Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Życie i służba luty 2017  (Przeczytany 4163 razy)

Offline Roszada

Życie i służba luty 2017
« dnia: 09 Listopad, 2016, 11:42 »
Życie i służba luty 2017 opublikowane.
Prosimy o komentarze :):

https://www.jw.org/pl/publikacje/program-zebran-swiadkow-jehowy/

s. 5 ciekawa: rok dobrej woli

coś im porównanie nie wyszło lata 29-70 (41 lat), a teraz od 1914 liczba lat nieporównywalna (teraz już 102 lata). :) Za rok będzie 3 razy tyle.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad, 2016, 11:51 »
Na zebraniach będzie odtworzonych w sumie 6 filmów, czyli 1,5 na zebranie.


B

  • Gość
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad, 2016, 11:58 »
Mi podoba się artkuł o szanowaniu literatury..na dodatek podparte
słowami darmo otrzymaliście darmo dawajcie..no nie tak darmo ;)
I jeszcze musi być ze wyprodukowanie to są kosztowne rzeczy i tak dalej...
Idź głoś i płać a my powiemy jak masz to robić..i te cudowne filmiki...
A propo filmów uśmiałem się wczoraj bo wyłączyłem kompa i forum a w telewizji"podejrzani" z kaiserem soze ;D


Offline janeczek

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad, 2016, 12:21 »
Znowu Pale i to 3 jeden z górną poprzeczką czy ci pajace nie skoniczą tego,jest i dziadunio jehowa na 7 stronie miejmy nadzieje że w raju starowina odmłodnieje sami chyba już nie rozumieją że są granice głupoty
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Roszada

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopad, 2016, 13:20 »
s. 5 ciekawa: rok dobrej woli

coś im porównanie nie wyszło lata 29-70 (41 lat), a teraz od 1914 liczba lat nieporównywalna (teraz już 102 lata). :) Za rok będzie 3 razy tyle.
Ja już jeden taki rok dobrej woli przeżyłem, który miał się skończyć w 1975:

“Pilnie zajęci pracą na niwie Jehowy ani się nie spostrzegliśmy, jak nadszedł ostatni miesiąc roku służbowego. Jakimi wynikami zamkniemy ten rok? Co nam przyniesie przyszłość? Dużo będzie zależeć od tego, jak wykorzystujemy te ostatnie dni ‘roku dobrej woli ze strony Jehowy’. Wiedząc, że po jego zakończeniu niechybnie nastąpi ‘dzień pomsty ze strony naszego Boga’, nie ustawajmy w popieraniu dzieła świadczenia, dopóki sobie tego życzy Jehowa Bóg” (“Służba Królestwa” Nr 7, 1975 s. 12).


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad, 2016, 13:50 »


s. 5 ciekawa: rok dobrej woli



Pozazdrościli katolikom Roku Miłosierdzia. Powoli sie upodabniają.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Roszada

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopad, 2016, 13:54 »
Pozazdrościli katolikom Roku Miłosierdzia. Powoli sie upodabniają.
Eeee u nich trwa 102 lata już, a nie rok.


Offline Światus

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad, 2016, 14:26 »
Mi podoba się artykuł o szanowaniu literatury..

W majowej 2016 Strażnicy piszą, że "kochamy nasze publikacje", a tu taka degradacja?

darmo otrzymaliście darmo dawajcie

Myślałem, że to fragment dla pionierek  ;)

I jeszcze musi być ze wyprodukowanie to są kosztowne rzeczy i tak dalej...

To jak to w końcu jest? Strażnicę robi się z papieru toaletowego czy odwrotnie...? ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:23 »
A propo filmów uśmiałem się wczoraj bo wyłączyłem kompa i forum a w telewizji"podejrzani" z kaiserem soze ;D

Przyznaj że film bardzo dobry :D


Offline bene

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:28 »
.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


B

  • Gość
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:31 »
Przyznaj że film bardzo dobry :D
Powiedziałbym "klasyka" a wiem co mówię bo film większą u mnie miłością niż wts.. ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopad, 2016, 21:37 »
Ledwo otworzyłem i już mam:

PRZEBUDZCIE SIę!
Pytanie: Według statystyk coraz wicej
nastolatkow choruje na depresj. Co pani
zdaniem mozna zrobic,zeby im pomoc?                ZDELEGALIZOWAĆ WSZYSTKIE FIRMY CZERPIĄCE KORZYŚCI Z ZASTRASZANIA MŁODYCH LUDZI I WCISKANIA IM DO GŁOWY GÓWNA OD KOŁYSKI bajdużenia o karach i grzechach itp.

