadkowie Jehowy – głosiciele Królestwa Bożego 1995 s. 104).

Wtedy też tak pisali:

„Niemniej chronologia biblijna wskazuje, iż Adam został stworzony jesienią roku 4026 p.n.e., co na rok 1975 n.e. wyznacza chwilę, w której upłynie 6000 lat dziejów ludzkich, po czym czeka nas 1000 lat panowania Królestwa Chrystusa” (Strażnica Nr 23, 1970 s. 10).

Amen. :-\


Offline Trinity

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #101 dnia: 22 Maj, 2017, 23:09 »
Pomyślałam tak: szatański pomysł ale się z wami podziele
film o  lotowej  a jakby tak puścić nagrany przestrach dzieci
np: łaaa! buuu! taka naturalna reakcja! bo to strach troche
starzy pokiwają głowami
paczałam ile polski bus chce za początek lipca
zobaczymy


Offline M

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Maj, 2017, 07:56 »
Musieli by również wyedytować wszystkie te publikacje w aplikacji Watchtower Library, bo w angielskiej wersji są one nadal. Nie zdziwił bym się gdyby tak zrobili, w końcu już raz dopuścili się takiego fałszerstwa wywalając wzmiankę o końcu w "XX wieku" ze Strażnicy z 1989 roku.


Offline Estera

Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Maj, 2017, 09:13 »
Tak sobie myślę, że stać ich na coraz większą zuchwałość, bo pomału wykrusza się pokolenie, które przechodziło na własnej skórze cały ten cyrk. Za chwilę się okaże, że wszystkie skany literatury z lat 70. to fałszywki odstępców. Nieoficjalnie już tak się mówi. Tylko czekać, aż taki głos zabrzmi z kanału.
   Tak.
   Bracie Jaraczu.
   Może być stać ich na taką bezczelność.
   Ale wielu tę literaturę ma w swoich zasobach.
   Więc się chyba z tego tak łatwo nie wykręcą do końca.
   :'( :'( :'( :'( :'(
   Nauczyli się kłamać, odpowiedzialność za '75 r., na głosicieli, za dostępne skany, na odstępców.
   Jak w I w. n.e., na uczniów Jezusa, że ciało z grobu wykradli.
   Metody te same, tylko inni aktorzy.
   Tylko co zrobią, jak ludzie sięgną po tę starą literaturę, żeby to sprawdzić?
   Nie na darmo się mówi, że największym wrogiem jw.org., jest ich własna literatura.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Tusia

  • Gość
Odp: Akcja informacyjna podczas kongresów Świadków Jehowy - 1 lipca 2017
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Maj, 2017, 09:34 »
Musieli by również wyedytować wszystkie te publikacje w aplikacji Watchtower Library, bo w angielskiej wersji są one nadal. Nie zdziwił bym się gdyby tak zrobili, w końcu już raz dopuścili się takiego fałszerstwa wywalając wzmiankę o końcu w "XX wieku" ze Strażnicy z 1989 roku.

http://piotrandryszczak.pl/po-niespelnionym-proroctwie-swiadkowie-jehowy-falszuja-straznice.html