Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 207980 razy)

Offline Ariana

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #315 dnia: 25 Sierpień, 2016, 09:53 »
Ja dwukrotnie dostałem info o tym, że rzekomo zagubiłem swoje hasło (dwie ostatnie nocki).
Co ciekawe ja się nie wylogowuję nigdy. :)
Jakże więc miałbym prosić o hasło.
Widać ktoś chciał się podszywać pod Roszadę. ;D

Ciekawe co by napisał w moim imieniu?
Jestem członkiem CK. ;D
Czy: odwołuję wszystko co nakłamałem w tysiącach postów? ;)

Roszada tylko to co w 144 tysiacach postow jest prawda. To co powyzej mozesz odwolac ;)


Offline Agalloch

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #316 dnia: 25 Sierpień, 2016, 12:23 »
To dopiero dranie! Chcieli się po chamsku włamać na konta!

Najlepsze jest to, że nawet jakby mi się ktoś włamał, to nie jest w stanie mi NIC zrobić!
Ja już jestem na takim etapie, że chcę się odłączyć, ale czekam na jakąś okazję (bo odchodzić bez okazji to tak głupio jakoś :D ). Więc jakby jakiś nadarzyński głupek zaczął mnie szantażować, to to by mogła być taka okazja. Przynajmniej miałabym odłączenie z głowy.
Ale żeby było śmieszniej, to jakby mnie ktoś zaczął szantażować przez forum, to bym podjęła następujące kroki:
- zawiadomiła administratora
- zadzwoniła do Nadarzyna (a czemu nie?! A co mi zależy?! :D )
- wydrukowałabym ten szantaż i pokazała starszym w swoim zborze
- wydrukowałabym i zaniosła zgłosić to na policję
- zrobiłabym wszystko żeby wyśledzić drania
- postarałabym się żeby drań został publicznie wyśmiany - na forum oraz facebooku
- przesłałabym stosowny list do jego zboru i starałabym się o to żeby załatwić mu komitet sądowniczy

To taki pomysł na szybko... :D A pewnie jeszcze bym coś wymyśliła!

P.S. Ja wcale nie żartuję.

"Straszliwa to rzecz wpaść w ręce PoProstuJa żywej" - jak powiada pismo.

;D


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #317 dnia: 25 Sierpień, 2016, 15:43 »
To dopiero dranie! Chcieli się po chamsku włamać na konta!

Najlepsze jest to, że nawet jakby mi się ktoś włamał, to nie jest w stanie mi NIC zrobić!
Ja już jestem na takim etapie, że chcę się odłączyć, ale czekam na jakąś okazję (bo odchodzić bez okazji to tak głupio jakoś :D ). Więc jakby jakiś nadarzyński głupek zaczął mnie szantażować, to to by mogła być taka okazja. Przynajmniej miałabym odłączenie z głowy.
Ale żeby było śmieszniej, to jakby mnie ktoś zaczął szantażować przez forum, to bym podjęła następujące kroki:
- zawiadomiła administratora
- zadzwoniła do Nadarzyna (a czemu nie?! A co mi zależy?! :D )
- wydrukowałabym ten szantaż i pokazała starszym w swoim zborze
- wydrukowałabym i zaniosła zgłosić to na policję
- zrobiłabym wszystko żeby wyśledzić drania
- postarałabym się żeby drań został publicznie wyśmiany - na forum oraz facebooku
- przesłałabym stosowny list do jego zboru i starałabym się o to żeby załatwić mu komitet sądowniczy

To taki pomysł na szybko... :D A pewnie jeszcze bym coś wymyśliła!

P.S. Ja wcale nie żartuję.


I bardzo dobrze, masz 100 procent pewności, że jeżeli to przeczytają, "nie zabiorą" się za Ciebie, ponieważ nie chcą rozgłosu, a Ty ten rozgłos na pewno byś im zapewniła. Tak więc mają już na pewno odnotowane, na czerwono:

  ;)

PoProstuJa-UWAGA!! NIE DOTYKAĆ!!! GORĄCE!!!!

Dałem pomarańczowy bo czerwony jest zakazany ;D
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2016, 15:45 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #318 dnia: 25 Sierpień, 2016, 17:12 »
Ale żeby było śmieszniej, to jakby mnie ktoś zaczął szantażować przez forum, to bym podjęła następujące kroki:
- zawiadomiła administratora
- zadzwoniła do Nadarzyna (a czemu nie?! A co mi zależy?! :D )
- wydrukowałabym ten szantaż i pokazała starszym w swoim zborze
- wydrukowałabym i zaniosła zgłosić to na policję
- zrobiłabym wszystko żeby wyśledzić drania
- postarałabym się żeby drań został publicznie wyśmiany - na forum oraz facebooku
- przesłałabym stosowny list do jego zboru i starałabym się o to żeby załatwić mu komitet sądowniczy

To taki pomysł na szybko... :D A pewnie jeszcze bym coś wymyśliła!

P.S. Ja wcale nie żartuję.

