Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rocznik Świadków Jehowy 2017  (Przeczytany 66187 razy)

yanco

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #105 dnia: 04 Styczeń, 2017, 14:39 »
A ja w oczekiwaniu na statystyki pokusiłem się o próbę sprawdzenia ilości ochrzczonych ale nawet do szacunku brakuje mi trochę danych. Z wiadomości znalezionych w internecie udało mi się ustalić że było ochrzczonych na kilku kongresach : Łódź- 36, Lubin-26 , Poznań-66, Warszawa- 60 , Rzeszów- 21. co daje łącznie 209 ochrzczonych może komuś uda się ustalić ilość kongresów w zeszłym roku , to przyjmując szacunkowo 50 ochrzczonych na kongres dałoby się ustalić szacunkową ilość ochrzczonych. Oczywiście każde dane zwiększą dokładność szacunku. I ja nie wiem jak to jest z tymi chrztami kiedy się odbywają czy tylko na letnich kongresach, czy może jeszcze na jakiś lokalnych zgromadzeniach. Może zabawa nie warta zachodu . Ale to sami oceńcie. :) Pozdrawiam


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #106 dnia: 04 Styczeń, 2017, 14:42 »
A ja w oczekiwaniu na statystyki pokusiłem się o próbę sprawdzenia ilości ochrzczonych ale nawet do szacunku brakuje mi trochę danych. Z wiadomości znalezionych w internecie udało mi się ustalić że było ochrzczonych na kilku kongresach : Łódź- 36, Lubin-26 , Poznań-66, Warszawa- 60 , Rzeszów- 21. co daje łącznie 209 ochrzczonych może komuś uda się ustalić ilość kongresów w zeszłym roku , to przyjmując szacunkowo 50 ochrzczonych na kongres dałoby się ustalić szacunkową ilość ochrzczonych. Oczywiście każde dane zwiększą dokładność szacunku. I ja nie wiem jak to jest z tymi chrztami kiedy się odbywają czy tylko na letnich kongresach, czy może jeszcze na jakiś lokalnych zgromadzeniach. Może zabawa nie warta zachodu . Ale to sami oceńcie. :) Pozdrawiam

We Wrocławiu do 50 ochrzczonych było bardzo daleko!


Offline M

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #107 dnia: 04 Styczeń, 2017, 14:49 »
I ja nie wiem jak to jest z tymi chrztami kiedy się odbywają czy tylko na letnich kongresach, czy może jeszcze na jakiś lokalnych zgromadzeniach. Może zabawa nie warta zachodu . Ale to sami oceńcie. :) Pozdrawiam

Na obwodowych też są chrzty, ale to bardzo małe liczby, z reguły tylko kilka osób, a bywa, że nikogo nie ma.


Offline zaocznie wywalony

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #108 dnia: 04 Styczeń, 2017, 15:36 »
Pisali w liście w 2015 r. tak:

"Biorąc pod uwagę koszty drukowania publikacji, zachęcamy, żeby osoby korzystające z urządzeń elektronicznych nie zamawiały papierowych wersji publikacji, lecz robiły jak najlepszy użytek z plików elektronicznych. Głosiciele potrzebujący pomocy w pobraniu tych plików na swoje urządzenie elektroniczne powinni śmiało poprosić o wsparcie innych członków zboru."

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1329.msg11415#msg11415
Słuchajcie, pałace siedmiu wspaniałych, rolexy, a i odszkodowania kosztują. A i przecież na lokaty trzeba coś odłożyć - stąd wszędzie tak wielkie oszczędności na szaraczkach.
Jeszcze trochę a jeden starszy będzie ściągał "cięższe" publikacje i szaraczkom udostępniał żeby CK za transfer nie płaciło
 ;)
A i mniejsze będzie prawdopodobieństwo że na jakieś zakazane archiwum trafi
 8-)


Offline Izaaa

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #109 dnia: 04 Styczeń, 2017, 16:36 »
Jeszcze pare lat temu krzywo sie patrzyli jak ktoś korzystał z tabletu. Teraz nie ma po co iść na zebranie bez tabletu a co z odpowiedziami jak sobie podkreśla odpowiedz ???. Może trzeba im podsunąć pomysł aby zebranie odbywało się online skoro mogą się modlić przed telewizorem -rodzinne wielbienie czy jak oni to zwią...


Offline Martin

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #110 dnia: 07 Styczeń, 2017, 12:13 »
Jestem głęboko zasmucony brakiem Rocznika 2017 na oficjalnej stronie internetowej. Już tydzień tego nowego roku muszę funkcjonować bez tego, jakże pożywnego i zachęcającego, pokarmu duchowego na czas słuszny. Szczególnie zainteresowany jestem postępami dzieła Królestwa w Polsce, o które dbam ze wszystkich sił m.in. udzielając się tutaj na Forum. Mam nadzieję, że drodzy bracia z Betel czym prędzej zaspokoją nasze duchowe apetyty, tak by nasza radość stała się zupełna. :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #111 dnia: 07 Styczeń, 2017, 12:30 »
Jak to pisałem, moje przeczucia, że na koniec stycznia.
Muszą co się da podrasować. Ale umiejętnie, by się zupa nie wylała. ;D

W partii za komuny wyglądało to tak.
Doszły do I sekretarza PZPR dane. Były słabe, więc on dzwonił do swych zastępców, jak to jest. Sprawdźcie to towarzysze jeszcze raz.

