Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112518 razy)

Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #270 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:39 »
Byłoby dobrze gdyby wyznaczyć jakiś Dzień (tu wstawić odpowiedni ciąg dalszy) i żeby za rok, były to manifestacje ogólnopolskie.  :) Jakaś symboliczna data...
26 lipca pasuje jak ulał.
Ogólnoświatowy dzień pamięci ofiar Strażnicy.
Czemu nie...
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #271 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:41 »
Stawiam się do dyspozycji  ;D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Asturia

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #272 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:47 »
manifestacje ogólnopolskie? chyba 5 osób na każdej manifestacji będzie i tyle, a koszty? niech wybiorą następnym razem inne miasto, Warszawa, Poznań, Kraków, i pasowało by też żeby liczba obecnych była 100+, bo to robi wrażenie nie tylko na postronnych obserwatorów ale też na obecnych świadków, niektórzy może zaczną poważnie traktować takie manifestacje i coś tam zapali


Offline HARNAŚ

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #273 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:51 »
Gratuluję rzeczowych wywiadów. Dobrze brzmiało gdy padły słowa do kamery , że sprzeciwiamy się taktyce siedmiu ludzi z Ameryki a nie ,że odrzucamy nauki biblijne. Bardzo wyważone wypowiedzi zrobiły dobrą pracę , nie sposób z tym dyskutować i pozostawiły czytelny przekaz manifestacji. Brawo Wy.


Offline Lena

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #274 dnia: 27 Marzec, 2017, 17:34 »
Ja to sobie tak wyobrażam, żeby kolejną Manife zrobić w innym mieście, powiedzmy w lipcu, potem kolejne w innych miastach (typuję Poznań, Kraków, Warszawa, może Łódź i ktoreś na Pomorzu) a potem już bogatsi w doświadczenie uczestnicy takich akcji będą mogli robić powiedzmy raz w roku jednocześnie w różnych miastach. Tak nak np. robi to WOŚP.

A z innej beczki - Czy ktoś mógłby przetłumaczyć na angielski reportaże z Manify? Niech zobaczy to Cedars. Moglibyśmy wtedy pokazać całej Europie a nawet całemu światu jak się powinno walczyć z ORG   8-)  Niech biorą z nasz przykład.


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #275 dnia: 27 Marzec, 2017, 18:05 »
Cytuj
Czy ktoś mógłby przetłumaczyć na angielski reportaże z Manify? Niech zobaczy to Cedars. Moglibyśmy wtedy pokazać całej Europie a nawet całemu światu jak się powinno walczyć z ORG   8-)  Niech biorą z nasz przykład.
Panie i Panowie!
Nie tylko na ang., ale i na niemiecki.
Toć to nasi sąsiedzi.

Niech to pójdzie w świat.


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #276 dnia: 27 Marzec, 2017, 18:53 »
Ja to sobie tak wyobrażam, żeby kolejną Manife zrobić w innym mieście, powiedzmy w lipcu, potem kolejne w innych miastach (typuję Poznań, Kraków, Warszawa, może Łódź i ktoreś na Pomorzu) a potem już bogatsi w doświadczenie uczestnicy takich akcji będą mogli robić powiedzmy raz w roku jednocześnie w różnych miastach. Tak nak np. robi to WOŚP.

A z innej beczki - Czy ktoś mógłby przetłumaczyć na angielski reportaże z Manify? Niech zobaczy to Cedars. Moglibyśmy wtedy pokazać całej Europie a nawet całemu światu jak się powinno walczyć z ORG   8-)  Niech biorą z nasz przykład.

Jestem ZA !
 Poligloci,  proszę się ujawniać.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline mobydick

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #277 dnia: 27 Marzec, 2017, 19:15 »
Mogę przetłumaczyć na rosyjski,ale z napisami krucho.Toć to 15 państw skorzysta.
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline Sebastian

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #278 dnia: 27 Marzec, 2017, 19:54 »
gratuluję z całego serca!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #279 dnia: 27 Marzec, 2017, 20:30 »
Dziś w tej chwili też ładnie:
192 Gości
z których zapewne wielu śledziło, śledzi i będzie śledziło wątek o Manifestacji. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #280 dnia: 27 Marzec, 2017, 20:49 »
Ja to sobie tak wyobrażam, żeby kolejną Manife zrobić w innym mieście, powiedzmy w lipcu, potem kolejne w innych miastach (typuję Poznań, Kraków, Warszawa, może Łódź i ktoreś na Pomorzu)
O to, to, to.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #281 dnia: 27 Marzec, 2017, 21:08 »
Mogę przetłumaczyć na rosyjski,ale z napisami krucho.Toć to 15 państw skorzysta.

Przetłumacz, podłożenie napisów to nie problem, mogę się tym zająć.


Offline Startek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #282 dnia: 27 Marzec, 2017, 21:25 »
Bez wątpienia Jehowa pobłogosławił całą tę akcję. :D
. No tak , przeciwko sobie błogosławił akcję . Coś tu nie tak .


Offline TakaJakWy

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #283 dnia: 27 Marzec, 2017, 21:31 »
manifestacje ogólnopolskie? chyba 5 osób na każdej manifestacji będzie i tyle, a koszty? niech wybiorą następnym razem inne miasto, Warszawa, Poznań, Kraków, i pasowało by też żeby liczba obecnych była 100+, bo to robi wrażenie nie tylko na postronnych obserwatorów ale też na obecnych świadków, niektórzy może zaczną poważnie traktować takie manifestacje i coś tam zapali
Proponuję Warszawę dużo tu odstępczuchów


Offline Estera

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #284 dnia: 27 Marzec, 2017, 21:45 »
-  właściciel firmy reklamowej , która wydrukowala  plakaty ,baner i wypożyczyła auto z laweta
gdy dowiedział się o celu akcji, postanowił wesprzeć ja, rezygnując z części własnego zarobku, przez co udało się znacznie obniżyć koszty
Dzis, gdy rozmawiałam z nim, by podziękować jemu i kierowcy za miła współpracę, dowiedziałam się ,ze kierowca spał trzy dni w aucie, zeby nie wynajmować hotelu.
Ale mimo niewygód cieszyli się obaj,ze ta akcja się odbyła, i kibicują naszym działaniom z całego serca, myśle ze współpraca będzie się rozwijać.
- filmowcy , także gdy dowiedziali się więcej o charakterze projektu,nie  potraktowali  usługi jak zwykle zlecenie komercyjne, i zaproponowali bardzo , bardzo korzystna cenę.
  To świetnie, że tylu postronnych ludzi wsparło w taki sposób tę akcję. Niesamowite.
  Niesamowite, że zdobyli się na takie poświęcenia ze swojej strony, jestem pozytywnie zszokowana taką postawą tych ludzi.
  Bo przecież mogliby podejść do sprawy zupełnie biznesowo, wykorzystując okazję do niezłego zarobku.
  A jednak tak nie zrobili.
   :) :) :) :) :)
  Składam w ich stronę ukłony szacunku, za taką bezinteresowną postawę wobec manifestacji.
  A więc, kochani, nie jesteśmy sami.
  I bardzo dobrze, że reakcje społeczeństwa są właśnie takie.
  Pierwsze szlaki przetarte, a więc przy następnych akcjach będzie może łatwiej o poparcie ludzi z poza wts-u.
  A to jest ważne.
  Niech Nadarzyn drży, z powodu wieści "ze wschodu i zachodu".
  Mają zabitego niezłego klina rozłamu. Super.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.