Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 207987 razy)

Offline Lechita

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #375 dnia: 31 Październik, 2016, 11:39 »
Skoro forum odwiedza tylu gości to mówiąc językiem WTS-u - " mamy widoki na piękny wzrost " ;D

Niech czytają, niech sprawdzają, może choć część z nich obudzi się z hipnozy Strażnicy.
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #376 dnia: 01 Listopad, 2016, 22:51 »
Nic nie wiem ale odpowiadam:
1.)Część to trzęsący portkami butelczycy bojący się że za złe minusowe wyniki w Polsce wylecą z korpo jak tylko przyleci businesklasą zza oceanu (oczywiście kierowany duchem świętym i miłością braterską) któryś z 7 wspaniałych albo dla odmiany jeden z giermków co przekaże dobrą nowinę że teraz np Jaśko będzie mógł wzmacniać zbór w pcimiu dolnym i w ramach gratyfikacji za 20 paro letnią służbę zfinansuje się mu kurs na wózek widłowy wraz z uprawnieniami na zmianę butli gazowej (wartość 500pln) i może podjąć pracę na pół etatu za pół najniższej krajowej na umowę śmieciową aby uprościwszy swe życie dawać piękny wzór.
No i nie będzie śnieżnobiałej INSIGNI z podgrzewaniem pupy i zwrotów za papu w restauracji w drodze na zgromadzonko 8-)
Będzie twardy reset leśne dziadki...
Powyższe może się też tyczyć pogromcy muchomorów Jabłońskiego  ;D

2.) patrz punkt 1... + samozwańczy wilko-starsi tropiący mądre owieczki

3.) Gromada starszych i sług którzy najszybciej przeglądają na oczy i najsprytniej to ukrywają.

4.) Wywaleni w przeszłości; teraźniejszości i najbliższej przyszłości.

A bym zapomniał bo z takim rozmachem napisałem o tym wózku widłowym i uprwnieniach. Pamiętaj Jasiu i spółka Musicie poprosić poprosić poprosić o te uprawnienia nie że się należy  8-) Pozdro i nie łamać się chłopaki będzie jazda...  ::)
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2016, 23:29 wysłana przez Efektmotyla »


Offline rychtar

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #377 dnia: 02 Listopad, 2016, 12:49 »
Skoro forum odwiedza tylu gości to mówiąc językiem WTS-u - " mamy widoki na piękny wzrost " ;D

Niech czytają, niech sprawdzają, może choć część z nich obudzi się z hipnozy Strażnicy.

To idąc dalej czekamy na doświadczenia ze służby forumowej :P
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #378 dnia: 02 Listopad, 2016, 12:58 »
Skoro forum odwiedza tylu gości to mówiąc językiem WTS-u - " mamy widoki na piękny wzrost " ;D

Niech czytają, niech sprawdzają, może choć część z nich obudzi się z hipnozy Strażnicy.

 Też tak uważam, miałam w szkole nauczycielkę fizyki, straszna kosa., ale ona jedna nie stawiała pał za złapanie ze ściągą.
Zabierała ściągę, kartkę i kazała pisać od nowa.

Mówiła tak....nawet najbardziej zakuty łeb, jak wertuje informacje aby je spisać, zawsze mu coś zapadnie w pamięć i później owocuje.
Uważam, że miała rację. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #379 dnia: 08 Listopad, 2016, 06:57 »
Wczoraj pan Rzeźwicki miał wykład na zgromadzeniu obwodowym o "miłości braterskiej"...;-)

Dobrze. Niech się uczą, co to jest miłość braterska, bo jak otwieram tekst dzienny, to wciąż wysyłają braci do głoszenia, a o braciach zapominają.  W sierpniu minęło 5 lat, od kiedy przestałam chodzić na zebrania, gdy zgorszyłam się zachowaniem braci starszych i czekałam, że wyjaśnią mi swoje decyzje odebrania mi prawa głosu i do dziś nikt tego nie zrobił. Obiecywano mi, że wkrótce moja sprawa zostanie rozwiązana. Widzicie, co znaczy braterskie słowo -"wkrótce". Nikt nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoje słowa.
Od tego czasu odwiedziły mnie w domu dwie osoby. To są 'prawdziwe przejawy miłości braterskiej'. Na ulicy odwracają wzrok od mojej osoby, bo domagam się zastosowania tego, co jest napisane w Biblii.


Offline bernard

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #380 dnia: 08 Listopad, 2016, 09:34 »
Kiedys mi powiedzieli ze głoszenie jest wazniejsze od uczynkow milosierdzia wobec blizniego .  :-\



Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #381 dnia: 08 Listopad, 2016, 09:37 »
Kiedys mi powiedzieli ze głoszenie jest wazniejsze od uczynkow milosierdzia wobec blizniego .  :-\
Może kiedyś usłyszysz, że ich wypowiedzi są ważniejsze niż Jezusa.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #382 dnia: 08 Listopad, 2016, 10:41 »
Dobrze. Niech się uczą, co to jest miłość braterska, bo jak otwieram tekst dzienny, to wciąż wysyłają braci do głoszenia, a o braciach zapominają.  W sierpniu minęło 5 lat, od kiedy przestałam chodzić na zebrania, gdy zgorszyłam się zachowaniem braci starszych i czekałam, że wyjaśnią mi swoje decyzje odebrania mi prawa głosu i do dziś nikt tego nie zrobił. Obiecywano mi, że wkrótce moja sprawa zostanie rozwiązana. Widzicie, co znaczy braterskie słowo -"wkrótce". Nikt nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoje słowa.
Od tego czasu odwiedziły mnie w domu dwie osoby. To są 'prawdziwe przejawy miłości braterskiej'. Na ulicy odwracają wzrok od mojej osoby, bo domagam się zastosowania tego, co jest napisane w Biblii.

