Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7365 razy)

Offline Krystian

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Styczeń, 2017, 01:20 »
Witaj Janku
Ja też mam prawdziwe imie nie tylko tutaj.
Wpadnij czasem na to forum

http://dyskusjebiblijne.info.pl/index.php
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Styczeń, 2017, 01:27 »
Tak jakoś mi pszyszło do głowy. :) Obejrzałem się. hihi
  Słup soli kojarzy się z zaniemówieniem, a tu się jest po to, żeby rozmawiać.
                                     Dlatego zapytałam cię o niego.
  Jak sama nazwa wskazuje, to jest "forum dyskusyjne" więc jakby milczenie, niewskazane.

   :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Krystian

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Styczeń, 2017, 01:41 »
Jak sama nazwa wskazuje, to jest "forum dyskusyjne" więc jakby milczenie, niewskazane.

Nie każdy user jest tak elokwentny jak Ty Estero :D :D :D
Dlatego raczej woli czytać niż pisać np. Ja :D :D :D
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Styczeń, 2017, 20:10 »
Chociaż nie chcemy nikomu z automatu przypisywać złych pobudek, to jako administrator mam obowiązek zalecić ostrożność w osobistym kontaktowaniu się z nowo zarejestrowanymi użytkownikami, szczególnie jeśli ktoś nadal pozostaje w zborze i nie chce być namierzony. Użytkownik Janek88 z jakiegoś powodu korzysta z sieci Tor przez co jego adres IP i prawdziwa lokalizacja są przed nami ukryte. Nie twierdzę że świadczy to o złych zamiarach, wiele ludzi korzysta z tej sieci po prostu ze względu na zwiększoną prywatność, ale mimo wszystko zalecam ostrożność :).


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Styczeń, 2017, 22:10 »
Chociaż nie chcemy nikomu z automatu przypisywać złych pobudek, to jako administrator mam obowiązek zalecić ostrożność w osobistym kontaktowaniu się z nowo zarejestrowanymi użytkownikami, szczególnie jeśli ktoś nadal pozostaje w zborze i nie chce być namierzony. Użytkownik Janek88 z jakiegoś powodu korzysta z sieci Tor przez co jego adres IP i prawdziwa lokalizacja są przed nami ukryte. Nie twierdzę że świadczy to o złych zamiarach, wiele ludzi korzysta z tej sieci po prostu ze względu na zwiększoną prywatność, ale mimo wszystko zalecam ostrożność :).
                    PRZYPOMNIEĆ NIGDY NIE ZAWADZI.
  Tym bardziej, że co rusz grono osób się jednak powiększa na forum i przychodzą co rusz to nowi ...
  Którzy nie mają pojęcia, na co może kogoś być stać i z jakich pobudek ktoś się loguje.

  Myślę M, że to co napisałeś nie powinno nikogo ani obrazić ani poruszyć jakoś negatywnie.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Styczeń, 2017, 14:38 »
Chociaż nie chcemy nikomu z automatu przypisywać złych pobudek, to jako administrator mam obowiązek zalecić ostrożność w osobistym kontaktowaniu się z nowo zarejestrowanymi użytkownikami, szczególnie jeśli ktoś nadal pozostaje w zborze i nie chce być namierzony. Użytkownik Janek88 z jakiegoś powodu korzysta z sieci Tor przez co jego adres IP i prawdziwa lokalizacja są przed nami ukryte. Nie twierdzę że świadczy to o złych zamiarach, wiele ludzi korzysta z tej sieci po prostu ze względu na zwiększoną prywatność, ale mimo wszystko zalecam ostrożność :).
  https://swiadkowiejehowywpolsce.org/mam-pytanie/chcialbym-zobaczyc-zebranie-na-zywo/
  Ciekawe wnioski można wyciągnąć po głębszym przeanalizowaniu tego wątku.

