Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"  (Przeczytany 46595 razy)

Offline Jaaqob

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #105 dnia: 06 Lipiec, 2017, 00:56 »
Program jak program. Kiedy będą mikrofilmy z nagraniami?  :D

Ja znalazłem po rosyjsku na jutjubje. Może komuś będą odpowiadać:
https://www.youtube.com/watch?v=OTQH9W__XvU&list=PLoH1G65CFJDvah2KdCopqwOaX8Xl9YFzP


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #106 dnia: 06 Lipiec, 2017, 14:38 »
nowy przekład Biblii z 2013

Czy dobrze zrozumiałem że na tegorocznym zgromadzeniu zostanie wydana w końcu szara biblia po polsku? Czyżby tak doniosłe wydarzenie miało się w tym roku wydarzyć??
Biblia w Przekładzie Nowego Świata w szarej okładce w języku polskim?
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Jaaqob

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #107 dnia: 06 Lipiec, 2017, 15:21 »
Czy dobrze zrozumiałem że na tegorocznym zgromadzeniu zostanie wydana w końcu szara biblia po polsku? Czyżby tak doniosłe wydarzenie miało się w tym roku wydarzyć??
Biblia w Przekładzie Nowego Świata w szarej okładce w języku polskim?
Pierwsze kongresy w Polsce były, myślę, że już byśmy o tym wiedzieli, gdyż niektórzy zdawali relacje. ;) Chyba że to ma być dla nas niespodzianka, gdy będziemy oglądać wykradzione nagrania...  ::) ;D


Offline P

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #108 dnia: 06 Lipiec, 2017, 16:24 »
Biblii nie będzie, będą 2 książki do zamówienia w zborze lub pobrania z jw.org
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline M



Offline Fantom

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #110 dnia: 06 Lipiec, 2017, 19:13 »
Przypadek?Film z niedzieli przed południem 0:54:30 To ujęcie naprawdę nie było potrzebne w tej scence.Zastanawia mnie takie zbliżenie i dość długie kadrowanie.Kadr moim zdaniem jest tak zrobiony,aby w zainteresowaniu odbiorcy nie były skarpetki,igła,czy sama przymiarka.Ja od razu zatrzymałem swój wzrok na tym zegarku i od razu rozpoznałem logo znanej marki.
 Na marynarkach i krawatach nie widzimy logo czy nazwy producenta.Za to widzimy w jakim salonie kupuje auto.Jak myslicie,czy nie było żadnej umowy z dealerem tego salonu?Tak za friko pozwolił zrobić film?Zatrzymajcie kadr na 0:54:37.Kolejny przypadek?Ktoś powie,że się doszukuję,że przegapili,że nie pomyśleli.Ok.
 To proszę podać mi markę dwóch telewizorów od 0:54:53 :) w 0:56:28 wyraźnie widać zaklejoną/zamazaną nazwę tv.
 W jednej ze scen grają w karty:).Niektórzy z nas pamiętają jak to było negowane:)
 Wiecie jakimi napisami powinne konczyć się niektóre filmy? Nasz program był sponsorowany przez ...


 
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2017, 20:02 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline alojzy pompka

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #111 dnia: 10 Lipiec, 2017, 13:43 »
Czy ktoś może wie ilu było ochrzczonych w Poznaniu i Toruniu?

Ilu ochrzczono w  Lubinie ?
Z krótkiej notki wynika, że 12-latek stał się niewolnikiem org.   :(
http://www.lubin.pl/tysiace-swiadkow-jehowy-w-lubinskiej-hali/


Offline CEGŁA

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #112 dnia: 10 Lipiec, 2017, 14:23 »
Ilu ochrzczono w  Lubinie ?
Z krótkiej notki wynika, że 12-latek stał się niewolnikiem org.   :(
http://www.lubin.pl/tysiace-swiadkow-jehowy-w-lubinskiej-hali/


"Prawie dwunastolatek..."

Zobaczcie co za herezje piszą:

"Jak podkreślają zgodnie uczestnicy kongresu, to zawsze musi być świadoma i dobrowolna decyzja. Są i tacy, którzy nigdy nie decydują się na chrzest, a funkcjonują we wspólnocie w charakterze sympatyka. Nikt nikogo nie namawia, nie przekonuje. Dlatego zazwyczaj do chrztu przystępują ludzie dorośli lub nastolatkowie. Dzisiaj jednak pojawił się młody wyjątek – prawie 12-letni Tobiasz Jakóbczyk z Lubina."

Jak nie weźmiesz chrztu, czyli nie przystąpisz do "jedynej organizacji Bożej" to zginiesz w Armagedonie.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline M

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #113 dnia: 10 Lipiec, 2017, 14:50 »
Czy ktoś może wie ilu było ochrzczonych w Poznaniu i Toruniu?

W Poznaniu: 8535 obecnych, 38 ochrzczonych.

W Warszawie: 11 tys. obecnych, 64 ochrzczonych (podobno).

Z innych miast nie mam na razie informacji.


Offline Puszek

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #114 dnia: 10 Lipiec, 2017, 16:12 »
Zielona Góra:
-Piątek - 3601 obecnych
-Sobota - 3998 obecnych, ochrzczonych 13 osób
-Niedziela - ponad 4100 obecnych, po przerwie liczba zmalała o ok. 150 osób.  :o
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline pies berneński

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #115 dnia: 10 Lipiec, 2017, 17:12 »

 Na marynarkach i krawatach nie widzimy logo czy nazwy producenta.Za to widzimy w jakim salonie kupuje auto.Jak myslicie,czy nie było żadnej umowy z dealerem tego salonu?
Domyślam się,że chodzi o BMW,ale gdyby produkt był lokowany to przy podawaniu kluczyków do tego auta świadomie by pokazano tę stronę kluczyków :
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Estera

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #116 dnia: 10 Lipiec, 2017, 17:26 »
W Poznaniu: 8535 obecnych, 38 ochrzczonych.
W Warszawie: 11 tys. obecnych, 64 ochrzczonych (podobno).
Zielona Góra:
(...) -Sobota - 3998 obecnych, ochrzczonych 13 osób
   Oj, no, to coś słabiuśkie te ich żniwa w dniach końca w Polsce ;D ;D
   Ciekawe, czy ich nie wyprzedzamy w tych "ochrzczonych", znaczy się nas, "prawdą o prawdzie".
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #117 dnia: 10 Lipiec, 2017, 17:41 »
Jak się poskłada do kupy wszystkie obecności na zgromadzeniach to będziemy mieli przybliżoną nie oficjalną liczbę swiadków w Polsce .


Offline M

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #118 dnia: 10 Lipiec, 2017, 17:51 »
Jak się poskłada do kupy wszystkie obecności na zgromadzeniach to będziemy mieli przybliżoną nie oficjalną liczbę swiadków w Polsce .

Byłaby mocno zawyżona, bo na kongresach masz też małe dzieci, zainteresowanych i osoby postronne które po prostu przyszły posłuchać (tak, są takie).


Offline Roszada

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #119 dnia: 10 Lipiec, 2017, 18:09 »
W Poznaniu: 8535 obecnych, 38 ochrzczonych.

W Warszawie: 11 tys. obecnych, 64 ochrzczonych (podobno).

Z innych miast nie mam na razie informacji.
Tylko jak się nie ma danych porównawczych z poprzednich lat, to nic takie dane nie dają. :-\

Sorki mam taki przykład porównawczy:

*** km 11/10 s. 8 Ciekawe osiągnięcia w służbie ***
W roku 2010 odbyło się w Polsce 26 kongresów. W Sali Zgromadzeń w Warszawie trzeci raz zorganizowano kongres w języku migowym, a także po raz pierwszy przedstawiono program zgromadzenia okręgowego w językach angielskim i rosyjskim. Na wszystkich kongresach ochrzczono ogółem 1195 nowych braci i sióstr


1985 r.

*** yb94 s. 243 Polska ***
Mijały miesiące, a odpowiedzi nie dawano. Jeszcze w połowie lutego 1985 roku nie było pewne, czy zostanie wydane zezwolenie. W końcu je otrzymaliśmy! Pozostało niewiele czasu. Intensywnie poprowadzono rozliczne prace, które trzeba było wykonać, aby przygotować cztery trzydniowe zgromadzenia w Chorzowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Zjechało się ponad 94 000 osób, w tym setki gości zagranicznych. Ileż radości przeżywali, oglądając chrzest 3140 nowych sług Jehowy!
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2017, 18:15 wysłana przez Roszada »