Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejne przesłuchania w Australii  (Przeczytany 23895 razy)

Offline Exodus

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Listopad, 2016, 23:24 »
Exodus...
 Ja też, co niektórymi pozycjami w piecu rozpalam ...
 I już nawet nie zerkam, na co trafiam, żeby sobie humoru nie popsuć na cały dzień.

A ja jednak zerkam .
I tak dzisiaj wpadła w ręce NSK z Maja 1991r a w niej na przedostatniej stronie
        Posługujmy się Biblią w służbie polowej
 
 A jak jest dziś ? Ot drobna zamiana wartości i pociąg do świeckich  ;) nowinek technologicznych
 Na stojaczku braciszek, siostrzyczka poprawnie posługują się tablecikiem.
A wykładnią ICH WIERZEŃ  stał się serwis internetowy - JW.ORG ! zawierający odpowiedzi na wszystkie pytania i co najważniejsze WĄTPLIWOŚCI.


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Listopad, 2016, 23:38 »
  No, Exodus, jesteś rozbrajający, po prostu.
  Dokładnie to sobie pomyślałam, jak tu czytałam o tej Biblii ...
  Ale i się im, te światełka pozmieniały, to już nie jedno, ale cała tęcza światełek.  ;D ;D ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline pies berneński

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Listopad, 2016, 06:30 »
I tak dzisiaj wpadła w ręce NSK z Maja 1991r a w niej na przedostatniej stronie
        Posługujmy się Biblią w służbie polowej
Przeczytałem z ciekawości ten artykuł.Czy w zasadniczej kwestii coś się zmieniło? Może ja jestem starej szkoły,ale  uważam że nadal obowiązują założenia tego artykułu.Oto niektóre z nich:
Toteż gdy tylko mają możliwość, bezpośrednio odczytują drugim stosowne fragmenty z Biblii”
W rozmowach staramy się zachęcać ludzi, żeby przynieśli własną Biblię i odszukiwali wersety razem z nami

Możliwe,że obecnie młodzi stażem nie potrafią rozmawiać na podstawie Pism.Ale,to chyba tak wszędzie jest ludziska po prostu nie chcą się uczyć.Dla przykładu można obejrzeć zabawne filmiki pt.Matura,to bzdura. Ręce opadają.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Listopad, 2016, 12:33 »
    Ogólnie, Biblia idzie w odstawkę, w ruch idą tablety, smartfony i te różne filmiki
    nagrywane przez WTS, z niewiadomo jakim przekazem podprogowym, bo wszystko mogą tam umieścić
    kto to sprawdza. Za moich czasów, jak się chciało porozmawiać nt. Biblii, to się wyciągało Biblię.
    WTS stać na różnych psychomanipulantów, którzy odpowiednio przygotowują te korporacyjne przekazy
    żeby łapać ludzi do tej swojej korporacyjnej sieci, pod płaszczykiem wielbienia Boga.
    Strasznie to przykre jest.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Styczeń, 2017, 19:16 »
Nie wiem czy było:
http://www.childabuseroyalcommission.gov.au/case-study/10908a67-70c5-4103-94cc-dac096fdb585/case-study-54,-march-2017,-sydney

Cytuj
The public hearing will commence in the week beginning 6 March 2017 at the Royal Commission’s hearing rooms in Sydney.

Kupuję popkorn i biorę wolne by posłuchać live :D


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Styczeń, 2017, 22:06 »
Nie wiem czy było:
http://www.childabuseroyalcommission.gov.au/case-study/10908a67-70c5-4103-94cc-dac096fdb585/case-study-54,-march-2017,-sydney

Kupuję popkorn i biorę wolne by posłuchać live :D
Ja też, część na pewno będzie dobrze przetłumaczyć, bo czuję że niezłe kwiatki tam się pojawią.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Fantom

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Styczeń, 2017, 02:37 »
Baran,dajcie nam kwiatki z tego przesłuchania,a my wyślemy je w świat:)
 Czekam na podobną komisje w UK.
http://www.dailypost.co.uk/news/north-wales-news/sly-anglesey-jehovahs-witness-preacher-12361109
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Marzec, 2017, 23:12 »
UWAGA, kolejne przesłuchanie WTSu już niedługo! Rozpocznie się 10 marca 2017, czyli za 2 dni. Przesunięcie czasu między Warszawą a Sydney wynosi +10 godzin, zatem ich 10.00 rano to nasza północ. Wstajemy o północy z czwartku na piątek, włączamy stronę komisji i NAGRYWAMY, by przesłuchanie nie uleciało!

