Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja pisania listów dla braci w Rosji  (Przeczytany 85242 razy)

Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #225 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 15:02 »
A jednak, wycofali roszczenie :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #226 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 22:05 »
A jednak, wycofali roszczenie :D
żądali od Ciebie pieniędzy?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #227 dnia: 07 Kwiecień, 2017, 23:48 »
żądali od Ciebie pieniędzy?

Nie, no co ty. Nie ma mowy o czymś takim.



Jest już dobrze zbudowany Sanderson po polsku, link:
https://drive.google.com/open?id=0B-bQVkQEEkRtd2ZBeW1kNFh1ck0

Oraz link do jw.dno:
https://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwb_201703_14_VIDEO

« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2017, 00:25 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #228 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 01:24 »



Też Brat Króla
Nie mogłem się powstrzymać :D


Kim & Mike web site:
http://www.watchtower.exposed/watchtower-ban-russian-court-gets-under-way/



Linia propagandy jest całkiem niezła. Wpierw występuje na broadcasting i mówi po rosyjsku, przynajmniej próbuje, a potem jedzie do Rosji. Szkoda że go nie przesłuchali. Mógłby się wytłumaczyć i stanąć w obronie tych kretyńskich, "jedynych słusznych" niebiblijnych "zasad".
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2017, 02:19 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #229 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 03:00 »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #230 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 05:09 »
Szczerze mowiac , mam dosyc sprzeczne odczucia co do grozacego zakazu SJ w Rosji .

Z jednej strony  , jest to pogwalcenie swobod demokratycznych  i  wrzucanie SJ do jednego worka z ISIS czy innymi terorystami jest  po prostu bezsensowne .
Z drugiej strony , wkurza mnie to kreowanie sie na meczennikow wiary  kiedy zagrozone sa interesy finansowe WTS-u i mysle sobie wtedy : "dobrze wam tak"!
Propagandowa maszyna z Warwick dziala pelna para i z pewnoscia  ,co by sie nie stalo , obroca to na swoja korzysc .
Oczywiscie , najgorzej na tym wyjda zwykli , szarzy glosiciele , ktorzy beda musieli placic slone kary za proby gloszenia czy zgromadzania sie. >:(



Offline Salome

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #231 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 09:30 »
Świadkowie Jehowy nie powinni czuć się wyjątkowo prześladowani, atmosfera wokół religii w Rosji jest napięta, z pewnych źródeł wiem, że  kontrolowani są również pastorzy innych zborów i małych denominacji chrześcijańskich. Podczas spotkań religijnych obecni są szpiedzy rządowi, a jedyna słuszna obowiązująca religia to prawosławie.




https://www.gpch.pl/bi/215-rosja/1409-rosja-antychrzescijanskie-zmiany-w-prawie
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #232 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 10:08 »
Wg mnie Putin jak upora się z religiami pomniejszymi to przeniesie winę za te poczynania na Prawosławnych prominentów i umyje łapki jak Piłat że to nie on że to oni i jak tylko będzie miał pewność że można to odsunie od koryta nawet tą największą religię.

Widziałem w telewizji/komputerze jak Putin spotykał się z Prawosławnym duchownym i był jakiś bardzo święty obraz a on miał nie dość że obojętną twarz jak patrzył na ten przedmiot kultu którym inni wokół oddawali cześć to on wręcz pogardliwie kamiennie przeszedł obok i widać że stosunek PUTINA DO RELIGI JEST TAKI JAKI MIAŁ HITLER DO RELIGI

BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ TO SKASUJE RELIGIE WMYŚL SŁÓW STALINA: Religie są dla ludzi jak opium...


Offline Fantom

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #233 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 10:15 »
ŚJ myślą,że są tacy wyjątkowi,bo potrafią się zjednoczyć w pisaniu listów w obronie swoich braci i organizacji.
 Tutaj widzimy(link)jaką ilość listów i e-maili wysłano do różnych urzędników na całym świecie w obronie praw wolności religijnej więzionych osób.
 Należy zauważyć,że ŚJ mają w nosie prześladowania osób o innych przekonaniach religijnych.Nie piszą do urzędników o uwolnienie ich,złagodzenie kar itp.
 W zasadzie CK musi rzucic hasło aby głosiciele się za to zabrali.Gdyby nie CK to ile osób samodzielnie pomyślało aby w ten sposób wesprzeć braci w Rosji?Co z innymi krajami?Nikt tam nie napisze,bo CK o to nie prosi?!
 Na tej stronie każdy może napisać list lub wysłac e-mail.Zobaczcie jakie są cyfry.
ŚJ jeżeli myślicie,że tylko Wy robicie taką cudowną pracę to jesteście w błędzie.Nie jesteście wcale wyjątkowi pod tym względem.
https://www.prisoneralert.com/

