Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017  (Przeczytany 6400 razy)

Offline Lucyfer

JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« dnia: 07 Kwiecień, 2017, 19:25 »
Witajcie Bracia i Siostry!
Jako, że chyba nikt jeszcze nie założył wątku o odjechanej i jedynej słusznej telewizji internetowej JW BROADCASTING, czynię to ja.

Leczenie chorych dusz, zbłąkanych w Szatańskim świecie, dostępne jest pod adresem: https://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwb_201704_1_VIDEO

Dodając coś od siebie: wytrwałem... do jakichś 15 minut....
Ilość powtarzanych słów "wyjść poza strefę komfortu" gryzła mnie okropnie...
Szczególnie, że do tego zachęca mnie LaFRANCA który jest pojony i karmiony za pieniążki owieczek, które są przekonane, że "jest to dobre".

W dodatku mam z tym sformułowaniem tylko jedno skojarzenie...
NO R. Rabuszko - wykład z wałkowanym tematem wyjścia "poza strefę komfortu" ... i mówi to koleś z nowym ipadem i iphonem, w służbowym nowym samochodzie... 

Dziękuję dobranoc BENC


Offline coma

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 20:31 »
Mnie też niesamowicie drażniła ta strefa komfortu.
A najbardziej żal mi było tych dwóch starszych pań, które  poświęciły całe życie dla wtsu. Zamiast założyć rodzinę, cieszyć się ze swoich mężów, dzieci, na każdym kroku narażały się hindusom.



Offline Startek

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 20:50 »
Dwie starsze panie zamiast cieszyć się na stare emeryturą zasuwają w pralni . Następny hit małżeństwo uprościło sobie życie , zostawiło 200 metrowe mieszkanie , i przeprowadzili się na 25 metrowe mieszkanko by móc pracować okresowo na budowie Warwick . Dotarłem do miejsca gdzie zalecenia były o gromadzeniu skarbów w niebie  i dawać dla Jehowy , już nie byłem w stanie dalej oglądać .


Offline Światus

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 18:41 »
Noż co za... brrr.

W materiale pada CAŁE imię Boga.

"Twoja wiara cię uzdrowiła".
Komentarz; - Wiara nie była czynnikiem uzdrawiającym...

Nie możesz liczyć na cud uzdrowienia, bo "dzisiaj Jezus prowadzi program duchowego uzdrawiania".

Apostoł Paweł uznany za autora Listu do Hebrajczyków.
ok 12 m 11 s Hbr 11:5 Henoch został przeniesiony aby nie ujrzał śmierci. Gdzie został przeniesiony? Nie wiadomo. Może tam gdzie "śmierci już nie będzie", ale to przecież Ziemia... Do Nieba raczej nie - bo "święci mężowie ST" będą żyć na rajskiej Ziemi.

Warwick - budynek na 1 planie wygląda jak zbudowany na planie krzyża  :)

Porównanie;
Abraham, dzięki wierze, wyruszył tam gdzie wskazał mu Jehowa
VS
Ewangelizatorzy, dzięki wierze, wyruszają tam gdzie wysyła ich organizacja.

Nie rozumiem związku między przeprowadzką z domu do mieszkania a pracą w Wallkill.
To ofiarowanie wszystkiego dla organizacji przypomina mi ofiarowanie przez Izraelitów kosztowności Aaronowi na rzeźbę złotego cielca.

O gromadzeniu bogactw nawet szkoda mówić.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Estera

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 19:04 »
   Czasami myślę, że powinnam to oglądnąć, żeby mieć argumenty do rozmów.
   No, niestety, mimo dobrych chęci, nie potrafię się przełamać.
   Im więcej wiem na temat WTS-u, tym większa odległość zaczyna mnie od nich dzielić.
   Jak biegun północny, od południowego.
   Jakby spełnienie słów: "miejcie w nienawiści zło".
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Światus

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 19:27 »
   Czasami myślę, że powinnam to oglądnąć, żeby mieć argumenty do rozmów.
   No, niestety, mimo dobrych chęci, nie potrafię się przełamać.
   Im więcej wiem na temat WTS-u, tym większa odległość zaczyna mnie od nich dzielić.
   Jak biegun północny, od południowego.
   Jakby spełnienie słów: "miejcie w nienawiści zło".
 

Ten odcinek jest w miarę spokojny.  Namawiają tylko żeby głosić pełnoczasowo i upraszczać sobie życie  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Startek

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 21:35 »
Spokojny bo zabraklo najlepszych . z najlepszych . Morisa nr 3   .



