Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209747 razy)

Offline rychtar

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #390 dnia: 09 Listopad, 2016, 16:57 »
Może kiedyś usłyszysz, że ich wypowiedzi są ważniejsze niż Jezusa.

Dziwne, że jeszcze tego nie powiedzieli. Przecież ich mądrość jest ponad mądrość tego świata, ponad wszystkie skarby na świecie.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #391 dnia: 09 Listopad, 2016, 17:31 »
Nie muszą oficjalnie tak mówić,bo podają nowe światło,co Jezus miał na myśli. A myślał to co oni mówią. No i sprawa jasna,nawet jak w Biblii inaczej stoi.


Offline ufoludek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #392 dnia: 09 Listopad, 2016, 17:41 »
Kiedys mi powiedzieli ze głoszenie jest wazniejsze od uczynkow milosierdzia wobec blizniego .  :-\
Ja usłyszałam to samo> A jak zapytałam co sądzą o akcjach charytatywnych, WOŚP,w ogóle pomaganiu np. jakis datek biednemu na ulicy, to usłyszałam, że głoszenie jest największym objawem miłości, bo może komuś uratować życie. Kiedy powiedziałam, że mnie by bardzo wkurzyło, gdybym potrzebowała np. pomocy materialnej, jedzenia, a ktoś by mi gadał "dobrą nowinę", aaaaaa to wtedy mi powiedziano, ze wszelkie datki najlepiej do skrzynki, bo wtedy mamy pewność że będą one najlepiej spożytkowane. Rozmowa jak z głupią.Oj, otwierają oczy takie słowa.Wręczono mi też wtedy jakąś archiwalną strasznicę na ten temat, muszę ją koniecznie odszukać.
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Efezjan

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #393 dnia: 09 Listopad, 2016, 19:31 »
bezdomny mówi mi daj na bułkę a ja mu pomóż mi zanieś zakupy do domu to dostaniesz na kiełbasę do bułki i na piwo, bezdomny co ja jestem wielbłąd.to wtedy pytam co sądzi o świecie gdzie jest tylu bezdomnych i na pociechę czytam 65 rozdział Izajasza.
Ja pieniędzy nie daję, ale kupuję jedzenie bezdomnym. Kasę może wydać na alkohol, a tak wiem, co kupiłem i co dałem.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #394 dnia: 09 Listopad, 2016, 21:14 »
Ale chociaż bezglutenowe im rzeczy kupujesz?


Efezjan

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #395 dnia: 09 Listopad, 2016, 21:15 »
Ale chociaż bezglutenowe im rzeczy kupujesz?
Glutenowe, Gorszycielu. ;)


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #396 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:11 »
Może kiedyś usłyszysz, że ich wypowiedzi są ważniejsze niż Jezusa.
      No, tak debatujemy tu o tych szpiegach z Nadarzyna, ale, ale ...
      powiedziałabym, że bardzo dobrą zagwozdkę ma sam Nadarzyn ... a mianowicie ...
      Jak wyłapać w zborach szpiegów, którzy są wybudzeni z iluzji wts i twierdzących,
      że to nauki Jezusa są ważniejsze??

      To już o wiele trudniejsze, niż forumowym gościom, namierzyć takiego pojedyńczgo p. Rzeźwickiego.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #397 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:15 »
A więc WTS idzie łeb w łeb z Koreą północną.
Ledwo w WTS ukazał się artykół o sarkaźmie to nagle na WP artykół że KIM zabrania sarkazmu bo nie wie czy ludzie żartują czy to czynny opór ;D

WTS jest jak dziecko we mgle w poszukiwaniach wybudzonych. Nikt kołem nie łamie nie torturuje to jedynie podpuchy i podpytywanie np podczas spotkania z alkoholem.

TO SĄ SZMALCOWNIKI PIEPRZONE CO WĘSZĄ KOGO BY TU POCHŁONĄĆ.  BLE :o


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #398 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:22 »
Runął mur berliński , runął Związek Radziecki , runie i wts , zostanie obnażony tylko ktoś ( czyli cała rzesza  odstępców ) musi przeskoczyć mur i spać na styropianie :D
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #399 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:26 »
      Najlepsze z tego jest to, że ...
      np. ja, jestem w tej "partyzantce" zborowej, ale też dlatego, żeby pomóc, komu się da...
      a oni, "gnidy dworskie", że tak powiem sloganem z "Janosika", zostają szpiegami, żeby krzywdzić ludzi.

      Przykre to jest, że prowadzą to przysłowiowe "polowanie na czarownice".
      Mam nadzieję, że mnie szybko nie dorwą, kanalie z pod znaku wts!
      Ale Im się obrywa, zbierają owoce, stosownie do swojej fanatycznej postawy.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2016, 23:28 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #400 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:28 »
Pamiętajmy wszakrze że ku naszej uciesze legnie w gruzach WTS.

Ale to nie oznacza że nasze problemy się skończą. Być może się właśnie zaczną :o

Będzie sporo osób do odwiedzania w PSYCHIATRYKACH.

