Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Była jako dziecko seksualnie wykorzystana przez starszego SJ  (Przeczytany 2392 razy)

KaiserSoze

  • Gość
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze. Oryginalna opowiadanie w jęz. angielskim znajduje się pod adresem: http://www.nowtolove.com.au/news/real-life/sexually-abused-by-jehovahs-witness-elder-as-child-37258
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 08:50 wysłana przez mav »


Offline Julita

Odp: Była jako dziecko seksualnie wykorzystana przez starszego SJ
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj, 2017, 19:22 »
Nie wiem, czy lubik jest właściwym dla tej sytuacji wyrażeniem emocji.
Kaiser, tradycyjnie ukłon za wyszukanie i tłumaczenie.
Nie daję rady tego spokojnie czytać.
I ani poziom 0,5 ani 0,7 litra nie pomoże.
Przykre i przerażające jednocześnie. Bo prawdziwe.

Niech no tylko przyjdą i do drzwi załomocą.
Z tymi swoimi głupawymi,żałosnymi, fałszywymi, przyklejonymi do ryjów uśmieszkami.
Zapytam, co mają w tej kwestii do powiedzenia.

Dziś w dwóch śląskich miastach widziałam stojaki z obstawą. Przeszłam na drugą stronę ulicy, nie mogę mieć pretensji do szeregowych, że są tak zaślepieni.
Ale ci, którzy pociągają za sznurki....cóż, moje grzechy przy waszych to takie drobne grosiki.
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Była jako dziecko seksualnie wykorzystana przez starszego SJ
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj, 2017, 19:31 »

KS nie polubię  tego, bo tego się nie da polubić.

Cytuj
Gdy widzę puszkę Milo, mam dreszcze i wracam myślami do tamtej okropnej nocy.

 Pewna kobieta przez całe życie wymiotowała na widok krówek. Ją nie skrzywdził świadek, ale to świadkowie jej najbliższa rodzina, najpierw jej nie uwierzyli, a później zabronili szkalować ,,dobre'' imię ojca. Straszyli armagedonem, że tam zginie za swoje oszczerstwa, na co ona mówiła..mam w dupie was i wasz armagedon.

Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Startek

Odp: Była jako dziecko seksualnie wykorzystana przez starszego SJ
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj, 2017, 22:09 »
 Dzisiaj koło mojego domu w Reblinie zatrzymała się cała grupa świadków z małymi dziećmi na mój widok część grupy poszła dalej a kilka osób poszlo na moja ulice,  w sumie to 12 rodzin mieszka obok mnie . W zeszłym tygodniu tez było całe stado na mojej ulicy z dziećmi . Pomyślałem o tych dzieciach narażonych na zwyrodnialców w zborach . Dla dziecka skrzywdzonego jest to trauma na całe życie , ale potraktowanie takiego dziecka przez starszych zborowych to już jest skurw.....  Brak mi słów .