Może ktoś zechce udostępnić jakąś instrukcję jak najprościej nagrać live stream z Sydney.


Offline CEGŁA

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Marzec, 2017, 23:29 »
Już się od dawna czaję na to.

Na stronie jest wzmianka: http://www.childabuseroyalcommission.gov.au/public-hearings/webcast-information

Q. How can I access the webcast?
Jak będzie dostępna audycja online to na stronie głównej pojawi się przycisk “watch the hearing

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Dobry Pasterz

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Marzec, 2017, 23:31 »
Nagrajcie i udostępnijcie. Wiecie kogo będą przesłuchiwać?


Offline M

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #55 dnia: 08 Marzec, 2017, 23:46 »
Nagrajcie i udostępnijcie. Wiecie kogo będą przesłuchiwać?

Taki mamy zamiar :). Niestety nie napisali nigdzie kogo konkretnie będą przesłuchiwać, ale jeśli mam strzelać to będzie to ktoś z komitetu oddziału w Australii.

PS. Zapraszamy na nasz Czat w porze przesłuchania na relację i dyskusję na żywo ;D.


Offline Dietrich

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Marzec, 2017, 10:31 »
Taki mamy zamiar :). Niestety nie napisali nigdzie kogo konkretnie będą przesłuchiwać, ale jeśli mam strzelać to będzie to ktoś z komitetu oddziału w Australii.

PS. Zapraszamy na nasz Czat w porze przesłuchania na relację i dyskusję na żywo ;D.

Chyba o szychy chodzi?


Dobry Pasterz

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Marzec, 2017, 10:36 »
1. Najwyższe stanowisko organizacyjne.
2. Jakiś betelczyk, ciężko z opisu funkcji wywnioskować ile znaczy i jaką ma rolę w dziale służby. Ale dział służby to jeden z najistotniejszych działów w Betel.


Offline M

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Marzec, 2017, 10:50 »
1. Najwyższe stanowisko organizacyjne.
2. Jakiś betelczyk, ciężko z opisu funkcji wywnioskować ile znaczy i jaką ma rolę w dziale służby. Ale dział służby to jeden z najistotniejszych działów w Betel.

Oboje zeznawali poprzednio i oboje podczas swoich zeznań nieźle się wkopali. Pan O'Brien z komitetu oddziału został nawet przyłapany na kłamstwie w kwestii tego czy zeznania Geoffreya Jacksona byłyby przydatne dla komisji bo on się zajmuje głównie sprawami związanymi z tłumaczeniami.

Może być ciekawie :).

PS. Dietrich: dzięki za ten dokument, nie widziałem go wcześniej na stronie komisji.

PS 2. Pan Spinks też został przyłapany na kłamstwie w poprzednich przesłuchaniach w kwestii tego czy starsi mają obowiązek powiadomić ofiary że mogą zgłosić sprawę na policję, do czego oczywiście się nie przyznał tylko stwierdził że praktyka jest inna niż to co jest zawarte w dokumentach.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2017, 11:04 wysłana przez M »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Marzec, 2017, 11:08 »
Taki mamy zamiar :). Niestety nie napisali nigdzie kogo konkretnie będą przesłuchiwać, ale jeśli mam strzelać to będzie to ktoś z komitetu oddziału w Australii.

PS. Zapraszamy na nasz Czat w porze przesłuchania na relację i dyskusję na żywo ;D.

Napisz proszę jak nagrywać, bo chciałbym też to zrobić. Mówimy o Windows, nie Apple ;)