Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7363 razy)

Offline Janek88

Witam
« dnia: 13 Styczeń, 2017, 16:10 »
To jest mój pierwszy wpis. Pomyślalem, ze fajnie jest czytac Wasze wypowiedzi w tematach najróżniejszych ;)
jestem ciekaw czy jest ktos ze stolicy lub jej okolic?
Pozdrawiam serdecznie!
J


Offline Szear-Jaszub

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń, 2017, 16:17 »
Witaj na forum. Z okolic Wawy są szpiedzy z Nadarzyna
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Styczeń, 2017, 16:20 »
Witaj wśród nas. Czuj się tutaj jak najlepiej. A z okolic W-wy jest kilku. Zobacz na mapce ex-ów.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Janek88

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Styczeń, 2017, 16:22 »
Witaj na forum. Z okolic Wawy są szpiedzy z Nadarzyna
No wiesz. :) Ano, ale Nadarzyn to jednak nie Warszawa. Pytałem z czystej ciekawości gdzie jest najwięcej wybudzonych.
A może w takim razie zapytam - ktoś z Nadarzyna? :)))
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2017, 16:36 wysłana przez Janek88 »


Offline Martin

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Styczeń, 2017, 16:32 »
Witaj Janku! :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń, 2017, 17:34 »
Witaj!
Ale z Gdańska, trzeciej czy czwartej stolicy. :)
Pewnie stolica Solidarności, bo biuro krajowe u nas. ;)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń, 2017, 17:59 »
Są z okolic Warszawy, choć się kryją. Sam takich znam.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń, 2017, 20:49 »
 Witaj Janku, Ciebie też fajnie będzie poczytać. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Janek88

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń, 2017, 23:52 »
Bardzo dziękuję Wam kochani za przywitanie. Nie sądzę abym wniósł coś konkretnie do dyskusji ponieważ nie jestem ani ex ani zainteresowanym. Ot, ciekawa strona. Poziom wypowiedzi jakże wyższy niż na innych forach tego typu. Zastnawiam się tylko czemu nie używacie nazwisk i imion. To bardzo by Was uwiarygodniło i Wasza misja (bo tak postrzegam po większości wypowiedzi na tym forum) miała by bardziej zdecydowany i realny kształt. W tej chwili mam wrażenie, że wszystko kryje się jakoś tak za mgłą tajemnicy. "Jacyś" ludzie, "jakieś sprawy"... nie zrozumcie mnie źle. Aby był skutek to musi być uderzenie, realna siła. W tej chwili większośc to anonimowi rozmówcy. Skąd inni mają wiedzieć, że Nick1 był ŚJ, a Nickowa2 jest kimś na kogo opinii na temat Organizacji można polegać?
Co o tym sądzicie?


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Styczeń, 2017, 00:05 »
  Ta mgła tajemnicy, niestety, jest potrzebna w niektórych szczególnych wypadkach.
  Wielu tu, są oficjalnie świadkami i nie mogą się ujawnić z różnych powodów.
  A wielu działa tak, że dzięki nim, mamy tu np., poufne listy i inną korespondencję.
  Gdyby ci ludzie nie byli w zborach jeszcze "ukryci", nie byłoby dostępu do tego typu korespondencji.
  Innych trzymają przeróżne sprawy osobiste, przyczyn jest tyle, ilu prawie ludzi ...

  Ale witam Cie serdecznie tu, w naszym towarzystwie.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Janek88

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Styczeń, 2017, 00:32 »
  Ta mgła tajemnicy, niestety, jest potrzebna w niektórych szczególnych wypadkach.
Rozumiem. Ale przypadki są "niektóre". A jak się dobrze zdążyłem zorientować to część piszących tu osób to nie ex ani nie obecni ŚJ.

  Gdyby ci ludzie nie byli w zborach jeszcze "ukryci", nie byłoby dostępu do tego typu korespondencji.
Zgadza się.

  Ale witam Cie serdecznie tu, w naszym towarzystwie.
;)


Offline Exodus

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Styczeń, 2017, 00:44 »
Bardzo dziękuję Wam kochani za przywitanie. Nie sądzę abym wniósł coś konkretnie do dyskusji ponieważ nie jestem ani ex ani zainteresowanym. Ot, ciekawa strona. Poziom wypowiedzi jakże wyższy niż na innych forach tego typu. Zastnawiam się tylko czemu nie używacie nazwisk i imion. To bardzo by Was uwiarygodniło i Wasza misja (bo tak postrzegam po większości wypowiedzi na tym forum) miała by bardziej zdecydowany i realny kształt. W tej chwili mam wrażenie, że wszystko kryje się jakoś tak za mgłą tajemnicy. "Jacyś" ludzie, "jakieś sprawy"... nie zrozumcie mnie źle. Aby był skutek to musi być uderzenie, realna siła. W tej chwili większośc to anonimowi rozmówcy. Skąd inni mają wiedzieć, że Nick1 był ŚJ, a Nickowa2 jest kimś na kogo opinii na temat Organizacji można polegać?
Co o tym sądzicie?

 WitajJanek88
 Ot, ciekawa strona. Poziom wypowiedzi jakże wyższy niż na innych forach tego typu. Zastanawiam się tylko czemu nie używacie nazwisk i imion.
  Hmm... Jakby odpowiedzieć ? Zgadzam się z Tobą w kwestii 1 zdania. Co do drugiego zapytam, czemu lub dlaczego poszedłeś w nasze ślady i nie  przedstawiłeś się z Imienia i Nazwiska skoro jak sam napisałeś - Nie  jestem ani ex ani zainteresowanym?  :)
  Gdybyś się choć otarł o ''światło prawdy'' pewnie byś wiedział dlaczego. A tak ...? Ale mimo wszystko fajnie,że i takie osoby jak Ty- postronne potrafią w sposób uczciwy ( i bez cukru ) ocenić nasze Forum i jego poziom.
Co do - Skąd inni mają wiedzieć, że Nick1 był ŚJ, a Nickowa2 jest kimś na kogo opinii na temat Organizacji można polegać?
 Nie wiem jak inni ? Ja wiem - z wykopalisk. ;D
 A teraz raz jeszcze witam i ja Ciebie - naprawdę serdecznie.
 
 


Offline Janek88

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Styczeń, 2017, 00:52 »
Nie wiem jak inni ? Ja wiem - z wykopalisk. ;D
 A teraz raz jeszcze witam i ja Ciebie - naprawdę serdecznie.
Witaj Exodisie (odmienia się?!). Nie ma problemu. Mam na imię Janek, a nazwisko... gdy zauważylem, że to same anonimy to tak jakoś wyszło iż i ja nie decydowałem się podawać detali na swój temat. Ale imię jest prawdziwe. W przeciwieństwie do Twojego nicka (wybacz, to nie sarkazm!).
To prawda - są ludzie z poza "układu" którzy po prostu przyglądają się, oceniają, wynoszą wnioski. Niektórzy donoszą, a inni nie.
Tak po prawdzie to o forum dowiedziałem się z jakiejś strony z komentarzami na You Tube. Nie pamiętam już pod którym filmem był link.
Tymczasem zamieniam się w słup soli lecz tylko (jakże odmienne do żony Lota) na jakiś czas. :)


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Styczeń, 2017, 00:58 »
  A dlaczego zamieniasz się w słup soli?
   :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Janek88

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Styczeń, 2017, 01:11 »
  A dlaczego zamieniasz się w słup soli?
   :D :D :D
Tak jakoś mi pszyszło do głowy. :) Obejrzałem się. hihi