Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja dywersja  (Przeczytany 8573 razy)

Oliwa

  • Gość
Akcja dywersja
« dnia: 13 Listopad, 2016, 22:48 »
Czołem odstępcy! :D
Zacznijmy od cytatu... "Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia… trzeba być lisem i lwem" Nicollo Machiavelli.
... listopa 2016 roku odbyło się zgromadzenie obwodowe, na Sali Zgromadzeń w ......... pod hasłem "Umacniajmy swą wiarę w Jehowę!". Zainspirowany zorganizowaną akcją na kongresie letnim, postanowiłem zrobić kolejną edycję :D. Chciałbym bardzo podziękować mojemu dealerowi który jakiś czas temu dał mi spory zapas ulotek "Czy Świadkowie Jehowy na pewno mówią Ci wszystko?". Dzień przed kongresem przygotowałem sobie 12 tych ulotek. Jedna ulotka za jeden miesiąc życia jako wybudzony ŚJ. Gotowe ulotki schowałem do portfela. Zgromadzenie rozpoczęło się. Siedzę i zamiast słuchać pożywnej papki duchowej myślę kiedy rozpocząć akcję i jak wyeliminować ryzyko wtopy. Wyjścia z toalet są łapane przez monitoring. Więc będę w grupie osób podejrzanych jeśli duchowi policjanci zaczną sprawdzać kto srał zamiast słuchać. Kierowany tymi wnioskami postanowiłem załatwić to podczas jednego wyjścia kiedy będzie mało osób. Zdecydowałem również że najlepiej będzie zrobić to na drugiej sesji.
...
Skończyła się obwodowa giełda matrymonialna (przez niektórych niesłusznie nazywana przerwą). Streszczenie strażnicy... Dobra! idę. Siedzę w toalecie i przeglądam facebooka z nudów. Serce wali. Pora to zrobić. Czekam na moment kiedy zostałem sam. Układam ulotkę pomiędzy klapą od sedesu a ścianą. Nasłuchuje... Nadal nikogo nie ma. Wychodzę i idę do kolejnej kabiny. Robię wszystko dokładnie tak samo. Cztery klozety zaminowane. Zostało jeszcze 4 albo 6. Jednak przerywam i uciekam na salę. Zbyt długo już tam byłem. Ktoś może wejść i narobić rabanu.
...
Siadam na miejscu. ....... mówi: Coś długo Cię nie było.
-Tak jakoś mnie przycisnęło- odrzekłem :D
Serce wali mi teraz jeszcze mocniej. W głowie różne scenariusze. Oddycham głęboko ale dyskretnie żeby nikt nic nie zauważyłem. Udało mi się opanować. Teraz na usta ciśnie mi się uśmiech. Sam nie wiem czemu. Mija 10 minut. Porządkowy z mojego zboru idzie nerwowo z zaatakowanej toalety w kierunku biura. 30 sekund... Wychodzi z kimś, o ile dobrze kojarzę to nadzorca zgromadzenia czy jakiś tam inny przewodniczący. Nie ma ich kilka minut. Idzie następnych dwóch. Tą samą wacają jacyś inni. Widać strach w oczach. Ja wiem skąd ten strach :)...
Jaki był rezultat akcji? Nie wiem. Ale domyślam się że ulotki od razu poleciały do śmieci. Za to osiągnąłem co innego. Ten strach w  oczach... Nie czują się bezpieczni. Zło wcielone czyli odstępcy są wśród nas i atakują! :D


A to dopiero początek mojej działalności  8-)

Nemo: Jak jesteś w "konspiracji" to usunąłem kilka danych które mogłyby pomóc w namierzeniu Cię. Nadarzyn tutaj węszy.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2016, 23:17 wysłana przez Nemo »


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad, 2016, 22:59 »
Dobry jesteś  ;)
Witaj
PS. Nie wiem czy nie za dużo szczegółów napisałeś skoro nadal jesteś w konspiracji
Może coś na szybko odetnij z treści dopóki możesz teraz.
 
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2016, 23:01 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Estera

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad, 2016, 23:02 »
   No, brawo Oliwa, brawo za odwagę Twoją ...  :D :D :D
   Ale warto było ... żeby zobaczyć ten wielki strach w ich oczach tych porządkowych !!!