Ależ ONI nie nauczą się tego , bo mają wewnętrzny kodeks sprzeczny z tym opisanym w Biblii, doskonale manipulują wersetami i historią biblijną na usprawiedliwienie swojego postępowania !
Kiedy zaczynałam swoją walkę przekonałam się na swojej skórze , pisząc do Nadarzyna szukając sprawiedliwości . Odpowiedzią była CISZA  która trwa  :) od ponad trzech lat
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Lila

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #383 dnia: 08 Listopad, 2016, 10:41 »
Dobrze. Niech się uczą, co to jest miłość braterska, bo jak otwieram tekst dzienny, to wciąż wysyłają braci do głoszenia, a o braciach zapominają.  W sierpniu minęło 5 lat, od kiedy przestałam chodzić na zebrania, gdy zgorszyłam się zachowaniem braci starszych i czekałam, że wyjaśnią mi swoje decyzje odebrania mi prawa głosu i do dziś nikt tego nie zrobił. Obiecywano mi, że wkrótce moja sprawa zostanie rozwiązana. Widzicie, co znaczy braterskie słowo -"wkrótce". Nikt nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoje słowa.
Od tego czasu odwiedziły mnie w domu dwie osoby. To są 'prawdziwe przejawy miłości braterskiej'. Na ulicy odwracają wzrok od mojej osoby, bo domagam się zastosowania tego, co jest napisane w Biblii.


Oni już pewno tak blisko doskonałości są, że liczą dzień za rok, albo za tysiąc lat :)

A tak naprawdę, to chyba już na nich nie czekasz? Czy to miałoby jakiś sens?


Offline bernard

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #384 dnia: 08 Listopad, 2016, 11:34 »
Może kiedyś usłyszysz, że ich wypowiedzi są ważniejsze niż Jezusa.
Ha , wszak w praktyce straznice sa juz wazniejsze od Biblii  ;)


Offline ufoludek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #385 dnia: 08 Listopad, 2016, 11:52 »
Ha , wszak w praktyce straznice sa juz wazniejsze od Biblii  ;)
I to jest prawdziwe stwierdzenie. Największym autorytetem aktualnie cieszy się Strażnica i w ogóle "literatura". Podczas studium, kiedy pytałam  co sądzą na ten czy inny temat, odpowiedzi były : literatura mówi to i to albo - nie wiem, w literaturze nic ma na ten temat. Tego typu odpowiedzi właśnie spowodowały, ze spojrzałam na te osoby jak na mocno ograniczone.
"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to się stanie" ;-)


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #386 dnia: 08 Listopad, 2016, 12:21 »

.
A tak naprawdę, to chyba już na nich nie czekasz? Czy to miałoby jakiś sens?
Lila!
Nauczyłam się dostrzegać rzeczywistość. Teraz wiem, że mogę robić różne rzeczy, ale nie pozwolę się krzywdzić. Nie mam wpływu, jak ktoś mi coś zrobi, ale mam wpływ na to, jak ja zareaguję. Jeżeli jest wina- to musi być kara. Człowiek musi nauczyć się ponosić odpowiedzialność za swoje zachowania. Teraz wiem, że mam prawo do złości, gniewu, szczęścia, które nie jest zależne od innych. 


Offline Woland

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #387 dnia: 08 Listopad, 2016, 13:01 »
Ależ ONI nie nauczą się tego , bo mają wewnętrzny kodeks sprzeczny z tym opisanym w Biblii, doskonale manipulują wersetami i historią biblijną na usprawiedliwienie swojego postępowania !
Kiedy zaczynałam swoją walkę przekonałam się na swojej skórze , pisząc do Nadarzyna szukając sprawiedliwości . Odpowiedzią była CISZA  która trwa  :) od ponad trzech lat
Cytuj
Ich bożki to srebro i złoto,
robota rąk ludzkich.
5 Mają usta, ale nie mówią;
oczy mają, ale nie widzą.
6 Mają uszy, ale nie słyszą;
nozdrza mają, ale nie czują zapachu.
7 Mają ręce, lecz nie dotykają;
nogi mają, ale nie chodzą;
gardłem swoim nie wydają głosu.
8 Do nich są podobni ci, którzy je robią,
i każdy, który im ufa.

Przy okazji wyrwałem z kontekstu i anachronizm tej wypowiedzi to 2750 lat . Poza tym jest skierowana do przedstawicieli narodu , którego przymieże z bogiem zostało zerwane.
Czyli manipulacja rodem z WTS!


Efezjan

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #388 dnia: 08 Listopad, 2016, 17:56 »
Kiedys mi powiedzieli ze głoszenie jest wazniejsze od uczynkow milosierdzia wobec blizniego .  :-\


Hmm. Bezdomny mówi:
- Jestem głodny. Kupi mi pan bułkę?
Świadek:
- Mamy tyle nieszczęść ostatnio - jak choćby trzęsienie Ziemi we Włoszech. Co pan o tym sądzi?
Byłoby komiczne, gdyby nie było smutne. :(


Offline dziewiatka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #389 dnia: 08 Listopad, 2016, 21:04 »
bezdomny mówi mi daj na bułkę a ja mu pomóż mi zanieś zakupy do domu to dostaniesz na kiełbasę do bułki i na piwo, bezdomny co ja jestem wielbłąd.to wtedy pytam co sądzi o świecie gdzie jest tylu bezdomnych i na pociechę czytam 65 rozdział Izajasza.