Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rocznik Świadków Jehowy 2017  (Przeczytany 66134 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #210 dnia: 09 Styczeń, 2017, 19:09 »
Tak?

Patrząc na obrazek dostrzegam podprogowego F*CKa z pozdrowieniami od CK :D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #211 dnia: 09 Styczeń, 2017, 19:40 »


Offline Salome

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #212 dnia: 09 Styczeń, 2017, 22:12 »
Moje ulubione doświadczenie z najnowszego Rocznika, strona 39.

A poniżej kilka zdjęć z nowo otwartego skromnego Biura Oddziału, można rezerwować terminy na zwiedzanie, zapraszają!
Ciekawe, w jakich warunkach żyją bracia z kreolskiego zboru w Belize, którzy zbierają z drogi dwugroszowe monety i oddają je dla guru w Warwick?






BRACIA, nawet jak znajdziecie jakąś monetę na zakurzonej drodze, to śmiało wrzućcie do skrzynki !!!!
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2017, 22:20 wysłana przez Salome »
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #213 dnia: 09 Styczeń, 2017, 23:27 »
Bracia podjeli się skomplikowanego zadania wyprowadzki z Nowego Jorku  ;D ;D ;D

Ja czekam jak podejmą się SKOMPLIKOWAŃSZEGO zadania wyprowadzki z WARWICK  8-)

Wskazuję adres docelowy GPS: JEZIORO OGNIA !!!


Offline Izaaa

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #214 dnia: 10 Styczeń, 2017, 11:57 »
Od 3 kwietnia jest możliwe zwiedzanie nieruchomości....


Offline Światus

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #215 dnia: 10 Styczeń, 2017, 13:03 »
Moje ulubione doświadczenie z najnowszego Rocznika, strona 39.

A poniżej kilka zdjęć z nowo otwartego skromnego Biura Oddziału, można rezerwować terminy na zwiedzanie, zapraszają!
Ciekawe, w jakich warunkach żyją bracia z kreolskiego zboru w Belize, którzy zbierają z drogi dwugroszowe monety i oddają je dla guru w Warwick?

Bardzo wiarygodne doświadczenie...
2 gr x 50 monet = 1 zł
50 monet x 1000 zł/rok = 50 000 monet/rok...
50 000 monet : 365 dni = ~136 monet/dzień

Można nieźle schudnąć przy takiej rozrzutności Belizejczyków  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Salome

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #216 dnia: 10 Styczeń, 2017, 13:28 »
Właśnie ta manipulacja mnie wścieka. Połowa kasy na potrzeby lokalne, a druga połowa do centrali. Te ich doświadczenia pedagogiczno-terapeutyczne to zwykłe socjotechniki. Pranie mózgu na każdym kroku.  >:( żyj skromnie, lataj na piechotę, nie przejadaj się a Ciało będzie żyć nieskromnie, latać biznesklasą, i przejadać się. Ledwo koszule się na broadcastingu dopinają .
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline donadams

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #217 dnia: 10 Styczeń, 2017, 20:08 »
Ile to nowych roleksów, sygnetów itp. można kupić za zaoszczędzone 23 mln dolców. ;D

Jeden solidny pozew i będzie trzeba oddać przytulone 23 mln dolarów...


Natomiast najbardziej mnie uderzyło zdanie, które już mój serdeczny Przyjaciel Tusia poruszył:
"Kiedy słucham członków Ciała Kierowniczego, czuję się jakby Jehowa do mnie przemawiał"...

Litości. Oni nawet nie mają jaj, żeby wprost napisać "wypowiedzi CK są jak wypowiedzi Boga", tylko muszą wkładać tego typu teksty w usta jakichś kobiet z Afryki. Już kiedyś o tym pisałem, ale napiszę jeszcze raz, że to już dno manipulacji. Ostatnie duże bluźnierstwo jakie napisali w ten sposób, było 'wypowiedzią brata', że "słuchanie Jehowy i czynienie tego, co mu się podoba, oznacza tak naprawdę posłuszeństwo wobec organizacji".

Po przeczytaniu tego zdania z Rocznika "jestem zgorszony" i będę o tym mówił.
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń, 2017, 20:21 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline gorolik

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #218 dnia: 11 Styczeń, 2017, 11:58 »
To jest stara metoda, już Russel ją stosował.
Może to jest metoda sądowania nastrojów


Offline Rybak

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #219 dnia: 11 Styczeń, 2017, 12:17 »

"Kiedy słucham członków Ciała Kierowniczego, czuję się jakby Jehowa do mnie przemawiał"...

