Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112571 razy)

Blizna

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #165 dnia: 25 Marzec, 2017, 16:34 »
W adresach stron o tematyce dotyczącej śJ brakuje mi:
http://www.komitetsadowniczy.net/


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #166 dnia: 25 Marzec, 2017, 17:24 »
Policja była powiadomiona o akcji więc przyjechali sprawdzić czy wszystko jest Ok, funkcjonariusze nawet do nas nie podeszli.

Laweta jeździ jedna, ale w porach zebrań otrzymała wytyczne, żeby jeździła wokół Sali Królestwa :).


Offline Startek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #167 dnia: 25 Marzec, 2017, 18:30 »
Życzę wam aby manifestacja odbyła się w duchu spokoju , i miłości Chrześcijańskiej . By jak najwięcej ludzi mogło skorzystać z tego przekazu i poznało  prawdziwe oblicze WTSu . Plakaty profesjonalizm w każdym calu .  Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa  niech Was prowadzi w tym pięknym dziele .  Pozdrawiam  Startek .


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #168 dnia: 25 Marzec, 2017, 19:20 »
Niektórzy tu zapominają,że nie są w kościele, kaplicy czy na nabożeństwie. :)
Ludzie opanujcie się.
To jest forum dla wszystkich:

dla ateistów
agnostyków
protestantów
katolików
ŚJ
wierzących prywatnie
a przede wszystkim dla exŚJ

Dajcie se spoko z sakralizacją każdego wątku. :-\


Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #169 dnia: 25 Marzec, 2017, 21:49 »
 ;D
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #170 dnia: 25 Marzec, 2017, 21:51 »
A mnie ciekawi wózek na publikacje. Widzę duże koła solidną konstrukcję. Za Chiński wózek JW.ORG płaciło się coś około 400pln.
Była kiedyś polemika na forum jaki jest koszt wózka.
Oczywiście jak się robi 200000 wózków na cały świat to cena powinna być bardzo mała.

A więc ile trzeba kaski na takie cudo wypasione DOBRE BO POLSKIE :)



Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #171 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:04 »
To do postu Fantoma.

Powiedzcie mi proszę, bo to żadnej logicznej struktury się to nie trzyma nawet kupy, jak można mieć tak strasznie spaczone myślenie. To jakiś dramat. Po przeczytaniu tego mam zanik zwojów w mózgu -- jutro chyba idę na zebranie, będę tam pasować  :P
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #172 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:14 »
Cytuj
Sławomir Sobociński

Patrząc na ich zagubienie i ukradkowe, pełne obaw spojrzenia w kierunku radiowozu, w którym liczba funkcjonariuszy z pewnością zbliżona była do liczby manifestujących, należy im tylko współczuć.

Z jednej strony jest to śmieszne, a z drugiej obrzydliwe w jaki sposób Świadkowie Jehowy manipulują informacją. Nikt podczas akcji nie spoglądał z obawą w stronę radiowozu, ponieważ ten radiowóz był tam dlatego, że sami zadzwoniliśmy na policję, żeby powiadomić ich o naszej akcji. A oni sami zaproponowali, że wyślą tam radiowóz, aby upewnić się, że nie będzie żadnych problemów.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #173 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:19 »
Do mnie doszły słuchy, że przez megafon padły na Reymonta przekleństwa: "Je...ć Świadków Jehowy". Dosłowny cytat od jednego głosiciela - dwóch potwierdziło  :o


Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #174 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:37 »
 No to Nadarzyn się nieźle w...wi:)
 Dlaczego?Chcieli uchronić owieczki przed exami.Chcieli uniknąc odstępczych tematów.Podali w zborach info o zmianie spotkań.
 Chcieli chłopaki z Nadarzyna dobrze.Myśleli,że są tacy cwani,że przechytrzą exów. A tu ZONK:))) Exy pojawili sie przed salą na Reymonta we Wrocku.Jak to możliwe? Dzięki długim jezykom braci w grupach dla ŚJ na fb.A tak CK odradzało,żeby nie tworzyc takich grup.
 Do byłych braci z Nadarzyna:pogońcie te grupy fejsbukowe.Zróbcie dla nich jakiś wykład na kongresie.Przypomnijcie ponownie co CK ma na ten temat do powiedzenia.
 Z drugiej strony my exy jesteśmy dzięki tym grupom na bieżąco dobrze poinformowani:))
Ciekawe czy Nadarzyn musiał prosić NY o zgodę.Wszystko o dupę rozbić,Plan się nie udał.Panowie z Nadarzyna -Przebudzcie Się!
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Blizna

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #175 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:54 »
"Sekta Bednarskiego"



Offline Stanisław Klocek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #176 dnia: 25 Marzec, 2017, 22:55 »
Ta manifestacja przypomina działalność Jezusa i jego zwolenników.

Prz 1:20 nwt Prawdziwa mądrość głośno woła na ulicy. Na placach wydaje swój głos.

Dz 17:17 ... prowadzić rozważania (...) codziennie na rynku z tymi, którzy się tam akurat znaleźli.

Sprawdza się proroctwo
Mat 13:15 Bo serce tego ludu [WTS-u] stało się nieczułe i uszami swymi usłyszeli, nie reagując, i zamknęli swe oczy, żeby czasem nie widzieć swymi oczami i nie słyszeć swymi uszami, i nie pojąć sensu swymi sercami, ...

Stosują ten wers do wszystkich, prócz siebie, a właśnie to o WTS-ie dokładnie oddaje ta relacja


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #177 dnia: 25 Marzec, 2017, 23:15 »
Do mnie doszły słuchy, że przez megafon padły na Reymonta przekleństwa: "Je...ć Świadków Jehowy". Dosłowny cytat od jednego głosiciela - dwóch potwierdziło  :o

Jest to kolejny przykład obrzydliwej manipulacji faktów przez Świadków Jehowy. Takie słowa faktycznie padły, ale nie z ust uczestników akcji. Naprzeciwko Sali Królestwa jest więzienie i gdy więźniowie nas zobaczyli to zaczęli wykrzykiwać różne hasła, m.in. "zawsze i wszędzie policja je....na będzie", a także "je...ć kocią wiarę". Megafonu na akcji nawet nie mieliśmy w ręku.


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #178 dnia: 25 Marzec, 2017, 23:19 »
Zamówiłem pogodę:

« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2017, 23:22 wysłana przez Tusia »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #179 dnia: 25 Marzec, 2017, 23:27 »
Jest to kolejny przykład obrzydliwej manipulacji faktów przez Świadków Jehowy. Takie słowa faktycznie padły, ale nie z ust uczestników akcji. Naprzeciwko Sali Królestwa jest więzienie i gdy więźniowie nas zobaczyli to zaczęli wykrzykiwać różne hasła, m.in. "zawsze i wszędzie policja je....na będzie", a także "je...ć kocią wiarę". Megafonu na akcji nawet nie mieliśmy w ręku.

To już rozumiem. Dzięki za info.