Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112517 razy)

Offline Światus

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #285 dnia: 27 Marzec, 2017, 21:58 »
. No tak , przeciwko sobie błogosławił akcję . Coś tu nie tak .


To nie była manifestacja przeciwko Szefowi, tylko przeciw "niedozwolonym praktykom Zarządu"  ;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline andREazz

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #286 dnia: 27 Marzec, 2017, 22:02 »
Witajcie Drodzy! Chciałbym podziękować wszystkim: sponsorom, organizatorom, uczestnikom akcji za pracę jaką wykonaliście. Ze względu na krótki czas, zmęczenie podróżą i innymi czynnikami oraz "przemiał" ludzi podczas manify i liczbę uczestników mogę tylko wyrazić żal, że nie udało mi się poznać Was wszystkich, a tych których miałem przyjemność poznać, że nie było czasu poznać Was lepiej. Miałem okazję porozmawiać z niektórymi osobami krótko, a z niektórymi dłużej, a jeszcze innymi długo. Dziękuję Izie i Alkowi K. , Lenie  i Maćkowi T. (sorry za tak wczesne nawiedzenie Was w domu :) , Patrykowi M. , Ani R-K. , Agacie S. i innym za wszystko, jesteście wspaniali :) Z Danusią Kubik, którą miałem przyjemność odprowadzić na pociąg, tak dobrze się rozmawiało na peronie, że nie zauważyliśmy nadjeżdżającego pociągu. Dzięki temu mieliśmy jeszcze dużo czasu do następnego, żeby porozmawiać. Był to piękny i cenny czas. Wasze twarze i historie pozostaną we mnie na zawsze. Dziękuję Wam!


Offline gedeon

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #287 dnia: 27 Marzec, 2017, 22:26 »
Dzisiaj poinformowałem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Departament Wyznań Religijnych oraz Mniejszości Narodowych i Etnicznych o realizacji manifestacji w Wrocławiu.
Od wielu lat mam dobry kontakt z Departamentem Wyznań i zawsze otrzymują najświeższe materiały dotyczące Świadków Jehowy.
Zapowiedziałem też, że przyjdzie czas na zorganizowanie manifestacji w Warszawie i Nadarzynie.
Wszystkie te informacje są przyjmowane z wielkim wyrozumieniem.
Myślę, że dzień 26 lipca będzie dobrą data na manifestację w Warszawie i Nadarzynie.


Blizna

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #288 dnia: 27 Marzec, 2017, 23:57 »
Uff, ja tez juz trochę dzis ochłonęłam, i chce podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami z przygotowań :
-  właściciel firmy reklamowej , która wydrukowala  plakaty ,baner i wypożyczyła auto z laweta
gdy dowiedział się o celu akcji, postanowił wesprzeć ja, rezygnując z części własnego zarobku, przez co udało się znacznie obniżyć koszty
Dzis, gdy rozmawiałam z nim, by podziękować jemu i kierowcy za miła współpracę, dowiedziałam się ,ze kierowca spał trzy dni w aucie, zeby nie wynajmować hotelu.
Ale mimo niewygód cieszyli się obaj,ze ta akcja się odbyła, i kibicują naszym działaniom z całego serca, myśle ze współpraca będzie się rozwijać.
- filmowcy , także gdy dowiedziali się więcej o charakterze projektu,nie  potraktowali  usługi jak zwykle zlecenie komercyjne, i zaproponowali bardzo , bardzo korzystna cenę.
- to, ze było obecnych tyle mediów jest zasługa pewnego obecnego świadka, który z racji zawodu ma sporo kontaktów i poruszył niebo i ziemie, by zapewnić obecność mediów podczas akcji
 ;D

Czy tylko ja tu widzę palec Boży? :)
A tak poważnie, to gdyby nie to, że wiemy o czym mowa, równie dobrze opis takich wspaniałych działań mógłby się znaleźć w Strażnicy jako przykład jak "ludzie ze świata" wspierają dzieło :D
Tyle warte są właśnie te ich przykłady o rzekomym wsparciu Jehowy :D
Po prostu w życiu czasem okoliczności się dobrze układają, a czasem na naszej drodze są sensowni ludzie, którzy są gotowi bezinteresownie pomóc (jak w tym przypadku).
Pięknie :)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #289 dnia: 28 Marzec, 2017, 00:22 »
Zerknąłem właśnie na statystyki strony www.przerywamymilczenie.pl. Przez ostatnie 5 dni mieliśmy tam ponad 3800 wejść. W porównaniu do forum to niedużo (w statystykach widzę, że dziennie jest tutaj ponad 20 tysięcy), ale jak na stronę która istnieje od kilku dni to całkiem nieźle. Większość z tych wejść to tzw. wejścia bezpośrednie, tj. w naszym przypadku wejścia osób, które przepisały adres z ulotki, plakatów, banerów czy reklamy w radio. Co pokazuje, że środki przeznaczone na te cele odniosły zamierzony skutek :).


Offline Startek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #290 dnia: 28 Marzec, 2017, 00:42 »

To nie była manifestacja przeciwko Szefowi, tylko przeciw "niedozwolonym praktykom Zarządu"  ;)
Jehowa równa się organizacja , i organizacja to Jehowa .  O wiele lepiej  by zabrzmiało , z błogosławieństwem  naszego Pana Jezusa Chrystusa . Słowo Jehowa nie przechodzi mi przez usta . Czy ojcu mówimy po imieniu ? Nie utożsamiam się z tym imieniem . Być może masz więcej informacji na temat imienia Bożego  to napisz mi .