To wytłuszczone, nie odniosło by skutku. Znasz ludzi o których się mówi, że można pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada? Taką mentalność mają właśnie oni (ci z wytłuszczonego). Dodatkowo po takim czymś "wyprodukowałabyś" męczennika zborowego, który cierpi w słusznej sprawie. Dostałby kilka poklepań po ramieniu, kilka współczujących pokiwań głową i pocztą pantoflową rozeszłoby się że to nie on, ale odstępcy go nękają.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline rychtar

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #319 dnia: 25 Sierpień, 2016, 22:18 »
To wytłuszczone, nie odniosło by skutku. Znasz ludzi o których się mówi, że można pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada? Taką mentalność mają właśnie oni (ci z wytłuszczonego). Dodatkowo po takim czymś "wyprodukowałabyś" męczennika zborowego, który cierpi w słusznej sprawie. Dostałby kilka poklepań po ramieniu, kilka współczujących pokiwań głową i pocztą pantoflową rozeszłoby się że to nie on, ale odstępcy go nękają.

A ja uważam tak samo jak PoProstuJa, że takie coś własnie odbiosłoby skutek piorunujący. Większość cwaniaków ze zborów, z Nadarzyna jest cwaniakami tylko na forum. W realu już nie są takimi cwaniakami. Upublicznienie ich w zborze, że włażą na fora "odstępców" wprowadzi niemały zamęt w ich życiu zborowym ponieważ starsi od razu mu się dobiorą do tyła za to, że pod płaszczykiem "nawracania / kablowania na odstępców" "karmią się ze stołu demonów" a nie ze "stołu Jehowy".
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline CzarnySmok

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #320 dnia: 25 Sierpień, 2016, 22:36 »
A ja uważam tak samo jak PoProstuJa, że takie coś własnie odbiosłoby skutek piorunujący. Większość cwaniaków ze zborów, z Nadarzyna jest cwaniakami tylko na forum. W realu już nie są takimi cwaniakami. Upublicznienie ich w zborze, że włażą na fora "odstępców" wprowadzi niemały zamęt w ich życiu zborowym ponieważ starsi od razu mu się dobiorą do tyła za to, że pod płaszczykiem "nawracania / kablowania na odstępców" "karmią się ze stołu demonów" a nie ze "stołu Jehowy".

Chcialbym, bardzo chcialbym, zeby tak bylo. Niestety, wiele rzeczy jest zupełnie odwrotnych do tak logicznie napisanego postu. Wydawało mi się, że afera z pedo w roli głównej MUSI, po prostu MUSI, otrzeźwić ludzi związanych ze zborem. Reakcja niektórych jest wręcz niewyobrażalna: ze to prowokacja, ze członkowie CK zostali tam komputero doklejeni, że w sumie nic nie wiemy albo na tę sytuację została zasłonięta kotara milczenia w nadziei, że sprawa rozejdzie się po kościach.
To co dla ludzi myślących, samodzielnych i logicznych wydaje się być oczywistością, (wręcz: oczywistą oczywistością :) ) dla ludzi niewykształ...tfu!...wykształconych przez Organizację już takie być nie musi.


Offline rychtar

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #321 dnia: 25 Sierpień, 2016, 22:43 »
Chcialbym, bardzo chcialbym, zeby tak bylo. Niestety, wiele rzeczy jest zupełnie odwrotnych do tak logicznie napisanego postu. Wydawało mi się, że afera z pedo w roli głównej MUSI, po prostu MUSI, otrzeźwić ludzi związanych ze zborem. Reakcja niektórych jest wręcz niewyobrażalna: ze to prowokacja, ze członkowie CK zostali tam komputero doklejeni, że w sumie nic nie wiemy albo na tę sytuację została zasłonięta kotara milczenia w nadziei, że sprawa rozejdzie się po kościach.
To co dla ludzi myślących, samodzielnych i logicznych wydaje się być oczywistością, (wręcz: oczywistą oczywistością :) ) dla ludzi niewykształ...tfu!...wykształconych przez Organizację już takie być nie musi.

Właśnie chodzi o to, że pedofilia o ŚJ jest zatajana bo kto by pomyślał, że taka święta organizacja może się kalać grzechem pedofilii? Natomiast kontakty z "odstępcami" są napiętnowane na najwyższym z możliwych poziomów. A tą pedofilię przemilczą bo przecież skoro o tym nie mówią to znaczy, że problemu nie ma. Według nich lepiej skupić się na karaniu za kontakty z "odstępcami" i co jakiś czas w potrzebach zboru walnąć przemówienie, że kontakty z wykluczonymi są zakazane a z "odstępcami" to już zło najgorsze. Logiki w tym nie ma żadnej, ale czy ta organizacja jest logiczna? Z logiką ona nie ma już nic wspólnego.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #322 dnia: 25 Sierpień, 2016, 22:52 »
Rychtar, a masz jakies źródło na to, że śJ są zmanipulowani tłumaczeniem, że to videomontaż?
Dotychczas domyślałam się, że tak być może.
Widzę, że WTS robi podobnie jak w sprawie ONZ-u, jakies mętne tłumaczenie i cholera oni to kupują.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #323 dnia: 25 Sierpień, 2016, 23:12 »
A ja uważam tak samo jak PoProstuJa, że takie coś własnie odbiosłoby skutek piorunujący. Większość cwaniaków ze zborów, z Nadarzyna jest cwaniakami tylko na forum. W realu już nie są takimi cwaniakami. Upublicznienie ich w zborze, że włażą na fora "odstępców" wprowadzi niemały zamęt w ich życiu zborowym ponieważ starsi od razu mu się dobiorą do tyła za to, że pod płaszczykiem "nawracania / kablowania na odstępców" "karmią się ze stołu demonów" a nie ze "stołu Jehowy".

