Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu  (Przeczytany 67208 razy)

Offline M

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #165 dnia: 23 Kwiecień, 2017, 23:14 »
A co jest nie tak ze Spodkiem, bo ja chyba nie w temacie? W sensie, że jednak nie w Sosnowcu?

Ze strony KONGRESY na jw.org wynika, że ma być jednak Sosnowiec. Mają nieaktualne dane?
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień, 2017, 23:16 wysłana przez M »


Offline salvat

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #166 dnia: 23 Kwiecień, 2017, 23:23 »
Słyszałem że ma być w Spodku
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Asturia

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #167 dnia: 23 Kwiecień, 2017, 23:58 »
letnie zgromadzenia na 100% mają być w Sosnowcu, wkrótce rozpoczynają się prace przygotowawcze, szukają ochotników, szykują się na letni kongres, informacja jest sprawdzona


Offline salvat

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #168 dnia: 24 Kwiecień, 2017, 00:13 »
No to bardzo dobrze. W razie gdybym musiał jechać.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Startek

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #169 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 19:50 »
Salvat zostań ty lepiej w domu , po co masz sobie truć organizm . Jak  się truć ,  to na działce u Harnasia przy ksieżycówce  i krupniokach z grila .


Offline HARNAŚ

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #170 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 20:04 »
Salvat zostań ty lepiej w domu , po co masz sobie truć organizm . Jak  się truć ,  to na działce u Harnasia przy ksieżycówce  i krupniokach z grila .
U mnie się nie zatrujesz, sprawdzone tematy  8-) Grill to podstawa wieczornych spotkań , tylko krupnioka nie byłbym w stanie zjeść.


Offline Estera

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #171 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 22:02 »
Salvat zostań ty lepiej w domu , po co masz sobie truć organizm . Jak  się truć ,  to na działce u Harnasia przy ksieżycówce  i krupniokach z grila .
  Jakieś smakowite tematy tu się odbywają.
  A HARNAŚ proponuje coś, co nie truje ...
  Dobrze, że to nie ma nic wspólnego z WTS-em.
   ;) ;) ;) ;) ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #172 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 22:17 »
 Wszystko  z WTSem to jest związane , bo jest robione na przekór im .  Harnasiu już lepiej karkówkę i boczek oraz zimne Leszki . A inni niech siedzą na zgromadzeniu i oklaskują Moriska III . Który niczym Mojżesz prowadzi swych wiernych do Strażnicowego raju .


Offline Lechita

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #173 dnia: 26 Kwiecień, 2017, 22:47 »
O rety! Panowie, bracia, Słowianie! Ależ smaka narobiliście mi tymi grilami, karkówkami, piwkiem! A tu wciąż zimno :(     HARNAŚ jakbyś pewnego dnia doszedł do wniosku, że grilla czas zacząć, to ja bardzo chętnie ten...tego...węgiel przywiozę  ;D   I do węgla też coś się znajdzie  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline dziewiatka

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #174 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 01:52 »
wstrętne odstępczuchy robicie mi na złość i wpędzacie w depresję!!!!!!!!!!!!!!! Gril i piwko nie dla mnie.lekarze zabraniają nawet oglądania programów kulinarnych ze względu na wysoki cholesterol.


Offline HARNAŚ

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #175 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 07:35 »
O rety! Panowie, bracia, Słowianie! Ależ smaka narobiliście mi tymi grilami, karkówkami, piwkiem! A tu wciąż zimno :(     HARNAŚ jakbyś pewnego dnia doszedł do wniosku, że grilla czas zacząć, to ja bardzo chętnie ten...tego...węgiel przywiozę  ;D   I do węgla też coś się znajdzie  ;D
U mnie się sezon nie kończy  :) ,grill nawet zimą , prowadzę hurtownię mięsa wędlin i drobiu zatem grubo cały czas  ;D .
 Kiedyś zorganizowaliśmy imprezę dla klientów , to grilla przyciągnęła ciężarówka  ;D a frajda polegała na tym , że zrobiony był w kształcie lokomotywy .
 Innym razem zaprosiłem  prawdziwych górali na pięć dni , umówiłem się , że po zakończonej degustacji mają chodzić po deptaku w Gorzowie w regionalnych strojach, fajne promo i wspomnienia .
Dziewiątka
wstrętne odstępczuchy robicie mi na złość i wpędzacie w depresję!!!!!!!!!!!!!!! Gril i piwko nie dla mnie.lekarze zabraniają nawet oglądania programów kulinarnych ze względu na wysoki cholesterol.
Zrobimy Ci grilla lekkiego ;) . Pamiętaj musisz dbać o linię , musi być gruba i wyrazista ;D ;D
lepiej być szczęśliwym niż ładnym 8-)


Offline Startek

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #176 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 07:47 »
Dziewiątka ale jeśli pójdziesz na zgromadzenie  i posłuchasz Moriska III to zobaczysz jak wzrośnie twój cholesterol . Na dodatek po tych prawdach objawionych bratu Króla , tak podniesie się twoje ciśnienie że hej . Z uwagi na twój cholesterol zaserwujemy rybkę z ksieżycówką  zawsze o wiele zdrowsze to niż prawdy  Moriska III .  Harnasiu czy ten twój grill był po twoim wykluczeniu czy przed ,  bo myślę że to z tego powodu się na ciebie straszni z boru uwzięli że reklamowałeś swoją firmę , a górale nie nosili tablic z  niebieskim logo Jw.org . Na grillu nie było też strasznych z boru by czuwali nad wszystkim.


Offline HARNAŚ

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #177 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 08:12 »
. Na grillu nie było też strasznych z boru by czuwali nad wszystkim.
W sumie to szkoda , może by się chłopaki trochę wyluzowali przy piwku , a wiadomo za darmochę to i ocet słodki :)


Offline Lechita

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #178 dnia: 27 Kwiecień, 2017, 13:17 »
wstrętne odstępczuchy robicie mi na złość i wpędzacie w depresję!!!!!!!!!!!!!!! Gril i piwko nie dla mnie.lekarze zabraniają nawet oglądania programów kulinarnych ze względu na wysoki cholesterol.

dziewiatka , cholesterolem się nie przejmuj, posłuchaj co o tym medycznym przekręcie mówi np. dr. Zięba
A potem chyc na grilla  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: AKTUALNE wieści ... OD WYBUDZONYCH ... z zebrań, zgromadzeń i terenu
« Odpowiedź #179 dnia: 28 Kwiecień, 2017, 19:08 »
   Wiecie co, miałam kilka telefonów od pewnych niespodziewanych osób.
   A nawet jedną "niby" troskliwo-towarzyską wizytkę.
   Nie, nie, broń Boże, nie byli to starsi zboru, oni to narazie się mną nie interesują.
    ;D ;D ;D ;D ;D
   I właściwie zainteresowanie tych osób, ograniczyło się głównie do jednego:
   Dlaczego nie chodzę na zebrania, świętego kanału podawczego, najzdrowszego duchowego pokarmu?
    :'( :'( :'( :'( :'(
   Nie: Jak sobie radzę? Jak się czuję? Czy może czegoś potrzebuję? Jak zdrowie? Jak? ... jak? ... jak?
   Nie, nie.
   Tylko, ze powinnam być na zebraniach, bo zbliża się wielki ucisk.
   A na dowód tego, oczywiście koronny dowód.
   "A słyszałaś, że braci zdelegalizowali w Rosji?"
   I pioruny na prawosławie i ich duchownych.
   Pomyślałam sobie w tym momencie, że napewno szybciej miałam tę informację, niż ty, bracie, siostro.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.