Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do KŁS - Rozważne korzystanie z informacji pochodzących z Internetu  (Przeczytany 2818 razy)

KaiserSoze

  • Gość
mav: Post został usunięty z powodu roszczeń z tytułu praw autorskich zgłoszonych przez KaiseraSoze.

Omawiany list w jęz. angielskim: https://wtsarchive.com/letter/20121108-e_judicious-use-of-information-from-the-internet
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2019, 09:33 wysłana przez mav »


Offline Dietrich

Nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może być mądrzejszy od nich ;)


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Jako, że temat jest mi bliski, więc pozwolę sobie skomentować.

Cytuj
Choć informacje w Internecie mogą wspierać skuteczność strategii unikania transfuzji krwi, to mogą także polemizować na temat polityki zdrowotnej rządu, być może sugerując lub wręcz nawołując do ograniczenia medycznego wykorzystania transfuzji krwi, lub w subtelny sposób atakować tych, którzy popierają użycie krwi w terapiach medycznych.

Błędne koło. Nie zaleca się korzystać z takich źródeł chyba, że "informacje wspierające strategie", "sugerowanie lub wręcz nawoływanie do ograniczenia transfuzji" lub "subtelny atak" przeprowadza niewolnik wierny i roztropny, a nie inne organizacje. Wtedy intencje takich działań są jasne i akceptowane.

Panie Boże daj mi nowy software..


Offline Światus

Jakby nie patrzeć jest to przestroga.
Główna myśl - Nie wdawajcie się w dyskusje z nikim spoza organizacji.
Powód - Moglibyście zostać przekonani co do słuszności transfuzji.
A w dalszej kolejnoścido odstępstwa, poprzez zastanawianie się nad innymi naukami i ich podważanie.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Wychowany-w-nieprawdzie

   Tyle się dzisiaj walczy o przestrzeganie różnych praw człowieka czy mniejszości a tutaj jest wg mnie jeszcze duże pole do popisu.
   To co widzimy to nic innego jak organizacja wydawniczo-sekciarska, która ingeruje w decydowanie o sprawach życia lub śmierci swoich poddanych do tego stopnia że wyznaczony przez nich komitet łączności ze szpitalami (który ma jedynie za zadanie dopilnować czy owieczki nie przyjmują krwi). Mianowicie, czy ten komitet sam nie zasięgnie informacji innych niż tych podanych w propagandowych filmach organizacji tejże (w ten sposób może się dokształci i zrozumie coś).
   Obrzydliwe i niemoralne


Offline Startek

Brakuje słów by to opisać, temat jest mi bliski , pod tym względem że mój syn w zeszłym roku walczył z białaczką . Transfuzje ratowały jemu życie . To święte ciało ma krew na rękach tysięcy ludzi . Tylko  z powodu odróżnienia się od innych religii .


Offline 0.00

Ot co mi się nasunęło podczas czytania tego listu:

'Wprawdzie niektóre witryny mogą zawierać interesujące dane statystyczne lub inne informacje, jednak ich twórcy mają własne cele, dążenia i intencje'   Hmmm... każda organizacja ma swoje intencje... WTS też ma swoje... Bardzo dobrze pokazuje to właśnie ten list.
Kolejne poruszanie sznurkami kukiełek, które są ślepe  ;D aby zatańczyły jak im 'góra' zagra  ;D

OBŁUDA OBŁUDA OBŁUDA !!!
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2017, 08:08 wysłana przez 0.00 »


Offline Światus

Dziwne te wskazówki "niewolnika". Zakazują rozmów o własnej religii.
Z jednej strony, głoś do upadłego. A z drugiej nie głoś  ;D
Taką dyskusję można by podciągnąć pod "głoszenie przygodne" czy jakoś tak  8-)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Gdybym był w CK to bym braciom i siostrom zaproponował blokadę do internetu, aby tylko właściwe strony się pokazywały. ;D
A może już nad taką informatycy z jw.org pracują? :)

Jak by się problem dzieci Świadków Jehowy rozwiązał. ;)


Offline Światus

Gdybym był w CK to bym braciom i siostrom zaproponował blokadę do internetu, aby tylko właściwe strony się pokazywały. ;D
A może już nad taką informatycy z jw.org pracują? :)

Jak by się problem dzieci Świadków Jehowy rozwiązał. ;)

Z dawnych czasów.

Pierwszy program TV - Przemawia tow. Breżniew.
Drugi program TV - Przemawia tow. Breżniew.
Trzeci program TV - Redaktor naczelny z groźną miną pyta;
- A ty czego przełączył pierwszy i drugi, hę?!  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Dziwne te wskazówki "niewolnika". Zakazują rozmów o własnej religii.
Z jednej strony, głoś do upadłego. A z drugiej nie głoś  ;D
Taką dyskusję można by podciągnąć pod "głoszenie przygodne" czy jakoś tak  8-)
Najnowsze światło w temacie głoszenia będzie ponownym zrozumieniem terminu Głosić.
Otóż Ciało Kierownicze nienatchnione duchem świętym ale pod jego kierownictwem wnikliwie przyjrzało się temu terminowi.
Wg manuskryptów znalezionych w teczce Franza datowanych na rok 1913 wynika że Głosić oznacza MÓWIĆ !!!  ABSOLUTNIE nie na miejscu jest wniosek aby słuchać i/lub odpowiadać na pytania. Zatem już na najbliższym Kongresie regionalnym zostaną przekazane wytyczne jak Gadać a zarazem stosownie upominać słuchacza że ma jedynie słuchać. Na stronie jw.org zakładka dewocjonalia dostępne będą zatyczki do uszu i gogle ochronne zawężające pole widzenia sygnowane logiem JW.ORG  ;D

MYŚLICIE ŻE TO JAJA?  NIE !!!  Przecież pod naciskiem opinii publicznej i akcji ludzi takich jak my jedynym wyjściem będzie ogłaszać wyrok na niegodziwy świat, i nie będzie dyskusji tylko jak HEROLDZI BĘDĄ SKAZYWAĆ WSZEM I WOBEC że już rychło będziecie wszyscy truchłem na żer dla sępa i hieny.

A potem my będziemy odratowywać kogo się da poszukując w psychiatrykach i na oddziałach szpitalnych ratujących ciężkie zatrucia farmakologiczne  :-[
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2017, 10:01 wysłana przez Efektmotyla »