Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Antyhryst i wymowa imienia Bożego  (Przeczytany 65461 razy)

Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #225 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:10 »
Ja bym, jakbym był adminem tego bałaganiarza dawno wywalił z forum.
Bym mu przynajmniej moderację założył, bo rzuca klimkiem nawet nie na swój założony temat.
Uwielbia kłótnie to niech idzie kłócić się do swoich. ;)

Jak wy nawet na temat imienia Jehowy dostajecie furii ;)
Oj prawda was boli,oj boli.....


Offline M

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #226 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:11 »
Ja bym, jakbym był adminem tego bałaganiarza dawno wywalił z forum.
Bym mu przynajmniej moderację założył, bo rzuca klimkiem nawet nie na swój założony temat.
Uwielbia kłótnie to niech idzie kłócić się do swoich. ;)

Spokojnie, obiecaliśmy mu dyskusję to dyskutujemy. Mimo że to jak granie w ping-ponga ze ścianą. Zresztą osoby czytające ten wątek mogą się przekonać jak dyskutują ŚJ gdy nie są na swoim terenie ;).

A może on ze swoimi nie trzyma bo nie mogli już z nim wytrzymać ;D.


Offline gedeon

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #227 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:12 »
Ja za to lubię ludzi myślących i tych, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem. ;)

No to poczytaj mi z tym "zrozumieniem" chętnie posłucham ;D ;D ;D


Offline wrzesien

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #228 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:13 »
No cóż. Skoro mnie ignorujesz to znaczy, że boli Cię przytaknięcie mi mimo, że odpowiedź zacytowałem z Wnikliwego Poznawania Pism. To pokazuje, że nie ważna jest dla Ciebie prawda lecz źródło. Okazałeś się słaby merytorycznie. Pozdrawiam


Offline Roszada

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #229 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:14 »
Spokojnie, obiecaliśmy mu dyskusję to dyskutujemy. Mimo że to jak granie w ping-ponga ze ścianą. Zresztą osoby czytające ten wątek mogą się przekonać jak dyskutują ŚJ gdy nie są na swoim terenie ;).

A może on ze swoimi nie trzyma bo nie mogli już z nim wytrzymać ;D.
No to ja się usuwam, bo wy o papieżu z nim dyskutujecie. ;D
A ja ani obrońca ani kumpel papieża. ;)


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #230 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:14 »
Spokojnie, obiecaliśmy mu dyskusję to dyskutujemy. Mimo że to jak granie w ping-ponga ze ścianą. Zresztą osoby czytające ten wątek mogą się przekonać jak dyskutują ŚJ gdy nie są na swoim terenie ;).

A może on ze swoimi nie trzyma bo nie mogli już z nim wytrzymać ;D.

No własnie, to jak ping pong....wy wierzycie w swoje kłamstwa a ja wierze w to co jest w Biblii.


Szkoda Roszada bo myślałem, ze dowiem się kim ty jesteś ale widzę że to i dla ciebie sprawa prywatna i tajemnica wielka...ok...rozumiem....;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 20:16 wysłana przez Antyhryst »


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #231 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:15 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?
 Popierając CK masz krew ludzką na rękach i cierpienie ofiar pedofilów.Ciemność nazywasz światłością.Ślepcy uczynili Ciebie ślepym,a mógłbyś przejrzeć gdybyś miał szczere serce.
 Pomyśleć,że ja tez kiedyś byłem takim dewotą jak antychryst,brrr.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #232 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:16 »
No własnie, to jak ping pong....wy wierzycie w swoje kłamstwa a ja wierze w to co jest w Biblii.

Ty co najwyżej wierzysz w swoich siedmiu papieży. Bezkrytycznie. Bez dowodów. Tak po prostu. Wczoraj w stare światło, dzisiaj w "prawdę", jutro w nowe światło. I tak w kółko. Powodzenia w tej Twojej bajce, ja już Cię więcej karmił nie będę :).


