Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitanie : Dobry wieczór :) , wieczór dobry:), psst tak cichutko. jest 3.22  (Przeczytany 2964 razy)

Offline Exodus

Pragnę i ja z Wami wszystkimi bardzo ciepło i serdecznie się przywitać . Niedawno napisałem na tym forum odp. na zaproszenie do przywitania użytkownika PoProstuJa. I chyba.....nie od tej strony zacząłem- prawda? Proszę o zrozumienie. Czasami działa się pod wpływem impulsu. Nie żebym żałował  :) W końcu zrobiłem 1 krok :) , a w zasadzie 2 kroczek! W dniu kiedy napisałem 1 Posta - jak wyżej impuls  :) gościłem małżeństwo z długim stażem w ORG. - 0koło 4o lat.  ( rok temu też ich gościłem też w lipcu. zrobiłem grilla. O 3 w nocy jak pamiętam ( było o wiele cieplej niż tego roku  :) )  bronili prawdy, dlaczego ja nie jestem skoro.... a ja? ..... A ja swoje - ze to i tamto  :) Dostali na koniec  książkę- czytaliście ją :) Nie mecząc Was-wybaczcie proszę, taki chyba już mam kwiecisty sposób mówienia i chyba pisania.. TGV - Paryż Istambuł przez  :) Kostomłoty... Dziś nie uczęszczają na zebrania i zgromadzenia i powiem więcej - TWIERDZĄ...a mniejsza z tym. Mogą także zagościć na tym forum i się podzielić. W tymże DNIU-dzień mojego 1 posta zadzwoniłem do K. Znajomi wciąż byli i słuchali rozmowy przez Skype ( Jest to osoba która będąc na rozprawie Pani D.K. w Legnicy, w trakcie rozprawy nie wytrzymała i KRZYKNĘŁA w trakcie rozprawy..... znacie pewnie przebieg.( zostawiła swój numer telefonu ) Do tej osoby zadzwoniłem, w godzinach wieczornych ( 06. 06. 2016 ), a później napisałem smsa treści : Witam i bardzo przepraszam że o tak późnej porze piszę  ale czytam i oczom nie wierzę.... czy  mogę do Pani jutro zadzwonić? Po czym się przedstawiłem.Nie macie pojęcia jak bardzo się ucieszyłem gdy w odpowiedzi ujrzałem tekst następującej treści: Nie ma sprawy,proszę zadzwonić, już nie śpię.A następny, Czekam z niecierpliwością. Rozmowa miała być krótka a trwałaby ... :) ( osoby wrażliwe przypuszczają że popłynęły łzy )Zbliżał się jednak czas na mój drobny zabieg rehabilitacyjny.Kiedy się Rozłączaliśmy powiedziałem będziemy kontakcie i że jeśli się zaloguję na forum to pod nickiem : Pink Floyd , lub Genesis. Po skończonej rozmowie znajomi byli w ciężkim szoku. Różne rzeczy widzieli ,słyszeli , byli świadkami ale....( dodam ,ze kiedy rok temu byłem w Kołobrzegu i wymieniłem ich a właściwie jego nazwisko, 90 letni brat zaniemówił  :) Ooon? wymienił jego imię! Tak ! usłyszał odpowiedź . On. Mieszkamy blisko siebie. Pozdrów go ode mnie i daj mój numer tel. ....nie zamęczam? ) Coś mi się wydaje że mój pociąg zboczył ... nie nie nie zboczeni są za Wielką woda  :) mój pociąg zatoczył koło. Już wraca na swoje tory. Na koniec rozmowy powiedziałem do K. , ŻE nick będzie chyba inny i że dam znać . Dlaczego Exodus???   
    Tu odp. blizny: To nie jest kwestia łamania regulaminu tylko kwestia kultury osobistej.
Naśmiewanie się czy przekręcanie nicków jest w świecie internetowym mniej wiecej tym samym co naśmiewanie się z nazwisk w świecie realnym. ( ZDARZYŁO MI SIĘ TO NIE TAK DAWNO o tym innym razem )
Hmm... 1 że księga wyjścia ( większość forumowiczów już wyszła reszta zapewne wyjdzie )  a 2 ... pamiętacie słowa  hitu tego zespołu? Dorosłe dzieci mają żal ,za kiepski przepis na ten świat, dorosłe dzieci maaaają żal, że ktoś im tyle z życia skradł...
Kochani.... nie jestem Brrrr :) tylko ,byłym głosicielem. Nie mogę więc powiedzieć choć bardzo bym chciał - bracia!
Czy Kochane druhny i druhowie  :) nie będzie poczytane za obraźliwe przez Was? ( mam nadzieję że byliście zuchami lub harcerzami kiedyś?) Lecz Jeśli nie, to i tak dla mnie jesteście Wielkimi Zuchami  :)! W Końcu zerwaliście kajdany JW.ORG!
WITAJCIE!!!
 