Offline HARNAŚ

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #291 dnia: 28 Marzec, 2017, 07:58 »
DO MANIFESTUJĄCYCH:
Może warto by było , ale to tylko taka moja luźna propozycja, zrobić coś w rodzaju laurki dla osób  ,które nie są świadkami a jednak jak pisaliście zaangażowali się w problem bardziej niż się spodziewaliście. Można by tam zamieścić cytaty z forum , wypowiedzi , które odnoszą się do ich pracy , bo wszyscy cieszymy się z ich postawy. Coś na zasadzie listu gratulacyjnego. Drobiazg a z pewnością ucieszy i zostanie w pamięci. Bo przecież jak już  odstępca to na pewno zjada dzieci ;D


Offline Lena

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #292 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:57 »
Nadal poszukujemy osób do tłumaczeń materiałów z Manifestacji. Prztłumaczyć można wszystko. Reportaże, ulotki, film, ktory lada dzień powstanie, treści na stronie przerywamymilczenie.pl... Potrzebne języki to ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, i może niemiecki, czy tam inny francuski? Dzięki temu dotrzemy do całego świata. Już teraz widzę, że nie zatrzymamy tego, nawet jeśli chcielibyśmy to odwołać 👍🏼


Offline CzarnySmok

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #293 dnia: 28 Marzec, 2017, 08:59 »
Jehowa równa się organizacja , i organizacja to Jehowa .  O wiele lepiej  by zabrzmiało , z błogosławieństwem  naszego Pana Jezusa Chrystusa . Słowo Jehowa nie przechodzi mi przez usta . Czy ojcu mówimy po imieniu ? Nie utożsamiam się z tym imieniem . Być może masz więcej informacji na temat imienia Bożego  to napisz mi .

No może czasem byłyby potrzebne informacje na temat poczucia humorku? :)


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #294 dnia: 28 Marzec, 2017, 09:53 »
Cytuj
Cytat: Ajsza w Wczoraj o 19:15

    Mogę przetłumaczyć na rosyjski,ale z napisami krucho.Toć to 15 państw skorzysta.

Przetłumacz, podłożenie napisów to nie problem, mogę się tym zająć.
To by było super niedźwiedź rosyjsko-świadkowski jest już na kolanach, a teraz jeszcze ludziom można pokazać, że niedźwiedzia można tresować. ;)


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #295 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:23 »
Nadal poszukujemy osób do tłumaczeń materiałów z Manifestacji. Prztłumaczyć można wszystko. Reportaże, ulotki, film, ktory lada dzień powstanie, treści na stronie przerywamymilczenie.pl... Potrzebne języki to ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, i może niemiecki, czy tam inny francuski? Dzięki temu dotrzemy do całego świata. Już teraz widzę, że nie zatrzymamy tego, nawet jeśli chcielibyśmy to odwołać 👍🏼


Na Angielski to mam zamiar przetlumaczyć to co jest na moim kanale Jw Ex, FB + ulotkę i plakaty i podesłać to do Barbary Anderson, Steeven Hassan, Christian Guierez, Kim & Mike i kilku innych osób co prowadzą Youtuba, mają po kilka tysięcy subskrybentów. Mam zamiar żeby to trafiło to do także na ich FB.

Czekam też na filmik...
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2017, 10:24 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Lena

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #296 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:30 »
Tak, Cegła, właśnie dlatego chce to mieć po angielsku. Żeby Christian, Cedars, Barbara i inni to dostali. Oni już będą wiedzieli co dalej z tym zrobić.


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #297 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:32 »
Super!
Nie tylko będzie to reklama, co się u nas dokonało, ale będzie to PRZYKŁADEM dla innych.
Tak, tak, panowie Nadarzyńczycy, którzy tu ukradkiem zaglądacie. :-\
Przekroczymy granice Wrocławia. ;)

Czekają języki:

ang.
niemiecki
hiszpański
francuski
rosyjski

Wierzę, że zgłoszą się exŚJ z tych państw.


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #298 dnia: 28 Marzec, 2017, 10:44 »
Jak ktoś będzie chętny to przetłumaczyć na angielski to super jak i ja bym dostał to tłumaczenie. Jak nie to ja to przetłumaczę, tylko u mnie z czasem jest tak, że to trochę potrwa. "Czas muszę wykupywać na te sprawy" :D

Kiedy będzie "nasz reportaż" gotowy?
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #299 dnia: 28 Marzec, 2017, 11:10 »
Jak ktoś będzie chętny to przetłumaczyć na angielski to super jak i ja bym dostał to tłumaczenie. Jak nie to ja to przetłumaczę, tylko u mnie z czasem jest tak, że to trochę potrwa. "Czas muszę wykupywać na te sprawy" :D

Kiedy będzie "nasz reportaż" gotowy?
Jak tylko będzie gotowy, dam znać, albo Mav to zrobi. Nasi filmowcy zastrzegli sobie ok,dwa tygodnie na przygotowanie materiału, pewnie wywiady beda wcześniej.
Sama jestem strasznie ciekawa, jak to wyszło.
Pare osób , widziałam , nagrywalo na własnym sprzęcie , na własny użytek, moze ktoś się zechce podzielić na forum . ???
Gdzie Duch Pana, tam wolność.