https://www.gpch.pl/przesladowani/wiezniowie?start=4

''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Salome

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #234 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 10:33 »
Strona internetowa Głos Prześladowanych Chrześcijan w dużym stopniu przyczyniła się do tego, że dwa lata temu okryłam własną naiwność. Jak się prześledzi, ile tysięcy ludzi na całym świecie cierpi w imię Chrystusa, to prześladowania z jakimi spotykają się Świadkowie to nie są żadne prześladowania.

Znana jest również strona prisoneralert.com. Tam to dopiero są opisane historie ludzi uwięzionych w różnych krajach za wiarę. Serce się kroi.

https://www.prisoneralert.com/vompw_advocate.htm

A propos pisania listów, jak napisał Fantom, na tej stronie już od dawna znajdują się wskazówki co do ich pisania. Proszę zwrócić uwagę, że mimo wszystko odradza się podawania adresu nadawcy, wręcz "nie należy" tego robić. Dla porównania oficjalne wskazówki ze strony jw.org, gdzie wyraźnie radzi się, aby umieścić na kopercie swój adres pocztowy, i słyszałam, że bracia tak robili.





« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2017, 10:41 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Dietrich

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #235 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 10:55 »
Już na początku poznawania prawdy o prawdzie zrozumiałem, że bez wskazówek "góry" pojedynczy świadkowie tak naprawdę nie mogą nic. Każde oddolne inicjatywy spotykają się z dezaprobatą. (Patrz choćby wątek o domach opieki i fundacjom). A już nie do pomyślenia byłoby, żeby prawowierny świadek stawał w obronie chrześcijan innych denominacji, które przecież według doktryny WTS-u należą do Babilonu Wielkiego.
Wszystko musi się odbywać pod dyktando i pod kierownictwem CK, żeby w razie powodzenia móc odtrąbić zwycięstwo, a w razie porażki krzyczeć o prześladowaniach.

Przyznam, że im więcej się dowiaduję o mechanizmach działania tej organizacji, tym coraz bardziej mnie od niej odrzuca.  :-\


Offline Roszada

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #236 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 11:10 »
Dla mnie to chamstwo by się nie podpisywać tylko Jan Kowalski Polska.
Toż to anonimy.
Takich ja mogę wysłać 2000:
Jan Kowalski Polska
Jan Nowak Polska
Jan Lewandowski Polska
........

Zachęcają do oszustwa. :(


Offline Brat Jaracz

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #237 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 12:40 »
Szczerze mowiac , mam dosyc sprzeczne odczucia co do grozacego zakazu SJ w Rosji .
Mam całkiem podobnie. Optymalna byłaby wizja świata i bez WTS-u, i bez Putina. Swoją drogą, większość prześladowań (rzeczywistych i domniemanych) SJ bierze się z zasady kosy i kamienia. Nietolerancja i radykalizm - to esencja bycia SJ. Może nie jest to jeszcze ekstremizm, ale czy jest do tego aż tak daleko? Niekoniecznie. Słowem - jedni drugich warci.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą"
"Strażnica", 15.09.1989


Offline CEGŁA

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #238 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 12:57 »
O skali prześladowań chrześcijan:









Przy tym, prześladowania Świadków Jehowy wydają się śmieszne.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2017, 12:59 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Sebastian

Odp: Akcja pisania listów dla braci w Rosji
« Odpowiedź #239 dnia: 08 Kwiecień, 2017, 13:05 »
Optymalna byłaby wizja świata i bez WTS-u, i bez Putina.
Niestety, życie nie znosi próźni. Na zwolnione miejsce natychmiast weszłyby inne sekty, być może groźniejsze. W ostateczności, gdyby zlikwidować wszystkie sekty religijne (nierealne ale załóżmy) to na miejsce ŚJ weszliby jacyś amwayowcy albo inni sprzedawcy złodziejskich pseudoubezpieczeń.

Po prostu część ludzi potrzebuje ogłupiacza połączonego z grupą wzajemnej adoracji
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)