  A tu, na forum byli już tacy, co tylko, niestety ... chcieli wyciągnąć dane personalne.
  I jeśli to nie jest ani ex, ani zainteresowany, jak sam o sobie pisze Janek88, to skąd zafrapowanie o Nadarzyn?
  Taki przeciętny człowiek, nie ma pojęcia, z czym się wiąże dla świadków Jehowy ta nazwa.
  Ciekawe, ciekawe ... i bardzo zastanawiające ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Styczeń, 2017, 15:13 »
  https://swiadkowiejehowywpolsce.org/mam-pytanie/chcialbym-zobaczyc-zebranie-na-zywo/
  Ciekawe wnioski można wyciągnąć po głębszym przeanalizowaniu tego wątku.

  A tu, na forum byli już tacy, co tylko, niestety ... chcieli wyciągnąć dane personalne.
  I jeśli to nie jest ani ex, ani zainteresowany, jak sam o sobie pisze Janek88, to skąd zafrapowanie o Nadarzyn?
  Taki przeciętny człowiek, nie ma pojęcia, z czym się wiąże dla świadków Jehowy ta nazwa.
  Ciekawe, ciekawe ... i bardzo zastanawiające ...
Mam identyczne odczucia.
A już określenie "Nie szukam oficjalnego kanału łączności " którego używa w tamtym wątku naprawdę bardzo wiele mówi.
NIGDY I U NIKOGO nie będącego ŚJ nie słyszałem takich słów, za to wśród ŚJ często.
To taka ich nowomowa, nie spotykana poza organizacją.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Styczeń, 2017, 15:28 »
Mam identyczne odczucia.
A już określenie "Nie szukam oficjalnego kanału łączności " którego używa w tamtym wątku naprawdę bardzo wiele mówi.
NIGDY I U NIKOGO nie będącego ŚJ nie słyszałem takich słów, za to wśród ŚJ często.
To taka ich nowomowa, nie spotykana poza organizacją.
  Ciekawe też jest to, że jak wysłałam informację filmową o aferze pedofilskiej z Australii, z ikoną filmu ... ( post z godz. 1:48)
  Nie było absolutnie żadnego odniesienia się do tej informacji, ani do linku załączonego pod tym postem do innych informacji z forum.
  Chociaż nasz nowy forumowicz swoją aktywność zakończył dopiero o godz. 2:05 ...

  Skoro wcześniej deklarował się, że "poszpera w sieci", to przynajmniej wypadało by podziękować za gotowy materiał,
  bez tracenia czasu na wyszukiwanie informacji, a jednak nie zrobił tego, choć zwykła uprzejmość by to jakby dyktowała ...
  Bardzo ciekawe ... i też dające, dla mnie osobiście, do myślenia ...
  Miał na to aż 17 minut ...
 
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2017, 15:34 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Styczeń, 2017, 22:31 »
Jak sama nazwa wskazuje, to jest "forum dyskusyjne" więc jakby milczenie, niewskazane.
Nie każdy user jest tak elokwentny jak Ty Estero :D :D :D
Dlatego raczej woli czytać niż pisać np. Ja :D :D :D
  Cieszę się, Krystianie, że tak to oceniasz. Miło mi.
  Chociaż, moim zdaniem, wielu tu, na forum, również świeci dobrym smakiem i poziomem prowadzonej dyskusji.
  I może działać zachęcająco na tych, co tak jak Ty, mniej piszą.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


GROM

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Styczeń, 2017, 06:48 »
Facet zwczajnie węszy i klei głupa ... Na tajniaka się nie nadaje. Tak janek88 hcwd !!! Z przytupem :-)


Offline zenobia

Odp: Witam
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Styczeń, 2017, 12:24 »
Mowiac delikatnie - wyglupil sie .


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Styczeń, 2017, 12:47 »
  A JA, CIEKAWA JESTEM, CZY JESZCZE SIĘ ODEZWIE?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


GROM

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Styczeń, 2017, 12:51 »
Chyba już wie że został zdemaskowany ...


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Styczeń, 2017, 18:07 »
Chyba już wie że został zdemaskowany ...

Myślisz, że załapał?


Offline Estera

Odp: Witam
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Styczeń, 2017, 18:20 »
Myślisz, że załapał?
  Być może załapał  ;D ;D ;D bo jakoś zamilkł ...
  A powinien, jakby zabrać głos w swojej obronie ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.