Ja po przeczytaniu tego stwierdziłem że przypomina mi to pewną relację z bibli, trochę mi to zajeło ale w końcu znalazłem:
21W oznaczonym dniu Herod odział się w szatę królewską i zasiadłszy w fotelu sędziowskim, zaczął do nich wygłaszać publiczną przemowę. 22 Zgromadzony lud począł zaś wykrzykiwać: „To głos boga, a nie człowieka!” 23 Natychmiast uderzył go anioł Jehowy, ponieważ nie oddał chwały Bogu(Dz.12 21-23)
Wam też się wydaje że to porównanie jest adekwatne?


Offline M

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #220 dnia: 11 Styczeń, 2017, 12:34 »
"Kiedy słucham członków Ciała Kierowniczego, czuję się jakby Jehowa do mnie przemawiał"...

Ja po przeczytaniu tego stwierdziłem że przypomina mi to pewną relację z bibli, trochę mi to zajeło ale w końcu znalazłem:
21W oznaczonym dniu Herod odział się w szatę królewską i zasiadłszy w fotelu sędziowskim, zaczął do nich wygłaszać publiczną przemowę. 22 Zgromadzony lud począł zaś wykrzykiwać: „To głos boga, a nie człowieka!” 23 Natychmiast uderzył go anioł Jehowy, ponieważ nie oddał chwały Bogu(Dz.12 21-23)
Wam też się wydaje że to porównanie jest adekwatne?

Nie tylko Tobie nasunął się ten werset po przeczytaniu tego fragmentu rocznika :). To prawda, jest bardzo adekwatny.


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #221 dnia: 11 Styczeń, 2017, 13:54 »
Na dziś najlepsze dla mnie dwie perełki to:

Cytuj
„»Kiedy słucham członków Ciała Kierowniczego i ich pomocników, czuję, jakby Jehowa przemawiał do mnie w moim własnym pokoju« – mówi Agatha, żona nadzory obwodu z Ghany” (Rocznik Świadków Jehowy 2017 s. 24-25).

CHRZEŚCIJAŃSKI TRYB ŻYCIA (...) NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY: Filmy z telewizji JW Broadcasting i zborowe studium Biblii z udziałem obecnych” (jw. s. 21).


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #222 dnia: 11 Styczeń, 2017, 18:42 »
Powiedzcie mi, czemu film jest wymieniony przed zborowym studium Biblii??

„CHRZEŚCIJAŃSKI TRYB ŻYCIA (...) NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY: Filmy z telewizji JW Broadcasting i zborowe studium Biblii z udziałem obecnych”

Jak ja będę członkiem CK to tak to zredaguję:

Cytuj
„CHRZEŚCIJAŃSKI TRYB ŻYCIA (...) NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY: Zborowe studium Biblii z udziałem obecnych, którego uzupełnieniem są filmy z telewizji JW Broadcasting oglądane w gronie rodzinnym czy współbraci”. :)
Biblia mniej ważna niż filmy? :-\


Offline Vilgefortz

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #223 dnia: 11 Styczeń, 2017, 20:04 »
"Kiedy słucham członków Ciała Kierowniczego, czuję się jakby Jehowa do mnie przemawiał"...

A ja czuję, że to BLUŹNIERSTWO!

V.


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2017
« Odpowiedź #224 dnia: 11 Styczeń, 2017, 20:09 »
A ja czuję, że to BLUŹNIERSTWO!
Ale powiedz, czemu oni takie wypowiedzi publikują?
Żeby później nie było, że CK nie wiedziało, że takie rzeczy wypisują.

No i z Listu CK

Cytuj
„Zobaczył imponujący pojazd, niebiański rydwan (...) Pędził z szybkością błyskawicy i nie musiał zwalniać ani wykonywać skrętu, nawet gdy zmieniał kierunek jazdy (Ezech. 1:4, 9, 12, 14, 16-27). Wizja ta przypomina nam, że niebiańska część wszechświatowej organizacji Jehowy zawsze jest w ruchu. A co z jej ziemską częścią? Miniony rok służbowy wyraźnie pokazał, że Jehowa kieruje również swoim zorganizowanym ludem na ziemi, który podąża naprzód z oszałamiającą prędkością!” (Rocznik Świadków Jehowy 2017 s. 2).
Cholerka żeby człeka nie potrącili przypadkiem. ;)
Że zmienił kierunek jazdy ten rydwan to widzimy. ;D
Że leci na oślep, też każdy widzi. ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń, 2017, 21:29 wysłana przez Roszada »