Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Oddajmy hołd zmarłym za wiarę!  (Przeczytany 2413 razy)

Mario

  • Gość
Oddajmy hołd zmarłym za wiarę!
« dnia: 10 Kwiecień, 2015, 01:47 »
Temat przewrotny, ponieważ zmarły za wiarę to teoretycznie człowiek , który bronił sowich poglądów religijnych i za nie zginął. Codziennie umierają tak chrześcijanie w różnych częściach świata. Ale nie o takiej śmierci chciałbym tutaj pisać.
Zmarły naiwnie za wiarę - to hasło bardziej oddaje to o co mi chodzi. Co roku na całym świecie umierają Świadkowie Jehowy, którzy nie zgadzają się na transfuzję krwi. Dość często śmierć jest udziałem małych dzieci , które nie mogą powiedzieć rodzicom "NIE".


Czy pogląd na transfuzję krwi rozpowszechniony przez Św J jest właściwy???

  CO mówi na ten temat ich Organizacja? Co mówi Biblia?  Czy warto tak umrzeć? Ja swoją odpowiedź już znam ale ciekaw jest i Waszej.


Offline gedeon

Odp: Oddajmy hołd zmarłym za wiarę!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień, 2015, 07:03 »

Czy pogląd na transfuzję krwi rozpowszechniony przez Św J jest właściwy???

  CO mówi na ten temat ich Organizacja? Co mówi Biblia?  Czy warto tak umrzeć? Ja swoją odpowiedź już znam ale ciekaw jest i Waszej.

Czasami brak słów, biorąc pod uwagę wszystkie zgromadzone na ten temat argumenty.
Dlatego warto zadać sobie pytanie gdzie kończy się odpowiedzialność a zaczyna głupota.
Nadal WTS wymusza na swoich członkach składanie krwawych ofiar "bogu" o którym sami mówią, że jest miłością.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3027599/Jehovah-s-Witness-baby-die-refuses-blood-transfusion-seven-months-pregnant-cancer-80-chance-surviving-treatment.html