Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witajcie!!!  (Przeczytany 2829 razy)

Offline jarek_jareczny

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 10
  • Polubień: 33
  • Istnieć nie znaczy żyć!!!
Witajcie!!!
« dnia: 19 Listopad, 2016, 20:32 »
Hey. Postanowiłem się zarejestrować. Oficjalnie jestem jeszcze SJ choć od ponad 3 lat nieczynnym. Wybudzam się w sumie od 4 lat ale dopiero po Australii nastąpił punkt kulminacyjny. Na razie tyle. Może potem więcej:)
Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie."


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:40 »
Witaj wśród nas  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:41 »
Witaj  :)
...


Offline Roszada

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:44 »
Witaj!
Wreszcie ktoś do góry nogami dla nas, z Australii. :)
Pewnie na kangurze przyleciałeś do nas. ;)
Kiedyś był film: Żona dla Australijczyka, a tu Ty na polskim forum. ;D


Offline Julita

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:46 »
Miło poznać :)
Czuj sie tu dobrze.
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline Światus

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:50 »
Cześć i czołem  :)

Witaj!
Wreszcie ktoś do góry nogami dla nas, z Australii. :)
Pewnie na kangurze przyleciałeś do nas. ;)
Kiedyś był film: Żona dla Australijczyka, a tu Ty na polskim forum. ;D

Był też Tomek w krainie kanguró  ;D
A pytanie brzmi; Roszada, poznałeś, że człowiek z Australii po "Hey"?  ;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad, 2016, 20:57 »
Cześć i czołem  :)

Był też Tomek w krainie kanguró  ;D
A pytanie brzmi; Roszada, poznałeś, że człowiek z Australii po "Hey"?  ;)
Ale dałem plamę, że Hey. :)
Już nie będę moderował, niech się inni pośmieją, jak mądrze czytam posty. ;D
Tak to jest jak człek nowe zakłada, wita innych i jeszcze artykuł pisze. :-\


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad, 2016, 21:19 »
Witaj wśród nas :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Estera

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad, 2016, 21:20 »
Hey. Postanowiłem się zarejestrować. Oficjalnie jestem jeszcze SJ choć od ponad 3 lat nieczynnym. Wybudzam się w sumie od 4 lat ale dopiero po Australii nastąpił punkt kulminacyjny. Na razie tyle. Może potem więcej:)
     Witaj jarku_jareczny ... widzę że Australia mocno podziałała na wielu ...
     Ja również jestem z tych, których właśnie ta afera obudziła ...
     Witam Cię ... jesteś na właściwym miejscu , pozdrawiam
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline jarek_jareczny

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 10
  • Polubień: 33
  • Istnieć nie znaczy żyć!!!
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad, 2016, 21:31 »
Hey. Coś więcej o sobie.
Jestem wychowywany w SJ od dziecka. Moi rodzice są "gorliwymi" SJ. Tata jest starszym zboru (w głebi duszy czuje że wie że coś w tej religii wtf ale jednak manipulacja WTS bierze góre nad jego umysłem) a mama taki troche "moher"( jak jej powiedziałem o przesluchanich w Australii powiedziała: "to jest sfałszowane"). Ze strony ojaca tylko on jest ŚJ a ma siedem sióstr - mało sie znamy, w sumie od kilkunastu lat nikogo z rodziny nie widziałem (bardzo nad tym ubolewam, tyle kuzynostwa). Ze strony mamy  też tylko Ona jest ŚJ.  Tyle o rodzicach ( w sumie mogłbym napisać osobny wątek o nich tzn.: jacy są naprawde). Ja obecnie mam 31 lat,mam żone i córkę. Żona też jest ŚJ (jeszcze:)) (jak to Ona mówi: dawno temu juz wiedziała że to sekta:)), wychowywana w rodzinie podzielonej - mama ŚJ, tata niewierzący, siostra ŚJ.
Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad, 2016, 21:32 »
Hey. Postanowiłem się zarejestrować. Oficjalnie jestem jeszcze SJ choć od ponad 3 lat nieczynnym. Wybudzam się w sumie od 4 lat ale dopiero po Australii nastąpił punkt kulminacyjny. Na razie tyle. Może potem więcej:)

brawo, brawo!!


Offline jarek_jareczny

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 10
  • Polubień: 33
  • Istnieć nie znaczy żyć!!!
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad, 2016, 21:51 »
Obecnie wraz żona czujemy sie kompletnie wybudzeni. Próbujemy też wybudzać najbliższą rodzinę. Najbardziej udało się nam z mamą mojej żony (tzn. zaczeła samodzielnie myśleć, sprawdzać i czytać jak się rzeczy mają).Cały czas utrzymuje z nami normalne kontakty. Siejemy też u rodziny mojej szwagierki choc tam jest trudniej (u nich blędy CK to czynnik ludzki itp itd. ale juz niedługo jesli to jest wolą Ojca wierze mocno że sie przebudzą). Oni też utrzymują z nami normalne kontakty. Najgorzej z moimi rodzicami i moim bratem. U nich wts wyrył takie koleiny że trudno mi będzie zmienic tor. Ale w sumie to wola Boga. Ja tylko sieje. :) Oni już nie utrzymuja z nami relacji na pozimie normalnej rodziny. Widać działa program z ostatnich zgromadzeń.
Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie."


Offline matus

Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad, 2016, 22:11 »
Obecnie wraz żona czujemy sie kompletnie wybudzeni. Próbujemy też wybudzać najbliższą rodzinę. Najbardziej udało się nam z mamą mojej żony (tzn. zaczeła samodzielnie myśleć, sprawdzać i czytać jak się rzeczy mają).Cały czas utrzymuje z nami normalne kontakty. Siejemy też u rodziny mojej szwagierki choc tam jest trudniej (u nich blędy CK to czynnik ludzki itp itd. ale juz niedługo jesli to jest wolą Ojca wierze mocno że sie przebudzą). Oni też utrzymują z nami normalne kontakty. Najgorzej z moimi rodzicami i moim bratem. U nich wts wyrył takie koleiny że trudno mi będzie zmienic tor. Ale w sumie to wola Boga. Ja tylko sieje. :) Oni już nie utrzymuja z nami relacji na pozimie normalnej rodziny. Widać działa program z ostatnich zgromadzeń.
To się nie nazywa "przebudzenie" tylko "odwrócenie na drugi bok".
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad, 2016, 22:13 »
ahoj
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline jarek_jareczny

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 10
  • Polubień: 33
  • Istnieć nie znaczy żyć!!!
Odp: Witajcie!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Listopad, 2016, 22:27 »
To się nie nazywa "przebudzenie" tylko "odwrócenie na drugi bok".
??? Ja już nie śpię nawet w łóżku nie leże!!!
Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie."