Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Opozycja rusza z odsieczą  (Przeczytany 7077 razy)

Offline Światus

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Wrzesień, 2016, 17:41 »
ej, 'niepokorna' to ja jestem, im bardziej 'WALECZNEGO', a ne niepokornego  ;D
;D
https://www.youtube.com/watch?v=4v65OIGZXHg
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Fantom

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Wrzesień, 2016, 18:17 »
 o bosze...
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline majster

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Wrzesień, 2016, 19:06 »
I tak właśnie podejrzewałam.
Wybudzenia najłatwiej dokonują się wsród osób, wobec których ktos lokalnie skrewił.
Wtedy taka osoba zaczyna pytać, wątpić, drązyć.
A jak trochę podrąży, resztę znajdzie.
Życzę wszystkim śJ tego własnie.
Tak właśnie bywa. Miłość która jest w organizacji bardzo często okazuję się iluzją, a przez to wiele osób wycofuję się z życia zborowego uświadamiając sobie, że coś tu jest nie tak.
Witaj Majster.

Niestety nasz duch "ewangelizacji" (wybudzania rodziny) troche ostygl kiedy nasza rodzina doniosla na nas.
Ale jak to przyslowie mowi nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo jako ze od tamtej pory zawiesielismy calkowicie "nasza dzialalnosc korporacyjna"
A tak w ogole fajna ta historia  - inna troche  ;D
Rozumiem Cię, bo rodzina również na mnie doniosła jeszcze zanim się wybudziłem. Niestety kolorowo z wybudzaniem nigdy nie jest. Czasami osoby które zdawały się być wybudzone nagle sobie uświadamiają, że to tylko "fałszywa propaganda" mająca na celu zszargać dobre imię organizacji.

Ahoj Majster

Grupowe wybudzenia jak u mnie w zborze (byłym).
Trzymam kciuki za dalsze, 10 osób to całkiem zacny wynik, tylko brać przykład.
Czuj się na forum jak najlepiej, dziel się swoimi przemyśleniami i sposobami na wybudzenie, widać skuteczne to metody.
Pozdrawiam całą gromadkę Was, powodzenia i nie dajcie się krawatom ;)

To jak się to wszystko skończy to tylko pokażę czas. Czy z 10 osób zrobi się 20 czy może czasem 5.  A metody nie są skomplikowane. One po prostu polegają na zadawaniu pytań które zadawały mi osoby "zainteresowane". Byłem tak spłoszony, że uciekałem do półprawd, a czasem do delikatnych kłamstewek więc wiem że wystarczy pytać, a nie sypać argumentami jak z kałacha.

No, toś widzę niezły Majster!
Witaj serdecznie. Gdy czytam wpisy takie jak
Twój, to duch nadziei co do ludzi w org wzmacnia się we mnie. Fajnie że nie jesteś bierny.
Dzięki, że  dołączyłeś do nas i napisałeś!

Witaj. Miejmy nadzieję, że życzliwi pasterze szybko mnie nie zdegradują. Wszystkich zachęcam do mówienia. Oczywiście opiszę już niedługo całą swoją historię z organizacją :)

Dietrich też pozdrawia niepokornego ducha działającego w ukryciu  ;)
Majster przecie też niepokorny a nie waleczny.  W ukryciu działa. ;D
Niepokorny już zostałem gdy opierałem się starszym jak sugerowali mi, że moje garnitury są za bardzo taliowane :D A usługujący musi przecież świecić przykladem
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2016, 19:09 wysłana przez majster »


Offline majster

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 20:45 »
Kochani, niestety moja kariera się powoli kończy. Dobrała się moja rodzina do mnie. Bilans się zmniejszył do 9 osób i przez tą jedną teraz mam problemy. Już niedługo rozwiązanie sprawy nastąpi i opiszę wszystko co się działo. Módlcie się za mnie i dodajcie mi otuchy!


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 21:47 »
Pisać "ładnie" i "zgrabne"  nie potrafię :( ale wiedz, że wirtualnie wspieram i ciepło o was myślę :).
...


Offline majster

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 21:49 »
Pisać "ładnie" i "zgrabne"  nie potrafię :( ale wiedz, że wirtualnie wspieram i ciepło o was myślę :).

Dziękujemy i pozdrawiamy :)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 22:00 »
Kochani, niestety moja kariera się powoli kończy. Dobrała się moja rodzina do mnie. Bilans się zmniejszył do 9 osób i przez tą jedną teraz mam problemy. Już niedługo rozwiązanie sprawy nastąpi i opiszę wszystko co się działo. Módlcie się za mnie i dodajcie mi otuchy!

Całym serduchem jestem przy Was.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Dietrich

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 22:16 »
Również sercem jestem z Wami. Pozdrawiam ciepło.


od-nowa

  • Gość
Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Wrzesień, 2016, 22:25 »
Kochani, niestety moja kariera się powoli kończy. Dobrała się moja rodzina do mnie. Bilans się zmniejszył do 9 osób i przez tą jedną teraz mam problemy. Już niedługo rozwiązanie sprawy nastąpi i opiszę wszystko co się działo. Módlcie się za mnie i dodajcie mi otuchy!
Witaj Majster!
Witajcie wszyscy, którzy są z Majstrem!
Czytam i bunt czuję, żeby rodzina "dobierała się" do bliskiej sobie osoby, żeby rodzina przyczyniała się do tworzenia problemów bliskim w imię wcale nie prawdziwej  jedynej religii. :-\
Życzę, gdy już będzie to za Tobą/ za Wami, byście pełną piersią odetchnęli od tej toksycznej organizacji.
Gratuluję Wam wybudzenia! Powodzenia! Pozdrawiam Was Wszystkich!


Offline Zvi

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Październik, 2016, 20:03 »
Cześć Majster,

kontynuuj swoje dobre dzieło.


Offline Estera

Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Październik, 2016, 21:49 »
Kochani, niestety moja kariera się powoli kończy. Dobrała się moja rodzina do mnie. Bilans się zmniejszył do 9 osób i przez tą jedną teraz mam problemy. Już niedługo rozwiązanie sprawy nastąpi i opiszę wszystko co się działo. Módlcie się za mnie i dodajcie mi otuchy!
Drogi Majstrze, ależ... co ty opowiadasz, "twoja kariera się kończy!", alez absolutnie nie!, ona się dopiero ... zaczyna,... zaczyna ci się prawdziwa wolność, od fałszywych światełek jw.org... i całej reszty. Trzymaj się dzielnie, pozdrawiam
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Opozycja rusza z odsieczą
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Październik, 2016, 07:46 »
Pozwolę sobie napisać, że znamy z żoną "majstra" i jesteśmy na bieżąco wraz ze szczegółami zapoznwani i uwierzcie mi, zatrzęsie się tamto miejsce w posadach, oj zatrzęsie  8-)
Jesteśmy z Tobą majster! Jeszcze te parę dni dasz radę, a potem z grubej rury wypalisz, aż będzie miło  ;D
To już tak blisko, a ja doczekać się nie mogę, z pewnych powodów, o których jeszcze wolę nie pisać.
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)