Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!  (Przeczytany 56718 razy)

Offline janeczek

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #90 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 15:25 »
Sprzedali licencje na znak towarowy jw teraz widać dlaczego Chiny takie bogate, mają gdzieś te bzdety jehowych nawet zakaz tej zarazy ale jak można zarobić to czemu nie, widziałem to w marynarce i do głowy mi nie przyszło skąd to mają jak widać nasi też popierają orga
https://pl.aliexpress.com/item/32839696532.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7b9a5b704OmOBc&algo_pvid=49f26b57-15fd-4df7-b8eb-056d1896ef7b&algo_expid=49f26b57-15fd-4df7-b8eb-056d1896ef7b-1&btsid=c9f8bbec-dab1-4111-8897-c19343c08231&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3,searchweb201603_53
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Storczyk

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 17:07 »
Czym ten znaczek różni się od znaczka z wizerunkiem Matki Boskiej wpietej w klapę? Niczym ! Ciekawe, ze oni tam w środku, szczegolnie starsi wiekiem tego nie dostrzegają zrobili z tego  Kult niebieskiego znaczka Jw.Org.


Offline Trinity

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #92 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 18:16 »
jechałam kiedyś tramwajem i widzę
piękny wysoki młodzieniec ubrany modnie, nie pod kant, ale też nie sportowo, z pedałką
a w niej wpięty właśnie ten znaczek
pewnie ze służby wracał
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2019, 18:18 wysłana przez Trinity »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #93 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 18:44 »
jechałam kiedyś tramwajem i widzę
piękny wysoki młodzieniec ubrany modnie, nie pod kant, ale też nie sportowo, z pedałką
a w niej wpięty właśnie ten znaczek
pewnie ze służby wracał
Co to jest?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Trinity

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #94 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 19:14 »
Co to jest?

pedałka to torebka dla facetów
teraz strasznie modna


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 19:29 »
(mtg): kiedy odbywały się  zloty na Cracovii w latach 90-tych, stał jegomość i sprzedawał przypinkę ''krzyż w koronie'' on czerwony ona złota z ciekawości zaglądnąłem do pudełeczka miał jeszcze jak pamiętam sześć szt. za jednego Kościuszkę, nie kupiłem bo trochę przesadził z ceną
Na drugi dzień zlotu już nie pojawił się handlarz.
Dlaczego piszę: nie upłynęło  kilkanaście dziesięcioleci i pojawił się oficjalnie znak (Ww) w sprzedaży - moja subtelna sugestia - powinna być w trójkącie "ORG", fioletowym, zielonym czy niebieskim lecz stanowczo nie okrągłe.
Jak wspomniano wyżej- Czym się różni taki znaczek od noszonych dewocjonaliów różnej maści.
Jednak ta sekta (Ww)musi się nadal wyróżniać pośród społeczeństwa to przypomina zamierzchły czas ...
Obecny powojenny ZNAK ROZPOZNAWCZY pośród tej sekciarskiej społeczności- to groza  >:D 


Offline Terebint

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 20:42 »
pedałka to torebka dla facetów
teraz strasznie modna
Jak wygląda?  :o Obym sobie  przez przypadek takiej nie kupił, bo właśnie jestem w trakcie poszukiwań jakiejś fajnej torby na ramię.  :P
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline josh82

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 21:07 »
Wpisałem "pedałka" w Google i z toreb(ek) pokazały się tego typu :


Offline Storczyk

Odp: Najważniejszy dobry Public Relations czyli jw.org w natarciu !!!
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Wrzesień, 2019, 21:23 »
Wpisałem "pedałka" w Google i z toreb(ek) pokazały się tego typu :
Dobre, a jeszcze lepsze te białe skarpety naciągnięte na maxa  ubrane do sandałow  8-) ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2019, 21:25 wysłana przez Storczyk »