Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94634 razy)

Offline HARNAŚ

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #255 dnia: 23 Grudzień, 2018, 16:41 »
W tym wieku to już nie ma znaczenia co siadło ,każdy organ mógł.


Offline bernard

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #256 dnia: 23 Grudzień, 2018, 18:00 »
Był u mnie ostatnio na obsłudze. Jest na obwodzie gdzieś koło Chełma. Nadal wygląda jak więzień Auschwitz, nadal nie jest na żadnej diecie, nadal potrafi grać na emocjach, nadal wygaduje głupoty w wykładach. Co chcesz wiedzieć więcej?  :)
Tego Chełma w lubelskim?


Offline Martin

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #257 dnia: 23 Grudzień, 2018, 18:20 »
Tego Chełma w lubelskim?
Tak. Jest tam obwodowym. A jego wygląd jest ponoć głównie kwestią genów. Na żadnego raka nie chorował i za specjalnie się diet nie trzymał.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #258 dnia: 23 Grudzień, 2018, 18:26 »
Tak. Jest tam obwodowym. A jego wygląd jest ponoć głównie kwestią genów. Na żadnego raka nie chorował i za specjalnie się diet nie trzymał.
[/b][/size]
Czyli ta dieta to ściema. A ma żonę? Tamta pionierka z mojego zboru długo nie mogła się pozbierać po odrzuceniu. Obecnie jest starą panną. Nawet parę lat temu byłem z nią na weselu jako zapchaj dziura. Ale nie chciała się ze mną bawić pomimo jej zaproszenia.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline bernard

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #259 dnia: 23 Grudzień, 2018, 18:53 »
Tak. Jest tam obwodowym. A jego wygląd jest ponoć głównie kwestią genów. Na żadnego raka nie chorował i za specjalnie się diet nie trzymał.
A wcześniej gdzie ,,pracował " ?


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #260 dnia: 23 Grudzień, 2018, 19:20 »
RODO nie dotyczy zmarłych - jak on miał na nazwisko?
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Martin

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #261 dnia: 24 Grudzień, 2018, 15:01 »

Czyli ta dieta to ściema. A ma żonę? Tamta pionierka z mojego zboru długo nie mogła się pozbierać po odrzuceniu. Obecnie jest starą panną. Nawet parę lat temu byłem z nią na weselu jako zapchaj dziura. Ale nie chciała się ze mną bawić pomimo jej zaproszenia.
Ma żonę. I nic już więcej o nim nie powiem, bo już nic więcej nie wiem.  :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


puma

  • Gość
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #262 dnia: 24 Grudzień, 2018, 15:15 »
Hej jeśli jest tu ktoś z Lublina to poprosze o wiadomość prywatną:) dziękuje bardzo :)


Offline Thimon

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #263 dnia: 26 Grudzień, 2018, 14:44 »
Bartkowski - 10 - najcieplej i najmilej wspominam, być może dlatego żem gówniarz był za jego rządów, ale wspominam go cieplo
Kośka - 8 - slabo pamiętam ale wspominam nawet dobrze
Torżewik - 8, znany jako Marian Twarożek, z klubem siostr w wieku gimnazjalnym piszacymi listy do Nadarzyna aby go nie przenosić xD, wykładowca na moim KSP, później zesłany na pioniera specjalnego jeśli się nie mylę
Kańtoch - 6sympatyczny, wykładowca nr 2 z KSP
Filus - 2, ten mnie zaczął wybudzać, nie żyje, chyba sepsa, niemniej jestem mu wdzięczny za krecią robote wzgledem zboru i wielkie zasługi względem mnie, za jego kadencji wypadłem z usługiwania
Morawiec (Morawiecki?) - 9, też okręgowy, taki showman, na pewno ktos go kojarzy ;) z nim miałem punkt (czytanie biblii) w Malborku jak nasz zbór miał szkołę, jajcarz, na niego starsi sie powoływali że szkicu tak mocno trzymać sie nie trzeba, wszak sam okregowy tych rad nie stosuje
Zdeb - 5, taki nijaki, choć sympatyczny
Radwan - 7 - nawet  ok
Breszke (?) - 2 - najnudniejszy mówca obwodowy ever xD ale tylko zza mównicy, w kulisach nawet spoko
Prorok i Paliwoda znam tylko z widzenia za słabo żeby wystawić notę.

