Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: O to jestem :)  (Przeczytany 7727 razy)

Offline Estera

Odp: O to jestem :)
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Marzec, 2017, 11:36 »
Gdy ja byłem w zborze to zbył bym takie rewelacje stwierdzeniem : a co mnie obchodzi co się dzieje w jakiejś Australii na dodatek nie wiadomo czy to prawda. Zatem rozegraj to inteligentnie . Powodzenia i pisz o rezultatach nawet tych na nie , zawsze to nas czegoś uczy.
  Dokładnie tak, HARNASIU, odpowiedziała mi moja przyjaciółka.
  Ale jak już przeniosłam sytuację, tu, do Polski, na jej dzieci i zbór, to reakcja jej, jako matki, była znakomita.
  Nie było, że Australia, że daleko i że nie wiadomo, czy to prawda?
  Włączyło się od razu myślenie na zgłoszenie do prokuratury i na policję, a dopiero potem do braterstwa.
  Myślę, że warto kazać postawić się w miejsce ofiar i ich dzieci. Wtedy granice przestają istnieć.
  Szczególnie, gdy ktoś ma własne dzieci.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline P

Odp: O to jestem :)
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Maj, 2017, 20:13 »
  Dokładnie tak, HARNASIU, odpowiedziała mi moja przyjaciółka.
  Ale jak już przeniosłam sytuację, tu, do Polski, na jej dzieci i zbór, to reakcja jej, jako matki, była znakomita.
  Nie było, że Australia, że daleko i że nie wiadomo, czy to prawda?
  Włączyło się od razu myślenie na zgłoszenie do prokuratury i na policję, a dopiero potem do braterstwa.
  Myślę, że warto kazać postawić się w miejsce ofiar i ich dzieci. Wtedy granice przestają istnieć.
  Szczególnie, gdy ktoś ma własne dzieci.

Ostatnio tak jakoś wyszło, że z moim przyjacielem ze zboru poruszyliśmy temat pedofilii w rozmowie, oj powiem szczerze, że mi taki rodzaj karania ich nawet przez myśl nigdy nie przeszedł, powiedzmy sobie, że dość drastyczny i wcale jednak nie współczułbym gdyby to co powiedział było zapisane w ustawach, wydaje mi się więc, że argument dla odejścia od Organizacji która ukrywa pedofilię może do niego trafić  :D .


Muszę się bardziej w forum wgłębić bo lubię być konkretny to i list na odłączenie taki musi być trzeba mieć mocne argumenty by pewne mury zburzyć ;D , a najlepiej żeby to nie był jeden list, tylko listy do konkretnych osób, mam czas popiszę :D Niech Prawda zdemaskuje "prawdę". 
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl