Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii  (Przeczytany 4604 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« dnia: 06 Luty, 2017, 22:27 »

Kolejna młoda ofiara Strażnicy

"Peace Euodia zmarła z powodu nadmiaru krwawienia podczas porodu, bo kościół Świadków Jehowy do którego należała nie pozwala akceptować przetoczenia krwi. Dlaczego Kościół Świadków Jehowy nie pozwolił jej pozyskać krew od innej osoby, aby ratować swoje życie z powodu doktryny ? (...)
Uniwersytet w Nigerii stracił rzadki klejnot. Będziemy opłakiwać Twoją śmierć razem z Twoją rodziną. Żegnaj. (...)"

Obrzydliwe są komentarze Świadków Jehowy, które wychwalają jej czyn. 364 komentarze, w większości (90%) pochwalające odmowę transfuzji.
Ona po prostu popełniła samobójstwo.


Źródło Facebook: Ossai Ovie Success 04 02 2017 godz 9:02

« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2017, 22:44 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty, 2017, 22:38 »
Baran, nie dam lajka, bo czułbym się jak te 90%.
Zwyczajnie podziękuje Tobie za wychwycenie tego zjawiska.


Offline Estera

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty, 2017, 22:55 »
    Porażające!!  :'( :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Asturia

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty, 2017, 23:16 »
dziewczyna umiera przestrzegając interpretację CK a oni w tym czasie w budynkach Warwick piją aromatyczne espresso w swoich biurach i planują kolejne loty biznes klas do krajów trzeciego świata, gdzie mogą kolejny raz prać mózgi własnych baranków podczas zgromadzeń, tragedia nie mam słów czy ktoś to zatrzyma?


Offline Lechita

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty, 2017, 23:45 »
Pamiętajmy, że to tylko jedna ofiara tych "popaprańców z Warwick"
Rocznie setki osób popełnia ten swoisty rodzaj samobójstwa! No ale przecież organizacja potrzebuje męczenników. Nic tak nie rozpala emocji jak śmierć! A właśnie na emocjach WTS gra najlepiej. Doskonale zdają sobie sprawę , że jest to potężna broń, szczególnie jeśli kieruje się nią do ludzi dobrych, pokornych, zmanipulowanych , bo takimi są w ogromnej większości szeregowi ŚJ.
Każda rewolucja , organizacja i grupa radykalizuje się w obliczu śmierci jej członków. Na to liczą władcy życia i śmierci ponad 8 mln ludzi.
Dlatego trzeba robić wszystko co się da , by ratować ludzi z tego szaleńczego koszmaru!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty, 2017, 23:52 »
tragedia nie mam słów czy ktoś to zatrzyma?
Dopóki członkowie Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy będą nawoływać tak jak na Kongresie Świadków Jehowy w 2016 Anthony Moris III z CK,  dopóty na całym świecie będą umierać niewinne dzieci, matki, ojcowie i nasi przyjaciele.
Umysły naszych bliskich nie należą do nich tylko do 7-osobowego GURU.

Właśnie dlatego warto przypomnieć jego wypowiedź, jak buduje napięcie, jaki jest wzruszony, żeby na końcu powiedzieć o "wspaniałej śmierci" ku chwale ich boga, bożka o imieniu CK

Jak sam powiedział: "Świetny przykład wiary i zachowania twarzy w obliczu stresu i prześladowania"
Następnie: "Niesamowity młody gość i kiedy zostanie z martwych wzbudzony usłyszycie więcej od niego, ponieważ Jehowa kocha tego gościa."

Nie wiem, ale kto wie, czy taka wspomniana powyżej Peace Euodia z Nigerii nie słuchała przemówienia Morisa  III z CK?
Może słuchała i wzięła sobie do serca tą opowieść. Może uznała jak pewna siostra, którą ostatnio przytoczyła Strażnica,  W Roczniku 2017 na str. 24, że kiedy słucha Ck i ich pomocników, to czuje jak by przemawiał do niej sam Bóg.:

Napisy polskie po włączeniu.

« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2017, 00:15 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Luty, 2017, 23:53 »
   I pomyśleć, że też mogłam być taką ofiarą wts-u, przez nieprzyjęcie transfuzji.
   Aż mnie dreszcze przebiegają ...
   Osierociłabym dzieci.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty, 2017, 08:02 »
Pamiętajmy, że to tylko jedna ofiara tych "popaprańców z Warwick"
(...)
Każda rewolucja , organizacja i grupa radykalizuje się w obliczu śmierci jej członków. Na to liczą władcy życia i śmierci ponad 8 mln ludzi.
Dlatego trzeba robić wszystko co się da , by ratować ludzi z tego szaleńczego koszmaru!


Roszada przypomniał :

„Jenala Mukusao sprawowała opiekę nad sześcioletnim wnuczkiem Michaelem. U chłopca stwierdzono poważną anemię i zabrano go do szpitala. Lekarze zalecili transfuzję. Siostra Mukusao się na to nie zgodziła i w rezultacie przez cztery dni zastraszano ją i znieważano. Opowiada: »Próbowałam wszystko wytłumaczyć i pokazałam Oświadczenie dla służby zdrowia, ale nikt nie chciał mnie słuchać. Pielęgniarki nazwały mnie wiedźmą, która chce zabić własnego wnuka«” (Rocznik Świadków Jehowy 2006 s. 196-197).

„Chrześcijanin musi sam zadecydować, jak dalece będzie się przeciwstawiał dokonaniu transfuzji krwi u niego samego lub osoby od niego zależnej, a do zboru należy zbadanie danej sprawy” (Strażnica Nr 15, 1969 s. 14).

„Nasze dzieci mogą być w wieku niemowlęcym, zbyt małe, by coś zrozumieć, ale Jehowa Bóg może je uznać za czyste i godne przyjęcia, biorąc pod uwagę, że jesteśmy Mu oddani (1 Koryntian 7:14). Tak więc niemowlęta w domu chrześcijańskim mogą jeszcze nie pojmować prawa Bożego co do krwi ani nie być w stanie zadecydować, czy je uznawać. Czy jednak dokładamy starań, by w tej istotnej sprawie udzielać im pouczeń?” (Strażnica Nr 12, 1991 s. 15).

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Luty, 2017, 09:09 »
Temat jest mi bliski.
Z oczywistych powodów nie mogę pisać o szczegółach.
Jednak w tej sprawie jest coś, co przeraża.
Tym czymś jest bezduszna presja.
Jesteś w szpitalu, postawiony pod ścianą, walczysz o życie, nie wiesz co robić.
Masz kontakt z "braćmi".
Wiesz, że w zborze, Twoi "przyjaciele", trzymają za Ciebie kciuki, abyś zachował wierność.
Czujesz to wsparcie.
Wsparcie? Nie!!!
To nie jest wsparcie!
To jest presja, presja abyś przypadkiem nie zdradził.
Teraz , po latach dostrzegam, że tym ludziom Twój los jest obojętny.
W kwestii krwi w organizacji trwają "IGRZYSKA ŚMIERCI"
Są tu uczestnicy (osoby na krawędzi życia i śmierci)
Jest i publiczność.
Publiczności jesteś obojętny.
Oczekują nawet, że w ostatniej próbie oddasz życie.
Gdy widzą, że się wahasz, zachęcą Cię abyś umarł.
Ma być przecież "piękna śmierć"
Oni nie chcą żebyś żył (zdrajca), chcą żebyś zmarł (lojalny).
IGRZYSKA ŚMIERCI 
Show must go on
Smutne :-X :-X :-X


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Luty, 2017, 09:21 »
Temat jest mi bliski.
Z oczywistych powodów nie mogę pisać o szczegółach.
Jednak w tej sprawie jest coś, co przeraża.
Tym czymś jest bezduszna presja.
Jesteś w szpitalu, postawiony pod ścianą, walczysz o życie, nie wiesz co robić.
Masz kontakt z "braćmi".
Wiesz, że w zborze, Twoi "przyjaciele", trzymają za Ciebie kciuki, abyś zachował wierność.
Czujesz to wsparcie.
Wsparcie? Nie!!!
To nie jest wsparcie!
To jest presja, presja abyś przypadkiem nie zdradził.
Teraz , po latach dostrzegam, że tym ludziom Twój los jest obojętny.
W kwestii krwi w organizacji trwają "IGRZYSKA ŚMIERCI"
Są tu uczestnicy (osoby na krawędzi życia i śmierci)
Jest i publiczność.
Publiczności jesteś obojętny.
Oczekują nawet, że w ostatniej próbie oddasz życie.
Gdy widzą, że się wahasz, zachęcą Cię abyś umarł.
Ma być przecież "piękna śmierć"
Oni nie chcą żebyś żył (zdrajca), chcą żebyś zmarł (lojalny).
IGRZYSKA ŚMIERCI 
Show must go on
Smutne :-X :-X :-X



Aż mnie dreszcze przeszły. Cała prawda.Zgadzam się w pełni.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline CEGŁA

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Luty, 2017, 11:02 »
Kur... no nie mogę. Znowu!  :'(

Co za bezmózgowie!!!  >:(

Przy krwotoku podczas porodu masa kobiet umiera. Bez transfuzji jest to świadome samobójstwo!

Niech już lepiej kobiety Świadków Jehowy nie zachodzą w ciążę, bo to loteria, może będzie krwotok a może nie. Jak w rosyjskiej ruletce.

Polska:
http://wyborcza.pl/1,76842,8394265,Krwotoki_glowna_przyczyna_zgonow_przy_porodzie.html





Z tego powodu przetłumaczę dzisiaj trzy filmy o głupocie polityki transfuzji. Może jak będziemy dużo krzyczeć to czymś ruszymy to ŚREDNIOWIECZE I ZABOBONY.

« Ostatnia zmiana: 07 Luty, 2017, 11:06 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Luty, 2017, 12:10 »
   Ta sekta, to ... KRWIOŻERCZA BESTIA, WSPÓŁCZESNY OŁTARZ BAALA!! ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline kserksess

Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Luty, 2017, 22:39 »
Kto traci życie z powodu Jehowy ten je odzyska. Ta pani nie umarła lecz zasnęła - jak mówi Jezus.

Mnie cały czas przeraża to ile krwi przelewają tzw "chrześcijanie" na wojnach ? Może ktoś podać statystyki ?
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Luty, 2017, 23:03 »
Mnie cały czas przeraża to ile krwi przelewają tzw "chrześcijanie" na wojnach ? Może ktoś podać statystyki ?

Przelewają, bo wierzą w to: "Kto traci życie z powodu Jehowy ten je odzyska. Ludzie, co umarli na wojnach nie umarli lecz zasnęli - jak mówi Jezus"


Tusia

  • Gość
Odp: Kolejna ofiara Strażnicy w Nigerii
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Luty, 2017, 23:29 »
Przelewają, bo wierzą w to: "Kto traci życie z powodu Jehowy ten je odzyska. Ludzie, co umarli na wojnach nie umarli lecz zasnęli - jak mówi Jezus"

I śpio snem śmierci