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #233 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:17 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?
 Popierając CK masz krew ludzką na rękach i cierpienie ofiar pedofilów.Ciemność nazywasz światłością.Ślepcy uczynili Ciebie ślepym,a mógłbyś przejrzeć gdybyś miał szczere serce.

Oj Fantom, ty chyba tylko na tym forum siedzisz i klepiesz swoje posty.....
Znasz inną religię głoszącą np imię Jehowy ?

M, masz rację, ja wiem, ze Roszada dostarcza wam tu pokarm więc spożywajcie go ile wlezie ;)
Szkoda tylko, ze nawet nie wiecie jak ten wasz bóg ma na imię ;)


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #234 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:18 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?
 Popierając CK masz krew ludzką na rękach i cierpienie ofiar pedofilów.Ciemność nazywasz światłością.Ślepcy uczynili Ciebie ślepym,a mógłbyś przejrzeć gdybyś miał szczere serce.

Fantom, wiesz, że ja mu napisałam o jeziorze ognia (Gehennie) a on uznał, że ja o piekle piszę? :D
Moje zdanie - albo chory, albo idiota, albo po prostu celowo pomija argumenty i trolluje, i jeszcze sobie bezczelnie godzinki policzy, że nam niby "głosi".
I choćby z tego ostatniego powodu ja się zgadzam z Roszadą - moderacja byłaby wskazana, bo jak sobie przypomnę, jak w strugach deszczu czy w zawieji śnieżnej ja wypracowywałam swego czasu godziny głoszenia (wierząc, że robię to dla Boga), a taka kreatura klepie w klawiaturę w ciepełku i sobie to zaliczy, to mnie krew zalewa.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #235 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:21 »
Fantom, wiesz, że ja mu napisałam o jeziorze ognia (Gehennie) a on uznał, że ja o piekle piszę? :D
Moje zdanie - albo chory, albo idiota, albo po prostu celowo pomija argumenty i trolluje, i jeszcze sobie bezczelnie godzinki policzy, że nam niby "głosi".
I choćby z tego ostatniego powodu ja się zgadzam z Roszadą - moderacja byłaby wskazana, bo jak sobie przypomnę, jak w strugach deszczu czy w zawieji śnieżnej ja wypracowywałam swego czasu godziny głoszenia (wierząc, że robię to dla Boga), a taka kreatura klepie w klawiaturę w ciepełku i sobie to zaliczy, to mnie krew zalewa.

Blizna, widać że mocno pobłądziłaś w tych zaspach ;)
Po raz kolejny zero merytoryki. Tylko zaspy i deszcze tym razem . A w kogo teraz wierzysz ? Zdradź swój tajemniczy sekret ? ;)


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #236 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:23 »
Blizna, widać że mocno pobłądziłaś w tych zaspach ;)
Po raz kolejny zero merytoryki. Tylko zaspy i deszcze tym razem . A w kogo teraz wierzysz ? Zdradź swój tajemniczy sekret ? ;)

Nie moja wina, że Ty nie rozumiesz słowa pisanego.
Strażnica tak zryła Ci beret, że nie potrafisz zrozumieć już nic innego.

Art 53 pkt 7 Konstytucji RP
Nikt nie może być obowiązany (...) do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #237 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:26 »
Nie moja wina, że Ty nie rozumiesz słowa pisanego.
Strażnica tak zryła Ci beret, że nie potrafisz zrozumieć już nic innego.

Art 53 pkt 7 Konstytucji RP
Nikt nie może być obowiązany (...) do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

Tobie naprawdę chyba już mylą się rzeczywistości...... obawiam się, że to nie ja mam "zryty beret" ;)


Blizna

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #238 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:28 »
Udowodnij.


Offline Fantom

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #239 dnia: 24 Styczeń, 2017, 20:29 »
Antychryst,daj dowód,że Jezus wybrał niewolnika jakim jest CK.Jak na razie czytam,że to sam niewolnik tak twierdzi, dowodów ''ni ma''.Jaki to dowód,że ktoś sam o sobie powie,że został wybrany przez Boga lub Jezusa?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s