A oni do sekretarzy wojewódzkich, ci do powiatowych, a ci do miejskich, a ci do zakładowych. Każdy każdemu kazał sprawdzić i to porządnie.

No to jak góra gniotła, to zaraz na dole zwiększali dane, po rzekomym sprawdzeniu (mieli ewentualnie z czasem odrobić to co dodali  ;) ). No i dane szły powoli do góry, będąc zaokrąglane na każdym szczeblu. :)
No i z minusa robił się plus. Wszyscy byli zadowoleni no i przekrętów nie było. ;)


yanco

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #112 dnia: 07 Styczeń, 2017, 14:04 »
Pewnie i przeprowadzka miała wpływ na opóźnienia.


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #113 dnia: 07 Styczeń, 2017, 14:33 »
Pewnie i przeprowadzka miała wpływ na opóźnienia.

Na tv jw nie miała..


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #114 dnia: 07 Styczeń, 2017, 14:44 »
Pewnie i przeprowadzka miała wpływ na opóźnienia.
Chyba że przemieszczający się budowniczowie i opuszczający dane budynki im się mieszali. :)


Offline Estera

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #115 dnia: 07 Styczeń, 2017, 15:11 »
W partii za komuny wyglądało to tak.
Doszły do I sekretarza PZPR dane. Były słabe, więc on dzwonił do swych zastępców, jak to jest. Sprawdźcie to towarzysze jeszcze raz.
A oni do sekretarzy wojewódzkich, ci do powiatowych, a ci do miejskich, a ci do zakładowych. Każdy każdemu kazał sprawdzić i to porządnie.
No to jak góra gniotła, to zaraz na dole zwiększali dane, po rzekomym sprawdzeniu (mieli ewentualnie z czasem odrobić to co dodali  ;) ). No i dane szły powoli do góry, będąc zaokrąglane na każdym szczeblu. :)
No i z minusa robił się plus. Wszyscy byli zadowoleni no i przekrętów nie było. ;)
  Skąd ja to znam? Roszado, idealnie to ująłeś ...  :D :D :D :D
  Dokładnie tak to działało. A ci z wts-u, to może nie wiedzą, co z tymi namaszczonymi zrobić?
  Gdzie ich ukryć, albo ... w jakie nowe światełko ich upchnąć czy usadowić? ...
  Dobre, dobre, ciekawe, kiedy w końcu upublicznią ten cały szumny rocznik?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Styczeń, 2017, 15:37 »
Ewidentnie kombinacje jakoweś są czynione ;)
Jeszcze nigdy  - z tego co pamiętam - nie było takich opóźnień, przyczyn może być sporo:
- cyferki nie są tak optymistyczne jak do tej pory, i mus coś z tego "wyrzeźbić"
- BO zawaliły terminy z dostarczaniem danych, oj, posypią się kontrole
- w drukarni zabrakło papieru, bo trzeba płacić odszkodowania za pedofilię
- w drukarni zabrakło farby, dowiozą jak uda się sprzedać jeszcze kilka SK na atrakcyjnych gruntach w UK
- "Anonimusy" wpuściły im wirusa w system
- czekają na błysk nowego światła z Warwick, bo CK łapie natchnienie pośród jezior, lasów i łąk zielonych niczym indiański szaman kontakt z Manitou

W każdym razie, bracia drodzy, pamiętajcie, że my tu na forum CZEKAMY i owoc ducha-CIERPLIWOŚĆ , przejawiamy  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #117 dnia: 07 Styczeń, 2017, 15:45 »
  Miesiąc w tę, a miesiąc w tę ... to właściwie dla nas ... to już żadna różnica.
  I tak rocznik szybciej będziemy mieli przestudiowany, niż niejeden śwJ ...
  Tak jak to się dzieje z audycjami tv Broadcasting i art. do studium, już aż na kwiecień ... jak sobie dobrze przypominam.
  Ostatnio omówiony ze szczegółami.
   :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Izaaa

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #118 dnia: 07 Styczeń, 2017, 16:22 »
Cytat: Lechita w drukarni zabrakło farby, dowiozą jak uda się sprzedać jeszcze kilka SK na atrakcyjnych gruntach w UK


[/quote

Czemu wprzedaja sale w UK czyzby interes zamykali ???


Offline Falo

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #119 dnia: 07 Styczeń, 2017, 17:57 »
A ci z wts-u, to może nie wiedzą, co z tymi namaszczonymi zrobić?
  Gdzie ich ukryć, albo ... w jakie nowe światełko ich upchnąć czy usadowić? ...
Faktyczną liczbę spożywających to oni znali już w kwietniu. Mieli dużo czasu. Więc to nie o to tu chodzi.