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Witaj!
Z tego co zrozumiałem, jesteś kolejną
osobą która może potwierdzić,
że wszędzie coraz więcej wybudzonych.
Witaj na forum.


KaiserSoze

  • Gość
Oj, chyba jednak facetem...
Witamy



Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Witaj wśród nas i czuj się tutaj jak najlepiej. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Dajmy  mu się wyspać :)


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Witaj :)
Zagadkowy jesteś Exodusie.
ale zawsze lubiłem wyzwania ;)
Czuj się tu dobrze .
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Witaj Exodius.
Harcerką nigdy nie byłam, znaczy długo chodziłam na zbiórki i jeździłam na biwaki, ale nie złożyłam przyrzeczenia, więc Twoje określenie w żadnym razie nie będzie obraźliwe, a wręcz przeciwnie.
Stylem pisania się nie przejmuj, każdy ma swój, przyjemnie się czyta, a jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem....
Czuj się jak najlepiej.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline parasin

Witaj Exodus...
Eh chyba wietrzeję z WTSowych oparów, bo pierwsze co mi się skojarzyło z tym nickiem to utwór Boba Marleya


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
 Witaj Ex..... :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Weteran

A ja powitam Cię wierszem (cały ich zestaw znajdziesz w mojej Kronice):

Witam na forum ciepło, Exodus :)
Tu jest Twój nowy vivendi modus.
 

Wszyscyśmy tutaj „głosicielami”,
Więc jak najbardziej braćmi, siostrami.
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline wrzesien

Wybacz, ale nic nie zrozumiałem co napisałeś...
Ale Witam.


Offline Exodus

Dajmy  mu się wyspać :)
Witajcie  :) Dziękuję za ciepłe przywitanie. Kiedy wysyłaliście powitania nie spałem już :) Szukałem po zakamarkach, w szopach starych strażnic po teściach a właściwie po teściowej . Może się komuś przydadzą??? Wszystkie czarno-białe. Myślę że są z przed 30 lub więcej lat . Jedną walizkę znalazłem  :) wiem ze był gdzieś jeszcze duży karton. Kilkadziesiąt lub set sztuk.
Pozdrawiam.


Offline Weteran

Witajcie  :) Dziękuję za ciepłe przywitanie. Kiedy wysyłaliście powitania nie spałem już :) Szukałem po zakamarkach, w szopach starych strażnic po teściach a właściwie po teściowej . Może się komuś przydadzą??? Wszystkie czarno-białe. Myślę że są z przed 30 lub więcej lat . Jedną walizkę znalazłem  :) wiem ze był gdzieś jeszcze duży karton. Kilkadziesiąt lub set sztuk.
Pozdrawiam.

Zobacz na Allegro, czy części z tej walizki ktoś nie chce kupić. Ja chcąc się pozbyć starych roczników, oddałem do biblioteki na jakąś salę, a CK zaraz później kazało niszczyć starszą literaturę. A pamiętam, jak w NSK zachęcali do jej rozpowszechniania. A wszystko to przez „odstępców” ;D ;D ;D
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Exodus

Dzięki :) Swego czasu kazali, przynajmniej u nas tak było - oddawać lub palić. Pewnie by żadnych śladów nie było PO ICH WYPISYWANIU DYRDYMAŁÓW ;D
Walizka.... hmmm  ząb czasu już ją nadgryzł i i trochę zbutwiała w 1 narożniku.
Wyślę może do Nadarzyna , Niech poczują zapach.....
Ja jak oglądałem przesłuchanie Jegomościa z CK z Australii to w pewnym momencie nie wiedziałem czy smród po łączach z komputera się wydostaje czy mój zwierzak bąka puścił cichego.
Ale pewnie to 1 ! Bo przecież mój pies jest dobrze wychowany :)
Pozdrawiam