Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017  (Przeczytany 6399 razy)

Offline Trinity

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwiecień, 2017, 07:15 »
nie mam tyle zaparcia żeby sprawdzić
wierze wam


Offline Rob Roy

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 111
  • Polubień: 265
  • JakPowiemyIm Prawdę DamyWolność ToKto Nas Utrzyma?
Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwiecień, 2017, 07:22 »
Ponieważ wątek o symbolach masońskich został zamknięty, a ten ma 2 strony wrzucam ciekawostkę.

Screen ze 142 klasy szkoły Gilead.

Film można obejrzeć/przewinąć tutaj https://tv.jw.org/#en/video/VODProgramsEvents/pub-jwbgg_201703_2_VIDEO



Lunkaa

  • Gość
Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Maj, 2017, 21:45 »
Na tym broadcasting to strasznie przynudzają. Kilka razy ze znudzeniemobejrzałam ze względu na sympatie do osoby ze mną studiującej, ale mimo zachęt sama od siebie nigdy czasu nie straciłam na te słodko-pierdzące filmiki.


Offline Estera

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Maj, 2017, 22:29 »
Szczerze Twoje słowa potwierdzę. Od kiedy otworzyłem się do ludzi to uświadomiłem sobie jak wiele istnieje wartościowych osób poza korporacją. Z wieloma współpracuję(prowadzę własną działalność gospodarcza) i ludzie ci bardzo poważnie traktują życie. Pamiętam jak kiedyś szydzono w zborze z ludzi którzy pracują w show-businessie, śmiano się z tego ze jest tam największy odsetek psychologów na metr kwadratowy. A teraz spytam: Ilu znacie ludzi w organizacji którzy ukradkiem lub potajemnie odwiedzają poradnie zdrowia psychicznego?
   Bardzo podobnie myślę.
   I chociaż czułam, że w zborze niektórzy, to się bardzo czuli lepsi od tych tzw. "światusów" ...
   To szydzenie z nich, zawsze mnie mierziło o takie poniżające traktowanie tych osób, tylko dlatego że są ludźmi "ze świata".
   I dzięki temu, że nigdy w taki wywyższający się sposób ludzi nie traktowałam ...
   Mam duży szacunek wśród ludzi, z którymi się spotykam na swoim terenie.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj, 2017, 23:09 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline ihtis

Odp: JW BROADCASTING - KWIECIEŃ 2017
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Maj, 2017, 02:12 »
Masz na myśli to logo na ścianie? Ono jest szare, chromowane, podświetlane na niebiesko. Jest takie samo jakie było od pierwszej transmisji w październiku 2014 roku (może teraz tylko litery jaśniej się świecą i jest wokół nich niebieskawa łuna):



A mi ten gość przypomina kolejarza, i kolor logo się zgadza