Połowę z nich miałem u siebie na kwaterze, znam nie tylko z sali ale tez z kulisów przygotowywań zgromadzeń no i KSP

Być może kogoś pominąłem ale nie chce mi się wracać myślami w tak odległe czasy


A jeszcze Jordan był ale go to kompletnie nie pamiętam, pierwsze nazwisko jakie kojarzę w rubryce NO


Torżewik był w moim zborze pionierem specjalnym :D Stuiował ze mną "biblię". :) Miło człowieka wspominam, inteligentny, zdrowy facet otaczał się młodymi pionierkami ;)


Offline Roszada

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #264 dnia: 26 Grudzień, 2018, 14:46 »

Torżewik był w moim zborze pionierem specjalnym :D Stuiował ze mną "biblię". :) Miło człowieka wspominam, inteligentny, zdrowy facet otaczał się młodymi pionierkami ;)
Witaj!
No widzisz, że znajdziesz u nas kumpli, starych i nowych. :)


Offline wrzesien

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #265 dnia: 26 Grudzień, 2018, 15:37 »



Torżewik był w moim zborze pionierem specjalnym :D Stuiował ze mną "biblię". :) Miło człowieka wspominam, inteligentny, zdrowy facet otaczał się młodymi pionierkami ;)

To wiem skąd jesteś :D pozdrawiam.




Był jeszcze jeden co lubiał wypić i nawet za to wyleciał chyba z rydwanu obwodowych. Lekko przy kości wokularach, przypomnę sobie to napiszę.

Chodzi Ci i Kozarzewskiego? Nie żyje już.


Offline hello_him

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #266 dnia: 26 Grudzień, 2018, 20:09 »
O zgadza się Kozarzewski. Pamietam jak kiedyś zaliczyłem wtopę na spotkaniu starszych. Kozarzewski przyszedł z podkrążonymi oczami ze względu na jakąś alergię. Ja sobie zażartowałem ze „tak to jest jak się pije alkohol niewiadomego pochodzenia”. Jakie było moje zdziwienie gdy się dużo później dowiedziałem, ze faktycznie chlopina miał problem z alkoholem i chyba tez z tego powodu wyleciał.


Offline Helleboris

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #267 dnia: 26 Grudzień, 2018, 20:21 »
Kozarzewski był spoko. Taka uśmiechnięta kuleczka. Miał problem z żoną. Chorowała na depresję, fobię społeczną i tym podobne.
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline Martin

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #268 dnia: 26 Grudzień, 2018, 22:47 »
Chodzi Ci i Kozarzewskiego? Nie żyje już.
Kurczę, Kozarzewskiego nie ma już na tym świecie? Szkoda, jako jednego z niewielu obwodowych naprawdę go lubiłem. Był inteligentny, "wyluzowany" i miał świetne poczucie humoru. Chyba był też wykluczony później, przynajmniej jakiś czas. Kilka razy był u nas na obiedzie w domu.
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline humble

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #269 dnia: 26 Grudzień, 2018, 23:35 »
Edwin kto go zna ,(byl nadzorca okregu ,nie pamietam jak to bylo kiedys ,ale chyba Zielona Gora,)I Renie ,jego zona fajni ludzie ,starsi juz.Kiedys nasze rodziny bardzo sie przyjaznily..

Nikt zdaje sie nie wspomnial Antoniego ,,pamietam  ze moja ciotka na niego leciala.Przyjezdzal dosc czesto.U nas tez wiekszosc pionierow i obwodowych nocowala,bo tata byl przewodniczacym.Ale nie pamietam nazwisk.Z imienia to Grzegorza,taki z wasem ,czarne wlosy  kawaler,wtedy byl po 30 chyba,ale to bylo ponad 20 lat temu.Troszke jakby ceplenil wymawiajac sz i cz.Pamietam tyle,ze troche z nim zamieszania mieli,no ale zawsze tak bylo kiedy obwodowi sie pojawiali.Jeden mieszal wiecej inny mniej.

Mialam to szczescie w nieszczesciu,ze dane mi bylo widziec calkiem sporo rzeczy od podszewki.Pamietam te namietne dysputy,nasluchalam sie po nocach,kiedy mysleli ze spie!To miedzy innymi doprowadzilo mnie do momentu ,w ktorym jestem teraz.

Stanislaw,byl u nas obwodowym jakies 30 lat temu,mala bylam wtedy.falowane wlosy, mile go wspominam,inni tez ,ale byl wowczas kolo 60 zmarl niedlugo potem

A Tak bardziej z nowozytnych czasow ok.13 lat temu,to pamietam malzenstwo ona Agnieszka,a moze Iza? ,czarne wlosy taka w sumie rowna babka,on nie pamietam imienia nawet,taki chyba sluzbista troche.Nic po za tym ,mila para ogolnie.

« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień, 2018, 00:38 wysłana przez humble »