Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejne przesłuchania w Australii  (Przeczytany 23851 razy)

Offline Abaddon

Kolejne przesłuchania w Australii
« dnia: 08 Listopad, 2016, 13:22 »
Mam nadzieje, że jestem pierwszych i nikt jeszcze tego nie wrzucił na forum :D Jesli sie powtarzam to z góry przepraszam

http://childabuseroyalcommission.gov.au/media-centre/media-releases/2016-11/call-for-submissions-about-various-religious-insti

Jak wynika z powyższego linku komisja zbada jak wymienione organizacje dostosowały sie do wskazówek zawartych w "case study reports". Kolejne przesłuchania zostały zaplanowane na luty 2017. Komisja zaprasza wszystkich zainteresowanych do przedstawienia na piśmie swojej opinii na temat aktualnej polityki wspomnianych organizacji.

"The Royal Commission invites submissions from individuals and organisations concerning the current policies and procedures in place and the response of the institution to the relevant case studies and case study reports."

Chyba nie muszę już dodawać, że jedną z wymienionych w linku organizacji są Świadkowie Jehowy ;)




Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 547
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad, 2016, 14:25 »
Cudownie. Od razu humorek mi się poprawił  ::)


Offline chmura

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad, 2016, 14:58 »
Czyli od lutego można się spodziewać kolejnej fali wybudzen. :):)
Nareszcie żyję :)


Tusia

  • Gość
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad, 2016, 15:47 »
Czyli od lutego można się spodziewać kolejnej fali wybudzen. :):)

Raczej w kwietniu 2017 roku


« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2016, 15:55 wysłana przez Tusia »


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad, 2016, 16:00 »
    No przefantastycznie, po prostu,
    ;D ;D ;D od razu poprawił mi się humor.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad, 2016, 16:13 »
Większość będzie już na aucie w lutym, a nie w kwietniu, a niektórzy pewnie jeszcze w tym roku. :)

A co do przesłuchań, to dotychczas Towarzystwo przesłuchiwało, a teraz "nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka". ;D


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad, 2016, 17:15 »
   Ciekawe, czy odważą się posłać kogoś z CK na to wytłumaczanie się  :D :D :D
   skoro nic z procedur nie wdrożyli, nie mówiąc o tym, żeby kobiety w jakiś sposób brały udział w tych komitetach, pedofilskich
   Bo coś tak kojarzę, że był tam taki wątek o rozważeniu tego w odpowiedzi przez Geoffre'ya Jacksona,
                                                                                           na jedno z pytań sędziego Stewarta Angusa.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gerontas

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopad, 2016, 19:47 »
Ja tam nie zauważyłem istotnej zmiany w procedurach organizacji, na poziomie zboru, w stosunku do przestępców seksualnych na dzieciach. Dlatego może być ciekawie podczas tych przesłuchań. Mam nadzieję, że przynajmniej w Australi rząd wymusi na organizacji by nieukrywali pedofilów w zborach i co najważniejsze żeby dzieci były odpowiednio chronione.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2016, 19:50 wysłana przez gerontas »


Offline ExSJMario

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad, 2016, 19:59 »
Biedni ci Świadkowie Jehowy.
Znów przejdzie fala prześladowań przez wrednych odstępców.
Stefek Lett będzie znowu grzmiał w jw.broadcasting   :P
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad, 2016, 20:18 »
Nie dawno czytałem na wp.Kościół katolicki w Hiszpanii przeprasza za przypadki molestowania nie letnich.
Można.
Mogliby zrobić chociaż tyle .Prawda.?
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad, 2016, 20:28 »
    Nie zrobią tego, bo to byłoby przyznaniem się do winy.
    A przecież WTS twierdzi, że pedofilii u nich nie ma!
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Woland

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Listopad, 2016, 20:48 »
Nie dawno czytałem na wp.Kościół katolicki w Hiszpanii przeprasza za przypadki molestowania nie letnich.
Można.
Mogliby zrobić chociaż tyle .Prawda.?
Lepiej powiedzieć głosicielom , że przed Królewską Komisją stanął aktor-sobowtór Geoffreya Jacksona i Szata wraz z rządem Australii atakuje Jehowę za pomocą dzieci co narzekają że im forma miłości chrześcijańskiej polegająca na gwałceniu się nie spodobała. Widać niewyrobione duchowo...


Offline Estera

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Listopad, 2016, 21:01 »
Lepiej powiedzieć głosicielom , że przed Królewską Komisją stanął aktor-sobowtór Geoffreya Jacksona i Szata wraz z rządem Australii atakuje Jehowę za pomocą dzieci co narzekają że im forma miłości chrześcijańskiej polegająca na gwałceniu się nie spodobała. Widać niewyrobione duchowo...
    Trafiłeś w sedno.
    Z tym aktorem, sobowtórem, to pojechali na maxa ... kłamcy ...  :D :D :D
    Przecież pierwszą rzeczą, jaką sąd robi, to sprawdza dowód osobisty, przed przesłuchaniem, przynajmniej tak w Polsce jest,
    bo niedawno miałam pewną sprawę w sądzie i musiałam jakby potwierdzić swoją tożsamość dowodem osobistym...
                                                                                                                                                                     przed sądem
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2016, 21:23 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Julita

Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Listopad, 2016, 21:16 »
Parę tygodni temu zatrudniono u nas 58-letnią panią do pracy. Juz na początku poinformowała mnie, że jest ŚJ, więc mogę być spokojna o jej uczciwość.
Cały czas próbowała mnie wciągnąć w jakąś wymianę zdań, co było o tyle nie na miejscu, że miałyśmy bardzo dużo pracy.
No i żeby ją w końcu uciszyć, zapytałam o afery pedofilskie. Powiedziała :" teraz starsi mają obowiązek to zgłaszać na policję".
A co z tymi , którzy już kogoś skrzywdzili? " Nie wiem, może kiedyś robili takie rzeczy, ale teraz już przestali, bo zrozumieli swój błąd?" odpowiedziała.
Pedofil, to pedofil, mówię. Taki dramat dla dziecka jest nieodwracalny. Czy śj czy katolik - zasługuje na najwyższą możliwą karę.
Wybitnie zrzedła jej mina - przecież u śj pedofilii nie ma.
Chyba nie musze dodawać, że szybko pojęła, jak trudny ze mnie w tym temacie przeciwnik i na drugi dzień zwolniła sie z pracy.
Widać było, że nie przypadła jej do gustu sytuacja, gdy ktoś otwarcie krytykuje postawę organizacji w przedmiotowej sprawie.
Są 3 rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas, szanse. Nie rzucaj, nie trwoń, nie marnuj.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 547
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Kolejne przesłuchania w Australii
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Listopad, 2016, 22:31 »
   Ciekawe, czy odważą się posłać kogoś z CK na to wytłumaczanie się  :D :D :D


Może niech wyślą tego cymbała co chleb do błota wkładał :P

On tam da popis już to widzę ;D