   Ale jak są tacy pewni tej swojej prawdy, to czego się tak boją? Że ...
   Że aż im się porty trzęsą? Boją się konfrontacji? Fałszu na prawdę !!!!! Prawda powinna wygrać, żeby nie wiem co.
   To ich nerwowe zachowanie, pokazuje, jak dużo mają do ukrycia. Oby więcej takich akcji !!!!!
   Też mam te ulotki, zostawiam planowo, tak żeby dały jak największy efekt.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2016, 23:06 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lila

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad, 2016, 23:17 »
Trzeba było wmieszać je w ulotki czy inne broszury, które są wystawione na ladach przy szatniach ;)
Chyba też tam takie macie miejsce, gdzie też jest biuro rzeczy znalezionych?
Albo komuś włożyć w okładkę ze strażnicą ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopad, 2016, 00:25 »
Brawo brawo brawo. Zuch chłopak. Tylko pamiętaj lepszy żywy pies niż martwy lew. A wnioskuję że ty masz z 20 lat i adrenalinka i chęć szybkiego ujżenia efektów pchają cię na pole minowe :P

Planuj planuj planuj. Kalkuluj ryzyko i decyduj czy warto. Ale działaj :) i zdawaj relacje w zaawulowany sposób robiąc zmyłki czasoprzestrzennoosobowe 8-)


Offline Woland

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopad, 2016, 03:50 »
Moim zdaniem woda na młyn WTS. Poczucie zagrożenia , życie w ciągłym strachu przed złymi światusami, odstępcami, strojami kąpielowymi, brodami , dekoltami - a tutaj ulotki będące widomym dowodem abordażu Szatana na zgromadzenie.
 
Sądzę że lepiej działa nagłośnienie medialne spraw pedofilskich. Sam byłem wręcz ślepo lojalny Organizacji , ale afera australijska , snędzenie dzieci i nagabywanie Piotrusia i Zosi o kasę z lodów - tutaj trafili w czuły punkt. Dzieci SJ omijają wszelkie okazje prezentowe. Dostają czasem kaskę i jeszcze mają to oddawać? A w zamian są gwałcone przez wujków  ze zboru? Niedoczekanie!

I myślę że to jest czuła struna, która podziałała u mnie i u wielu zadziała.

A niestety akcje ulotkowe dla kogoś kto mentalnie już siedzi w piwnicy WTS i czeka na atak Szturmowców Imperium - tylko ich utwierdzi w przekonaniu że mają rację.


Offline Iza

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopad, 2016, 09:02 »
Dobry jesteś  ;)
Witaj
PS. Nie wiem czy nie za dużo szczegółów napisałeś skoro nadal jesteś w konspiracji
Może coś na szybko odetnij z treści dopóki możesz teraz.
Moderator Nemo jak widać trzyma rękę na pulsie  ;)
I całe szczęście, bo szkoda by było, zeby taki działacz został zdekonspirowany po pierwszej akcji.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad, 2016, 10:25 »
Moim zdaniem woda na młyn WTS. Poczucie zagrożenia , życie w ciągłym strachu przed złymi światusami, odstępcami, strojami kąpielowymi, brodami , dekoltami - a tutaj ulotki będące widomym dowodem abordażu Szatana na zgromadzenie.
 
Sądzę że lepiej działa nagłośnienie medialne spraw pedofilskich. Sam byłem wręcz ślepo lojalny Organizacji , ale afera australijska , snędzenie dzieci i nagabywanie Piotrusia i Zosi o kasę z lodów - tutaj trafili w czuły punkt. Dzieci SJ omijają wszelkie okazje prezentowe. Dostają czasem kaskę i jeszcze mają to oddawać? A w zamian są gwałcone przez wujków  ze zboru? Niedoczekanie!

I myślę że to jest czuła struna, która podziałała u mnie i u wielu zadziała.

A niestety akcje ulotkowe dla kogoś kto mentalnie już siedzi w piwnicy WTS i czeka na atak Szturmowców Imperium - tylko ich utwierdzi w przekonaniu że mają rację.

A ja myślę że warto do WTS-u obrazowo metaforycznie to ujmując (nikogo nie obrażając i nie łamiąc prawa nawołując do czynów prawnie zabronionych co by mnie MODERATOR NA cmentarz nie odesłał) strzelać z śrutówki czyli stosować każdą metodę dowolną jaka jest pod ręką oby tylko zgodną z prawem Świeckim i nie godzącą w ludzką godność.

