Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"  (Przeczytany 7325 razy)

Offline Lechita

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Luty, 2017, 14:10 »
Startek, mój bracie!
On, na bank musiał "prymuchę" łoić , bo na trzeźwo żadną miarą takich historii nie sposób wydumać  ;)
A z kim wtedy łączność łapał? Toż to wielka tajemnica wiary ;D  - jego wiary.  Jedno jest pewne - aby nawiązać tą łączność nie wywoływał: "ja Grab, ja Grab, jak mnie słyszysz...?" ;D

Ciepło pozdrawiam  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Luty, 2017, 18:42 »
Bracie Lechito , usłyszał taką odpowiedź , Ja Oka , ja Oka  JA OKO ,    JA HORUS SLYSZĘ CEBIE DOBRZE  , A TERAZ PISZ , TWOJ PAN MOWI  : Miliony  ludzi obecnie żyjących  nigdy nie umrze .  A na okładce książki umieścisz  znak , Promieniste słońce  Amona-Ra  Tak jak twój poprzednik umieszczał znak  Słoneczny dysk  Amona-Ra .  To wiadomości z kanału łączności z Bogiem  . Sprawdź w Wikipedii Chaneling .


Offline zenobia

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Luty, 2017, 18:01 »
Powiedzcie czy stanie przy wozku /gloszenie / to jakis szczegolny przywylej czy ,normalne ' gloszenie ?


Offline zaocznie wywalony

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Luty, 2017, 18:12 »
Powiedzcie czy stanie przy wozku /gloszenie / to jakis szczegolny przywylej czy ,normalne ' gloszenie ?
I "szczególny przywilej" i "normalne głoszenie"
Kiedyś były bardzo wysokie wymagania, i  rzadko kto mógł stawać przy stojaku.
teraz nieco , czy nawet mocno zredukowano wymagania i zastrzeżenia (pewnie z braku  odpowiedniej ilości osób) ale nadal jest to pewnego rodzaju wyróżnienie i przywilej nie dla wszystkich - przynajmniej w moich stronach.
Ale jest to też teraz "normalne głoszenie" w znaczeniu że stało się normalną, codzienną praktyką, niejako "podstawową" formą bicia godzin przez wielu.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2017, 18:14 wysłana przez zaocznie wywalony »


Offline zenobia

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Luty, 2017, 19:29 »
Moj gorliwy zaczadzony glosil ,ale przez miesiac nie byl na zbiorce wiec starszyzna odsunela go od wozka na nastepny mies.No i dobrze mu tak niech zasuwa po blokach przeciez ma dopiero 80 tke.a chcialby sie opiepszac przy wozku. Paskudne bez serca roboty-nakim sie wzoruja?


Offline Startek

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Luty, 2017, 19:48 »
Najlepsza forma głoszenia , ale proponuje także wprowadzić takie reklamy jak mieli w latach dwudziestych , glosicie zakładają na siebie  i spacerują po mieście . Stanie przy rydwanie jehowy jest uciążliwe szczególnie zimą . Dla starszych osób nawet bardzo . W Słupsku  trzy dni temu  widziałem dwie starsze panie przy rydwanie , zimno dlatego mroźny wiatr stały bidulki aż granatowe z tego zimna . Żal , naprawdę jest mi ich żal .Jedna była z mego dawnego zboru . Najlepsza latem , bez wysiłku a godzinki lecą . Na kim się wzorują ? Oj, na pewno nie na Jezusie Chrystusie .
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2017, 19:51 wysłana przez Startek »


Offline dziewiatka

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Luty, 2017, 05:56 »
Nie głoszę więc nie jestem świadkiem ,skoro tak to nie można mnie wykluczyć.


Offline Startek

Odp: "Jeżeli ktoś nie świadczy, to nie jest on świadkiem Jehowy"
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Luty, 2017, 07:47 »
Nie głoszę więc nie jestem świadkiem ,skoro tak to nie można mnie wykluczyć.
.    Każdy powód jest dobry , mogą Ciebie wykluczyć za uznawanie Jezusa jako Pana .  Jeśli nie glosisz to źle oddziałowujesz na resztę zboru , przyjdą i zapytają czy uznajesz Ciało Kierownicze .?