Trzeba będzie ich przywrócić jakoś społeczeństwu :-\


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #401 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:44 »
      Dziś, zrobiłam telefon do osoby, która została wykluczona, pomimo okazania szczerej skruchy.
      Żona starszego, m.in. doniosła na nią w pewnych kwestiach; pomimo skruchy, nie okazali jej miłosierdzia.
      Zapewniłam tę wykluczoną siostrę, że może na mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy.
      Była oczywiście zdziwiona, że "jak to?", ... "ona wykluczona, a ja takie deklaracje"...
      Powiedziałam jej, że jej wykluczenie nic nie zmienia w moich relacjach z nią.
      Bardzo się ucieszyła... Ale, zobaczmy, co ta sytuacja pokazuje ...???
      Po takich rewelacjach widać, ... że krąg szpiegów nadarzyńskich powiększył się o żony starszych,
      które z niekłamanym fanatyzmem też prowadzą polowanie na czarownice!!  w zborach.


      A akurat ta żona starszego, taka, że tak powiem "prawa", pracuje na "czarno" i nie odprowadza podatków.
      To jej, mąż, nie wyklucza ... OBŁUDA NA RESORACH !!!!! PO PROSTU, NIE DO ZNIESIENIA.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2016, 23:50 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #402 dnia: 09 Listopad, 2016, 23:58 »
      Dziś, zrobiłam telefon do osoby, która została wykluczona, pomimo okazania szczerej skruchy.
      Żona starszego, m.in. doniosła na nią w pewnych kwestiach; pomimo skruchy, nie okazali jej miłosierdzia.
      Zapewniłam tę wykluczoną siostrę, że może na mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy.
      Była oczywiście zdziwiona, że "jak to?", ... "ona wykluczona, a ja takie deklaracje"...
      Powiedziałam jej, że jej wykluczenie nic nie zmienia w moich relacjach z nią.
      Bardzo się ucieszyła... Ale, zobaczmy, co ta sytuacja pokazuje ...???
      Po takich rewelacjach widać, ... że krąg szpiegów nadarzyńskich powiększył się o żony starszych,
      które z niekłamanym fanatyzmem też prowadzą polowanie na czarownice!!  w zborach.


      A akurat ta żona starszego, taka, że tak powiem "prawa", pracuje na "czarno" i nie odprowadza podatków.
      To jej, mąż, nie wyklucza ... OBŁUDA NA RESORACH !!!!! PO PROSTU, NIE DO ZNIESIENIA.

Też mi nowina żona starszego i pracuje na czarno ! :) a sami starsi pracujący na czarno? nie zatrudniający braci albo płacący im nieuczciwie?
Właśnie takie pozornie błahe sprawy wytykałam ale ludzie w większości nie umieją powiedzieć otwarcie :
 tak pracuję na czarno bo nie wyrabiam na płacenie ZUS-u , wiem że robię źle i i jest mi z tym ciężko ale nie potrafie w tej chwili inaczej.
Wolą skupić się na innych sami stwarzając pozory pobożności.
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #403 dnia: 10 Listopad, 2016, 00:57 »

      Może dla Ciebie Dorkas, to nie jest nowina, ale ja ...  :( :( :(
      to jeszcze jestem na etapie odkrywania tego rodzaju różnych szwingli, na tę wts-owską uczciwość ...
      Może mieszkasz gdzieś w bardziej awangardowym miejscu, gdzie takie rzeczy może były jak chleb z masłem,
      Ja może bardziej prowincjonalnie, gdzie może, aż tak często to się nie zdarzało.
      Nie, żebym broniła tych dwulicowych sług wts-u, ale tak dla stwierdzenia różnicy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #404 dnia: 10 Listopad, 2016, 07:36 »
Przepraszam Estero jeżeli to tak zabrzmiało ,ale całkowicie się z Tobą zgadzam , że zależy to od miejsca , zbory w mniejszych miejscowościach były skromniejsze ale i cieplejsze .
Chociaż przypomniał mi się mój pierwszy ośrodek zimowy jeden ze zborów w Inowrocławiu o ile dobrze pamiętam był nie w samym centrum . Byłam świeżaczkiem  w prawdzie :) rok 1982 ,JA pełna zapału i gorliwości,wierząca w wyjątkowość ludu Jehowy ! :)
 przyjmuje nas główna postać brat starszy i jego ŻONA w trakcie zebrania , a odbywały się one w domach uderzyło mnie , że właśnie ta żona jest nie tylko dyktatorką mody ale i wszystkiego innego. Srrasznie zganiłam się  , za takie niewłaściwe myśli i słowa bo moja niewyparzona gęba  :) palnęła coś co nie przysporzyło mi szacunku godnego pionierom :D . Zostawiłam jednak sprawę w rękach Jehowy i poczekałam na odpowiedź  i doczekałam się  :D  Ciekaw , że właśnie w tedy w Inowrocławiu był rozłam i część braci czekała na konieć świata , powstał zbór tu jakiś nr nie pamiętam i głosili ludziom  , że trzeba wyjść na jakąś górę i czekać podali konkretną datę. Może jest ktoś z tamtych czasów?
Dziś wiem więcej niż wczoraj