Nie odwoływał bym się zbytnio do logiki w planowaniu działań bo przeciwnik też z logiki nie korzysta ::)


Offline Dietrich

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad, 2016, 14:11 »

A niestety akcje ulotkowe dla kogoś kto mentalnie już siedzi w piwnicy WTS i czeka na atak Szturmowców Imperium - tylko ich utwierdzi w przekonaniu że mają rację.

Dla betonowych świadków z całą pewnością będzie to woda na młyn, że odstępcy atakują. Dla myślących, zaczynających mieć wątpliwości lub budzących się będzie to dowód, że nie są sami nawet na takiej "uczcie duchowej" jak zgromadzenie.
Ale przyznaję Ci całkowitą rację - na każdego działa coś innego. Choć w oficjalnych protestach siebie nie widzę, jednak mała, dobrze przemyślana partyzantka jest czymś, czym mógłbym się zainteresować.


Offline ufoludek

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad, 2016, 15:30 »
Skończyła się obwodowa giełda matrymonialna (przez niektórych niesłusznie nazywana przerwą)
Ten tekst mnie powalił, a jakże trafny:-)))))))))) A sama akcja bardzo odważna. Od razu mam skojarzenie z książką "Każdy umiera w samotności" H. Fallady, kto czytał będzie wiedział o co chodzi.
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline Estera

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopad, 2016, 16:26 »
  Myślę, że absolutnie, takie małe akcje, dla myślących i wątpiących, są bardzo dobre.
  Wiem, też ... że stresujące, bo pamiętam, jak sama przeżywałam przy pierwszych ulotkach.
  Opis Oliwy ... przypomniał mi to ... uff ... było gorąco ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Brat Kardyga

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad, 2016, 18:01 »
B. fajna akcja tylko, że poza porządkowymi i starszyzną chyba nikt tego nie zauważył czy znalazł.
Służby porządkowe sprawnie i szybko wytropiły "dzieło szatana" i smród siarki rozniósł się z kibla tylko na korytarz a nie trybuny ;D
Ja bym rozrzucił ulotki z drona nad parkingiem na koniec jak wszyscy wychodzą, wtedy mleko siarkowe by się rozlało bardziej...
Dobra za dużo swoich pomysłów sprzedaję publicznie a wróg to czyta i trza być czujnym i zwartym.

Ahoj odstępciuchy ;D ;


Offline Vilgefortz

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Listopad, 2016, 20:59 »
Pech chciał, że potem przeszedł porządkowy i to pozbierał a nadzorca porządkowych stwierdził, że ulotki "są tam gdzie ich miejsce". Albo mamy zbieg okoliczności albo to ten sam kongres :)

Brawa jednak za odwagę.

Tak sobie jednak pomyślałem, że nie potrzebnie gramy tu w grę "Strażnicy". W oczach większości świadków, słowo odstępca ma wydźwięk wyjątkowo pejoratywny. Czy jednak materiały takie są odstępcze od nauk "Strażnicy"? Nie mogą być, bo to są często kopie strażnic z lat przed 1914 czy też 1975! Jest to pokarm "na czas jakże niesłuszny"! Nie pasuje tu do definicji apostaty. Czy odstępstwem są informacje o ONZ czy Australii? Nie, gdyż w ogóle nie dotyczą zagadnień doktrynalnych! To krótki opis konkretnych wydarzeń.

V.
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2016, 21:12 wysłana przez Vilgefortz »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Listopad, 2016, 21:46 »
Moderator Nemo jak widać trzyma rękę na pulsie  ;)
Brawa należą się accurate. To on zaraportował post i wskazał na błędy mogące namierzyć "dywersanta". Ja tylko odwaliłem "czarną robotę"  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Akcja dywersja
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Listopad, 2016, 21:59 »
   Ja myślę, że Oliwa, następnym razem przygotuje się lepiej do takiej akcji.
   Ale i tak uważam ... że duże BRAWO mu za odwagę ...
   I to nie ma chyba tak naprawdę większego znaczenia, że te ulotki trafiły do kosza ... ważne, że ...
   Do władzy zborowej dotarł sygnał, że są osoby, których nie da się trzymać, jak konia w uzdach ...
   To oni, będą się obawiać, jak utrzymać dyscyplinę w zborach ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.