Niestety ale wątpię. Może być że to jest robione w zmowie ze starszymi, albo razem siedzą w kilku przy komputerze i sączą jad w forum. Ci co wchodzą w tajemnicy przed wszystkimi na forum, piszą przyzwoicie, albo nic nie piszą tylko czytają i wahają się czy się zarejestrować z lęku przed przypadkowym rozpoznaniem. Nie wierzę że osoba pozbawiona jakiejkolwiek ogłady i przyzwoitości ( a takimi cechami wykazywali się szpiedzy), utrzymywałaby w tajemnicy swoje "zwycięstwa w walce z odstępcami". I teraz chodzą w chwale WTS-u i poparciu starszyzny. Oczywiście nieoficjalnym.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2016, 23:23 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #324 dnia: 25 Sierpień, 2016, 23:47 »
To wytłuszczone, nie odniosło by skutku. Znasz ludzi o których się mówi, że można pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada? Taką mentalność mają właśnie oni (ci z wytłuszczonego). Dodatkowo po takim czymś "wyprodukowałabyś" męczennika zborowego, który cierpi w słusznej sprawie. Dostałby kilka poklepań po ramieniu, kilka współczujących pokiwań głową i pocztą pantoflową rozeszłoby się że to nie on, ale odstępcy go nękają.

Nemo nie gaś mojego zapału  ;D Ja już gotowa do akcji jestem, a tutaj mi piszesz, że akcja nie ma sensu.  ;D

Nie raz w życiu miałam tak, że mówiłam komuś o swoim pomyśle (czasem szalonym) i że chcę go zrealizować. No i w 70% ludzie starali się mnie zgasić, a ja i tak robiłam swoje. I w wielu przypadkach udawało mi się osiągnąć wyznaczony cel.

Dlaczegóż mamy zakładać, że chciałabym dotrzeć tylko do starszych jednego zboru, którzy może chcieliby zatuszować sprawę. Jak już działać to na całego!  ;D

Ja mam pewien plan również co do swojego zboru (i go zrealizuję w pewnym momencie), ale o szczegółach pisać tu nie będę (przynajmniej na obecnym etapie).

Ja to zwykle spokojna i łagodna jestem, ale jak mnie ktoś wkurzy, to.... (wolę nie kończyć zdania  ;D )


P.S. Ja już do walki jestem przygotowana, a psia kostka żaden nadarzyńczyk się do mnie nie zgłasza  ;D Boją się mnie, czy co?!  ;D


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #325 dnia: 26 Sierpień, 2016, 00:21 »
Ja to zwykle spokojna i łagodna jestem, ale jak mnie ktoś wkurzy, to.... (wolę nie kończyć zdania  ;D )

Zupełnie jak moja żona! Chyba byście się dogadały :)


od-nowa

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #326 dnia: 26 Sierpień, 2016, 01:22 »
Zupełnie jak moja żona! Chyba byście się dogadały :)
Również i ja cierpliwie, do pewnego czasu, jestem spokojna, aż za spokojna, a jak już miarka się przebierze, to czas na zakończenie procederu.  :)
Tak też było z zakończeniem z org.
Tak, też i Wy byliście cierpliwi do czasu i jesteście z nami tutaj. :)




Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #327 dnia: 26 Sierpień, 2016, 07:59 »
Nemo nie gaś mojego zapału  ;D Ja już gotowa do akcji jestem, a tutaj mi piszesz, że akcja nie ma sensu.  ;D
Ależ ja trzymam za Ciebie kciuki i kibicuję Ci :) Tylko po prostu jestem realistą  :(

Ja to zwykle spokojna i łagodna jestem, ale jak mnie ktoś wkurzy, to.... (wolę nie kończyć zdania  ;D )
... jak pocałować lwa w tyłek, ryzyko duże, przyjemność żadna???  ;) ;D

Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Iza

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #328 dnia: 26 Sierpień, 2016, 10:10 »
No , no, no, fiu, fiu , fiu
Nastroje bojowe macie, jak widzę.
Chyba czas na manifestację.  ;D
Idziemy z transparentami na Nadarzyn???
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #329 dnia: 26 Sierpień, 2016, 13:51 »
No , no, no, fiu, fiu , fiu
Nastroje bojowe macie, jak widzę.
Chyba czas na manifestację.  ;D
Idziemy z transparentami na Nadarzyn???

Jestem za, tylko podaj termin!