Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych  (Przeczytany 8390 razy)

Offline Estera

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Luty, 2017, 23:11 »
Gorzej jak się za to przestępstwo wsadzi niewinnego, o co w naszym kochanym kraju nietrudno...
   Ale na ogół, z tego co słyszałam, więźniowie orientują się, kto za co siedzi.
   Pedofile i przemocowcy rodzinni, mają w więzieniu przesr **** ne.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline CEGŁA

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Luty, 2017, 23:17 »
Gorzej jak się za to przestępstwo wsadzi niewinnego, o co w naszym kochanym kraju nietrudno...

Dla tego jest reguła dwóch Świadków.    ----> To taki żart    ;D


Żart Ciała Przekierowniczego - -  za 10 lat powiedzą że jest nowe światło a w regule dwóch świadków to chodziło o coś innego.
« Ostatnia zmiana: 05 Luty, 2017, 23:23 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Luty, 2017, 23:26 »
   Ale na ogół, z tego co słyszałam, więźniowie orientują się, kto za co siedzi.
   Pedofile i przemocowcy rodzinni, mają w więzieniu przesr **** ne.


Nie zrozumiałaś.


Offline Estera

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Luty, 2017, 23:41 »
Nie zrozumiałaś.
   Zrozumiałam, Gorszycielu. O niewinnym, klawisz nie rozpowie, że to pedofil.
   Chyba, że urządza jakąś własną krucjatę na więźniu.
   Rozmawiałam z takimi, co w więzieniu siedzieli, trochę mi mówili, jak w tych kwestiach sprawy wyglądają.
   A niewinni i owszem, trafiają do więzień i to jest przykre, że tak jest.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Overthinker

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Luty, 2017, 23:48 »
Żart Ciała Przekierowniczego - -  za 10 lat powiedzą że jest nowe światło a w regule dwóch świadków to chodziło o coś innego.
Zmienią zasady, kiedy nie będą mieli innego wyjścia. Na ich miejscu już dawno schowałbym dumę, przyznał się do błędów i zmienił wytyczne na bardziej chroniące ofiary zwyrodnialców. No ale ważniejsze 'dobre imię Jehowy' niż życie dorastających dzieci.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline CEGŁA

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Luty, 2017, 00:01 »
Zmienią zasady, kiedy nie będą mieli innego wyjścia. Na ich miejscu już dawno schowałbym dumę, przyznał się do błędów i zmienił wytyczne na bardziej chroniące ofiary zwyrodnialców. No ale ważniejsze 'dobre imię Jehowy' niż życie dorastających dzieci.

Masz rację, tak mogą zrobić. Zrobili tak z tematem "tego pokolenia". Gdy pokolenie 1914 wymarło musieli coś wymyślić i zmienili światło.

I zgadzam się, przyznałaby się do błędu większość szczerych ludzi. Jednak oni nie mogą tak zrobić, bo okazało by się że się mylą i każdą ich "prawdę" można zakwestionować. Nie szkodzi, że piszą iż są omylni i popełniają błędy, a także nie są natchnieni. Oni nie mogą przyznać się po prostu do konkretnego błędu, bo wtedy okażę się że źle zarządzają i Bóg nie mógł i nie może nimi kierować. A tak trzymają owieczki w hipnotycznym przeświadczeniu, że chociaż są tylko ludźmi i są omylni to i tak posługuje się nimi sam Bóg.

Po to jest "Nowe Światło" - nowe zrozumienie.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2017, 00:04 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Luty, 2017, 00:52 »
   Zrozumiałam, Gorszycielu. O niewinnym, klawisz nie rozpowie, że to pedofil.
   Chyba, że urządza jakąś własną krucjatę na więźniu.
   Rozmawiałam z takimi, co w więzieniu siedzieli, trochę mi mówili, jak w tych kwestiach sprawy wyglądają.
   A niewinni i owszem, trafiają do więzień i to jest przykre, że tak jest.


Myślisz, że klawisz wie lepiej od sędziego, że dany człowiek, wsadzony do więzienia za pedofilię, jest niewinny? Zobacz sobie tutaj: http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/7273255,pedofil-zboczeniec-bestia-tak-nazywali-go-inni-skazani-okazal-sie-niewinny,id,t.html
Spraw takich jest bardzo wiele. Jak myślicie: czy „lepiej skazać stu niewinnych, byle tylko nie uszedł sprawiedliwości jeden winny” czy też „lepiej wypuścić stu winnych, byle nie skrzywdzić pochopnie jednego niewinnego”?
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2017, 00:55 wysłana przez Gorszyciel »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Luty, 2017, 00:57 »
Myślisz, że klawisz wie lepiej od sędziego, że dany człowiek, wsadzony do więzienia za pedofilię, jest niewinny? Zobacz sobie tutaj: http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/7273255,pedofil-zboczeniec-bestia-tak-nazywali-go-inni-skazani-okazal-sie-niewinny,id,t.html
Spraw takich jest bardzo wiele. Jak myślicie: czy „lepiej skazać stu niewinnych, byle tylko nie uszedł sprawiedliwości jeden winny” czy też „lepiej wypuścić stu winnych, byle nie skrzywdzić pochopnie jednego niewinnego”?

Jakimś cudem udało mi się dwa razy polubić twój post :D

Miałem nie komentować, ale muszę:
Zrozumiałam, Gorszycielu. O niewinnym, klawisz nie rozpowie, że to pedofil.

Nie zrozumiałaś. Kompletnie. Przykro.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2017, 01:04 wysłana przez KaiserSoze »


Offline Estera

Odp: Molestowanie seksualne w mediach hiszpańskojęzycznych
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Luty, 2017, 01:11 »
Myślisz, że klawisz wie lepiej od sędziego, że dany człowiek, wsadzony do więzienia za pedofilię, jest niewinny? Zobacz sobie tutaj: http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/7273255,pedofil-zboczeniec-bestia-tak-nazywali-go-inni-skazani-okazal-sie-niewinny,id,t.html
Spraw takich jest bardzo wiele. Jak myślicie: czy „lepiej skazać stu niewinnych, byle tylko nie uszedł sprawiedliwości jeden winny” czy też „lepiej wypuścić stu winnych, byle nie skrzywdzić pochopnie jednego niewinnego”?
   Wcale nie zaprzeczam temu, że niewinni również trafiają do więzienia.
   Zdarzają się takie przypadki.
   I to jasno wynika z mojego, cytowanego przez Ciebie, komentarza.
   Klawisz nie wie lepiej od sędziego, klawisz może słyszeć z jakim wyrokiem ktoś trafia do niego.
   Jestem zdania, że do więzienia powinni trafiać winni ludzie.
   Ale jest jak jest. Trafia przestępca i trafia niewinny.
   I chyba z tym faktem nikt nie będzie dyskutował i tak jest nie tylko w Polsce.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.