Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych  (Przeczytany 4082 razy)

Tusia

  • Gość
Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Sierpień, 2016, 21:43 »
no, Tusia, pozytywnie mnie zaskoczyłeś.

To był 2004 rok


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Sierpień, 2016, 21:50 »
nie szkodzi. Mocne to było.


Blizna

  • Gość
Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Sierpień, 2016, 23:31 »
Że w Zakopanem ktoś się wybudził, to mnie zaskakuje.

Byłam tam na zebraniach jeszcze w 2010 roku i nie wyglądało na to.

Nie pamiętam, który to był zbór ale spotykali się w starej sali w przyziemiu w zabytkowym domu i budowali jakąś nową salę w pobliżu dworca kolejowego.


Offline Ingrid

Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:51 »
Ja widziałam ostatnio Świadków głoszących w McDonaldsie. Usiedli na zewnątrz przy stolikach, każdy z bigmakiem albo czymś podobnym (nie znam się), ustawili przed sobą wózeczki z pokarmem w innej postaci w rzędzie, przodem do ulicy (to chyba znaczyło, że głoszą, ale wyglądało prawie jak barykada:-). Zajęli się komsumpcją, przeglądaniem zawartości smartfonów, względnie kosmetyczek.

Nawet sympatycznie wyglądali. Kobiety w spódnicach zaskakująco krótkich (lekko do kolana, ale nie całkiem). Może to część PRu? Wcale nie ubieramy się jak Amisze i nawet jadamy w fast foodach.

PS Drodzy szpiedzy z Krainy Dreszczowców - akcja nie rozgrywa się w kraju nad Wisłą, więc proszę nie wysyłać uopmnień do wszystkich zborów w okolicy których znajduje się Mcdonalds ze stolikami na zewnątrz...



Offline Roszada

Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:56 »
Może sobie zrobili przerwę w głoszeniu na posiłek, ale przy okazji chcieli też wydawać świadectwo. ;)

Przyjdzie czas że będą w restauracjach na dworze między stolikami przejeżdżać swymi rydwanami, jak biegający mali Rumuni. :)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Stojaki w miejscowościach wypoczynkowych
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpień, 2016, 23:04 »
No to pani na to powiedziała, że zdanie nie może zaczynać się od "ani".

Kurcze. Też mi to głosicielki stojakowe wypominają. To chyba musi być forsowane na szkoleniach...
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),