ZASTĄPIĆ TO CAŁE GÓWNO zajęciami z Etyki i podstawami psychologi.  Wprowadzić w razie potrzeby indywidualny tok nauczania z specjalistą w celu zwalczenia problemów emocjonalnych.

KROPKA!
Wielu ludzi szuka odpowiedzi na ważne pytanie:
„Skąd się wzieło zycie?”.

NO ILE OSÓB SIĘ NAD TYM ZASTANAWIA?  no bez jaj 5% (i to jest wiele) a skoro 90% to katolicy to przecież wiedzą skąd i się nie zastanawiają.

Zresztą nawet papież poszedł na kompromis i usatysfakcjonował wszystkich że Bóg posłużył się ewolucją  8-)   genialne ;D

To takie sratatata byle coś napisać. To już chyba 10 000 razy o tym piszą. I co nowego wybajdużyli.

4-ta strona WTOPA ta paniusia co proponuje broszurkę to jest w ciąży!!!  O zgrozo cóż za brak zaufania do dżehowy. Ojej.

zachłysłem się normalnie jak zobaczyłem że piszą coś o datku. JAKIM CUDEM W XXI WIEKU ktoś ma dać datek za gazetkę która jest wyglądem i zawartością na poziomie reklamy z BIEDRY (nie urażając Biedry)

No jaja jakieś. Rozumiem że za Biblię w oprawie VIP ktoś da 20pln raz na 10 lat ale za to coś???

Strona 5 nasze czasy zaczęły się w 1914 roku.  Stawiam każdemu z tego forum wycieczkę do WARWICK co się urodził w tym jakże jubileuszowym 1914 roku z naszych czasów. Czy za 10 lat to też będą nasze czasy. Przecież ludzie co mają 30 lat uważają że 40 dzieste lata to prechistoria.

UWAGA ŚWIATŁO JAŚNIEJE !!!  ;D ;D ;D


Wszyscy członkowie ogolnoswiatowegozboru chrzescijanskiego odnosz pozytekze wsparcia i ochrony „wielkich drzew prawosci”, czyli namaszczonego ostatka
CZYLI WSPARCIE OD CHORYCH PSYCHICZNIE  :o :o :o   
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2016, 22:05 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Estera

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Listopad, 2016, 22:25 »
Na zebraniach będzie odtworzonych w sumie 6 filmów, czyli 1,5 na zebranie.
      Jak słyszę o tych ich filmach, to od razu włącza mi się ...
      filmy wts = przekaz podprogowy
      Musi chyba tak być, bo inaczej nie byliby tacy zahipnotyzowani.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline wspaniale

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Listopad, 2016, 13:44 »
"Wszyscy członkowie ogólnoświatowego zboru chrześcijańskiego odnoszą pożytek ze wsparcia i ochrony „wielkich drzew prawości”, czyli namaszczonego ostatka"
w jaki sposób ?
przecież ostatek często nazywany jest psychicznym i raczej wyśmiewany.
To CK decyduje czego naucza i jak - własna interpretacja w dodatku nie duchem namaszczona czy kierowana ... wg słów własnych CK ze strażnicy do studium wydanie na luty 2017.

Nie kumam.
=========
Wspaniale


Offline Roszada

Odp: Życie i służba luty 2017
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Listopad, 2016, 14:27 »
"Wszyscy członkowie ogólnoświatowego zboru chrześcijańskiego odnoszą pożytek ze wsparcia i ochrony „wielkich drzew prawości”, czyli namaszczonego ostatka"
w jaki sposób ?
Dziwne. Przecież ostatek jest pozbawiany wszystkich swoich przywilejów. Ani jednego doradcy w składzie doradczym Ciała Kierowniczego.
Może z czasem się okaże, że tym ostatkiem jest samo CK. ;D
No bo to jest jakiś ostatek. ;)