Offline Estera

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 21:40 »
Ten odcinek jest w miarę spokojny.  Namawiają tylko żeby głosić pełnoczasowo i upraszczać sobie życie  ;D
   Światus
   No i to jest to. Jak słyszę: "upraszczajcie sobie życie i głoście pełnoczasowo" ...
   Po co Wam urlopy i odpoczynek, z emerytury też nie korzystajcie ...
   A widzę ich w tych pierścieniach i rolexach ...
   To od razu mi się włącza wsteczny bieg.
   Nie przeskakuję tego.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 00:10 »
Ten odcinek jest w miarę spokojny.  Namawiają tylko żeby głosić pełnoczasowo i upraszczać sobie życie  ;D
Ci co uprościli już życie i nie maja na rajstopy oglądają to z zapartym tchem i naradzają się z małżonkiem jak zrezygnować z pracy na pół etatu bo i to jest kamieniem młyńskim na naszej szyi, a ci co mają ten teleranek w dupie i mimo częściowego paraliżu mózgu korzystają z życia nawet małym paluszkiem nie kiwną  ;D ;D ;D
Podobnie z głoszeniem, ci co człapią bez celu o 9 rano na odwiedziny w postaci naciśnięcia guzika w domofonie wiedząc że gość jest w pracy będą się umartwiać że mało z siebie dają że nie mają studium a ci co idą w sobotę na herbatkę zbiórkową i godzinkę na wioskę się dotlenić też mają w dupie ten teleranek czy tam drops jak kto woli

a w zasadzie to jest TIK TAK TIK TAK  :P
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień, 2017, 00:14 wysłana przez Efektmotyla »


Offline CEGŁA

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 00:12 »
"Gdy byliśmy częścią tego bezbożnego świata, wielu z nas chorowało pod względem duchowym, moralnym i emocjonalny. Nikt nie mógł nas wyleczyć". Z tego co pamiętam, najwięcej problemów psychicznych, emocjonalnych itp. miałem w organizacji do której należy Dyrektor La Franca. Poza tym najwięcej zdesperowanych "przyjaciół", zagubionych oraz pesymistów miałem wśród Świadków Jehowy. Obecni moi przyjaciele "ze świata" nie mają takich problemów. Mogę nawet powiedzieć, że chyba nawet w najmniejszym stopniu.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline todd

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Kwiecień, 2017, 10:13 »
Szczerze Twoje słowa potwierdzę. Od kiedy otworzyłem się do ludzi to uświadomiłem sobie jak wiele istnieje wartościowych osób poza korporacją. Z wieloma współpracuję(prowadzę własną działalność gospodarcza) i ludzie ci bardzo poważnie traktują życie. Pamiętam jak kiedyś szydzono w zborze z ludzi którzy pracują w show-businessie, śmiano się z tego ze jest tam największy odsetek psychologów na metr kwadratowy. A teraz spytam: Ilu znacie ludzi w organizacji którzy ukradkiem lub potajemnie odwiedzają poradnie zdrowia psychicznego?
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline Trinity

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 11:45 »
muszę podzielić się z wami pewną ciekawostką na którą zwrócił uwagę mój mąż (aktywny SJ)
oglądaliśmy broadcasting z bratem Letem w którym strasznie się chwali ale nie oto mi chodzi.
zwrócił uwagę na czarne tło w logu jw.org i to go zaniepokoiło, nie wiem czy tak pada światło czy naprawdę jest czarne
nie wiem jak było wcześniej bo nie oglądałam często, czy wy też to zauważyliście?
tło zawsze było niebieskie


Tusia

  • Gość
Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 12:23 »
oglądaliśmy broadcasting z bratem Letem w którym strasznie się chwali ale nie oto mi chodzi.
zwrócił uwagę na czarne tło w logu jw.org i to go zaniepokoiło, nie wiem czy tak pada światło czy naprawdę jest czarne
nie wiem jak było wcześniej bo nie oglądałam często, czy wy też to zauważyliście?
tło zawsze było niebieskie

To żałoba po spadku ŚJ (-2%) w Polsce. Muszą to bardzo przeżywać.


Offline M

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 18:11 »
oglądaliśmy broadcasting z bratem Letem w którym strasznie się chwali ale nie oto mi chodzi.
zwrócił uwagę na czarne tło w logu jw.org i to go zaniepokoiło, nie wiem czy tak pada światło czy naprawdę jest czarne

Masz na myśli to logo na ścianie? Ono jest szare, chromowane, podświetlane na niebiesko. Jest takie samo jakie było od pierwszej transmisji w październiku 2014 roku (może teraz tylko litery jaśniej się świecą i jest wokół nich niebieskawa łuna):



Offline CEGŁA

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Kwiecień, 2017, 23:53 »
Na wcześniejszych odcinkach bajki z Krainy misia Fazi jest nawet czarniejsze.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.