Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW  (Przeczytany 1976 razy)

Offline son of thunder

STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« dnia: 27 Wrzesień, 2016, 23:35 »
Witam, jestem nowym użytkownikiem czy gościem forum, 25 lat w sekcie masońskiej świadków !!!mam 40 lat, Dziękuję mojemu Zbawcy,  Panu Jezusowi, że mnie do Siebie pociągnął i otworzył i serce i oczy.
I na wstępie mam nadzieję, że to będzie bomba, załączam DOWÓD NA WSPIERANIE PRZEZ STRAŻNICĘ RZĄDU NAZISTÓW W NIEMCZECH PODCZAS WOJNY w roku 1943, towarzystwo wpłaciło 597 000 dolarów NAZISTOM !!! research findings about ford werke under the nazi regime
https://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Holocaust/Ford.pdf     strona 127, pozycja strażnicy na liście firm i korporacji 47 !!
MAJĄ NA RĘKACH TAKĄ KREW, ŻE SZOK TO MAŁE SŁOWO, TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ CO TA MASOŃSKA INSTYTUCJA ................. wyrabia !!!! >:(
Nemo: Nie obrażaj.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 00:00 wysłana przez Nemo »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień, 2016, 23:58 »
Taki temat na forum już jest. https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=3422.0
Jak masz jakieś ciekawe materiały to tam możesz dokleić.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 00:02 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline niewierzacy

Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 00:08 »
Witam, jestem nowym użytkownikiem czy gościem forum, 25 lat w sekcie masońskiej świadków !!!mam 40 lat, Dziękuję mojemu Zbawcy,  Panu Jezusowi, że mnie do Siebie pociągnął i otworzył i serce i oczy.
I na wstępie mam nadzieję, że to będzie bomba, załączam DOWÓD NA WSPIERANIE PRZEZ STRAŻNICĘ RZĄDU NAZISTÓW W NIEMCZECH PODCZAS WOJNY w roku 1943, towarzystwo wpłaciło 597 000 dolarów NAZISTOM !!! research findings about ford werke under the nazi regime
https://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Holocaust/Ford.pdf     strona 127, pozycja strażnicy na liście firm i korporacji 47 !!
MAJĄ NA RĘKACH TAKĄ KREW, ŻE SZOK TO MAŁE SŁOWO, TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ CO TA MASOŃSKA INSTYTUCJA ................. wyrabia !!!! >:(
Nemo: Nie obrażaj.

Spóźnione, ale nie przejmuj się!
Fajnie, że reagujesz.
Pozdrawiam!
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Wrzesień, 2016, 00:22 »
Tak bo Jezus nawoływał do nienawiści  ;D
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline son of thunder

Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Wrzesień, 2016, 19:42 »
witajcie, dużo ostatnio się dzieje w Gliwicach, około 10 osób jest na pewno wybudzonych, w tym pewien starszy " jeszcze". Sporo osób o długiego czasu nie chodzi na zebrania a reszta trzeszczy w posadach, bo wielkie zagrożenie jest w Gliwicach, duże tkzw odstępstwo od sekty świadków !!!!!!!! Tylko dziękować Panu Jezusowi !!!


ravasz

  • Gość
Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Październik, 2016, 09:24 »
Nie tylko w Gliwicach .U nas też taka rzesza .U nas będzie się działo, oj będzie się działo ! ; :D


Tusia

  • Gość
Odp: STRAŻNICA WSPIERAŁA RZĄD NAZISTÓW
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Październik, 2016, 11:22 »
witajcie, dużo ostatnio się dzieje w Gliwicach, około 10 osób jest na pewno wybudzonych, w tym pewien starszy " jeszcze". Sporo osób o długiego czasu nie chodzi na zebrania a reszta trzeszczy w posadach, bo wielkie zagrożenie jest w Gliwicach, duże tkzw odstępstwo od sekty świadków !!!!!!!! Tylko dziękować Panu Jezusowi !!!

Mieszkam w Gliwicach  :)

http://wobroniewiary.pl/

pozdrawiam,
Tusia