Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112623 razy)

Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #195 dnia: 26 Marzec, 2017, 19:41 »
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/protest-przeciwko-swiadkom-jehowy-zdjecia,11921260/

 Nagłośnienie było słabe.Też dostałem takie info.Może następnym razem znowu będziemy o krok do przodu.Generalnie z informacji,które posiadam to manifestacja udała się.Było zainteresowanie,było sporo osób.Przyjechały osoby ze Szczecina,Warszawy,Anglii i wielu innych miejsc.
 Następnym razem jak będzie we Wrocku daję nocleg dla 2 osób za free:) (pokój) blisko centrum.
 Tak czy inaczej Ci co się śmiali w grupach dla ŚJ z pikiety na Reymonta byli pewni,że to tylko kilka osób.No cóż,ten sie śmieje kto się śmieje ostatni.:)
 Wspomnę tylko,że w grupach dla ŚJ śmiali się,że na plakatach jest napisane,że ŚJ rozbijaja rodziny.Oni naprawdę myślą,że ŚJ tylko je zcalają.Są tak krótkowzroczni,że chyba nie dociera do nich nawet to,co oglądają na filmach kongresowych.Tam mieliśmy przykład jak ojciec każe córce się wyprowadzić z domu,a matka nie odbiera od niej telefonu.Zerwany kontakt całkowicie.To daje nam obraz tych młodych ludzi( w tych grupach) jak mają wyprany mózg.Patrzą,a nie widzą,słuchają,a nie słyszą.Z nimi rozmawiać to jak ze ślepym o kolorach.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 19:45 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline salvat

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #196 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:00 »
52 gości przegląda watek - niezłe zainteresowanie wynikami akcji. Zapewne wśród nich wielu czynnych ŚJ i szpiedzy z BO.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #197 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:09 »
 ;D  i jak tam z Forum Tower?Podoba sie Wam?a z grupy Sobocińskiego?Jak to teraz skomentujecie?
  Król jest nagi,o przepraszam,miało być CK jest nagie.Kochani ŚJ.Obnazamy tylko zakłamanie CK.Jesteście zwiedzeni,jak my kiedyś.Staramy się Wam pomóc.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 20:13 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #198 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:13 »
Zajebiście! Przepraszam, wyrwało się mi. Widać że ludzie się interesowali, super...
Niedługo wszystkie materiały do USA polecą :D

A zaraz prezent wrzucę co by jeszcze bardziej poprawić humor....
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 20:15 wysłana przez CEGŁA »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Asturia

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #199 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:24 »
następnym razem manifestację warto zorganizować nie w marcu a na przykład w maju, czerwcu, ciepłe dni i więcej ludzi, godziny też warto zmienić na późniejsze, śledząc relacje można śmiało powiedzieć, że wszystko się udało, jak nawet jedna osoba poznała dziś prawdę o WTS to znaczy, że cel został osiągnięty, oby tak dalej, gratuluję za odwagę i pomysł.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 20:25 wysłana przez Asturia »


Offline Noc_spokojna

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #200 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:27 »
Kochani, choć bardzo chciałam, nie mogłam z wami być dzisiaj. Dopiero wróciłam do domu, i od razu przeglądam wątek, i podziwiam wszystkich zaangażowanych :). Kocham WAS!
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline PoProstuJa

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #201 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:30 »
Bardzo mi się podobają profesjonalnie zrobione tabliczki i ulotki!
Świetna akcja!
Każda okazja jest dobra żeby taką powtarzać (np. przed budynkami, gdzie odbywają się kongresy).

Starsi, którzy swego czasu uwzięli się na Alka i Izę nie wiedzieli co czynią!  ;D ;D ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #202 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:36 »
Byłem, widziałem, jestem pełen podziwu dla organizatorów za wkład pracy jaki został włożony w zorganizowanie tej manifestacji.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Noc_spokojna

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #203 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:36 »
https://wroclaw.tvp.pl/29666383/byli-swiadkowie-jehowy-przerywaja-milczenie

Każda taka informacja, to krok do przodu.

Ale...
Cytuj
"O komentarz do dzisiejszego protestu poprosiliśmy rzecznika Świadków Jehowy w Polsce. Nie chciał wypowiedzieć się przed naszą kamerą."
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #204 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:40 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 20:46 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #205 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:41 »
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 20:45 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline salvat

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #206 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:46 »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Startek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #207 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:49 »
Czy rzecznik świadków nie odesłał przypadkiem na JW.Org ? Jak to mają w zwyczaju .
Każda taka manifestacja dużo daje ,  niech ludzie znają czym jest WTS.


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #208 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:51 »
No mamy teraz 162 Gości. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #209 dnia: 26 Marzec, 2017, 20:54 »
  Przed godziną dzwonił do mnie siostrzeniec teścia, po krótkiej wymianie zdań na tematy rodzinne i co u kogo słychać, już kończył jak nagle mu się przypomniało..a ty wiesz co ja dziś widziałem u nas na rynku? Pytam..co?
Jacyś  świadkowie urzędowali na rynku. Pokrótce mu zobrazowałam co i jak, ale chyba nie bardzo kumał o co chodzi, zapytał..to wy też głosicie, jak oni? 
A więc wyjaśniłam prościej..świadkowie głoszą legendy z mchu i paproci, a ci z manify mówią co tu i teraz. I dopiero zakumał, że chodzi o pokazanie prawdziwej twarzy organizacji. Na koniec podsumował..powiedz im, że dobra robota.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2017, 21:18 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).